П’ятниця
23-03-24
17:03

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Івано-Франківська область і Яремче
Івано-Франківська область і Яремче

Івано-Франківська область з точки зору туризму, це відпочинок і розваги круглий рік у поєднанні з неповторним західно-українським колоритом.

За характером рельєфу область ділиться на три частини: рівнинну, передгірську і гірську. Івано-Франківська область - одна з найбільш багатих лісами в Україні. У рівнинній частині переважають листяні, а в передгірській - хвойні ліси. Серед хвойних порід переважає ялина, яку місцеве населення поетично іменує смерекою. На висотах понад 1500 м починаються субальпійські луки (полонини). Найбільші річки - Дністер і Прут.

Саме в Івано-Франківській області в с. Пoляніца знаходиться найвідоміший в Україні гірськолижний & SPA курорт "Буковель". Щорічно, сюди приїжджають українські та іноземні любителі гірськолижного спорту та активного відпочинку. Крім гірських лиж існує безліч способів урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Це широкий вибір екскурсійних програм для ознайомлення з природними багатствами, культурними та історичними пам'ятниками краю, походи в гори, прогулянки стежками карпатських лісів, збір грибів та ягід, катання на конях, гірських велосипедах, квадроциклах, незабутня подорож Карпатським трамваєм та безліч іншого.

Для тих, хто хоче відновити сили, поправити здоров'я - в області є п'ять курортних місцевостей і діє ряд санаторіїв. Для курортної терапії використовуються кліматичне лікування, мінеральні ванни. Серед курортів - низькогірні Косів, Татарів, Яремче, середньогірні Ворохта і бальнеогрязевий передгірний курорт Черче.
І нарешті, перебуваючи тут, ви отримаєте чудову можливість продегустувати традиційні страви гуцульської та бойківської кухонь - грибну юшку, крученики, голубці, налисники з лісовими ягодами, банош та спробувати запашний карпатський чай з лісових плодів і ягід.

[10-02-09][All for the tourists of]
Fresco on the Romanian Bukovina (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Історія. Піраміда Хеопса (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Суміш арабів і індусів. Мальдівськая кухня (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Витончена кухня В'єтнаму (1)