Понеділок
23-03-27
05:25

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яблуниця Яремче

Яблуниця Яремче

Яблуниця Яремче Яремче – прекрасне курортне селище, розташоване в Івано-Франківської області, по праву є одним з кращих гірськолижних курортів. Завдяки зручному розташуванню селища і чималій висоті (960м над рівнем моря), відпочинок і лікування в Яблуниці Яремче Яремче користується великою популярністю серед любителів гірськолижного спорту. Сюди приїжджають туристи не лише України, але і іноземні любителі красивої зими і активного відпочинку.

Яблуниця Яремче Яремче (Україна) – відпочинок в одному з живописних куточків Карпат, чисте повітря і прекрасні гірські схили.

Село оточують гори: Поділ – заввишки 1045м, Довгий Грунь – висотою 971 м, Перехрестя, що робить гірськолижний відпочинок в Яблуниці Яремче Яремче особливо приємним для тих, хто добре катається на лижах. Початкуючі лижники знайдуть тут і пологі спуски, на яких можна відточувати свою майстерність. Тут є 10 підйомників бугелів різної протяжності і безліч всіляких трас. Ви зможете самі підібрати те, що Вам до душі в Яблуниці Яремче Яремче, зимовий відпочинок тут точно ознаменується катанням. Навіть якщо Ви вперше спробуєте стати на лижі і зробити свій перший спуск, цілком можливо саме тут візьме свій початок Ваше захоплення гірськолижним спортом. Лижний відпочинок в Яблуниці Яремче Яремче точно заразить Вас любов'ю до спорту і зимового відпочинку.

Може здатися, що тим, хто не любить лижі, тут буде нічого робити. Але, не лише гірськолижників залучає Яблуниця Яремче Яремче, відпочинок взимку тут подарує будь-якому туристові свіже морозне повітря, прекрасні гірські пейзажі, що тішать і око, і душу, спокій і заспокоєння зимової природи. Також приємно порадує привітність тутешніх господарів, які зроблять все, аби Ваш відпочинок в Яблуниці Яремче Яремче був максимально комфортним.

 

Ви без особливих зусиль підберете собі житло по засобах і побажаннях – до ваших послуг чимала кількість готелів і, звичайно ж, приватних будиночків. Приватний відпочинок в Яблуниці Яремче Яремче запам'ятатися Вам особливим затишком і домашньою кухнею – традиційними гуцулськими блюдами, приготованими самими носіями культури. За допомогою господарів Ви зможете відвідати екскурсії на Говерлу, Добошанку, Хом'як, а також зробити пішу прогулянку до цілющих джерел. Тутешня краса завжди покорювала будь-якого, навіть найдосвідченішого туриста, цим-то і славиться відпочинок в Яблуниці Яремче Яремче, 2010 рік, природно, не буде виключенням.

Якщо Ви вже бували тут взимку, вдосталь накатали на лижах і роздумуєте про літній відпочинок, не думайте, що це лише зимовий курорт. Буйство фарб і квітучої живої природи, чистісіньке гірське повітря, вигляд красивих гір – все це Яблуниця Яремче Яремче, відпочинок влітку тут відкриє Вам абсолютно нове сприйняття Карпат, як таких, і покаже, що зелений туризм має свою родзинку. Автобусні екскурсії, походи до цілющих джерел, та і просто прогулянки на природі – нудьгувати буде ніколи.

 

Вартість відпочинку в Яблуниці Яремче Яремче варіюється рівно настільки, аби кожен зміг підібрати відповідний для себе варіант. В цілому проживання та харчування тут не сильно ударить по вашому бюджету у будь-який час роки. А вже позитивних вражень точно вистачить до наступної відпустки.

Якщо Ви любите природу, гори, активний відпочинок, Яблуниця Яремче Яремче, відпочинок, ціни на нього – все це не залишить Вас байдужими, Ви полюбите Карпати ще більше і приїдете сюди ще не один раз.

Купуючи тури-відпочинок (Яблуниця Яремче Яремче), Ви дістаєте можливість не лише добре відпочити, але і заряджатиме позитивними емоціями на цілий рік. Кращий відпочинок – відпочинок в Яблуниці Яремче Яремче!
[10-02-01][Все для туристов]
Праздник с привкусом брынзы (0)

[09-08-19][Відпочинок і поради]
Чоловік-Жінка-рибалка або, як сумістити несумісне (4)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
18 лютого. Китайський Новий рік. (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Йемен, Сану (0)