Вівторок
19-10-15
03:04

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ЕКСТРІМ СПОРТ І ВІДПОЧИНОК У ЯРЕМЧЕ
ЕКСТРІМ СПОРТ І ВІДПОЧИНОК У ЯРЕМЧЕ

ми коротко перераховуємо доступні види спорту які Вам запропонує більшість туристичних організацій: гірськолижний та санний спорт, пішохідний і кінний, альпінізм, байдарковий спорт та інші.
Все це знаходиться на території мальовничого Карпатського Національного природного парку. Туристичні групи й індивідуали відправляються в гори, завжди знаходяться під пильним спостереженням "Контрольно-рятувальної служби" зі штабом у м. Яремче.
Організовані групи туристів можуть з територій турбаз і будинків відпочинку відправиться в піший похід до вершини найвищої гори в Україні - Говерлі.
Досвідчені екскурсоводи та груповода допоможуть Вам цікаво провести час у лісі та горах. Місцеві жителі з радістю покатають Вас на конях. Любителі швидкої їзди отримають порцію адреналіну від швидкісних лижних спусків, канатних доріг, гонках на "буранам" і мотоциклах, квадроциклах проводяться в Ворохті і туристичному комплексі "Буковель", що знаходиться недалеко від Яремче.
Для туристів працює безліч кафе, барів і ресторанів з відмінним набором різноманітних страв.
Приємно здивувати відпочиваючих появою нового, досить оригінального напряму-"Відпочинок і бджільництво", де кожен при бажанні може випробувати на собі всю красу цього чудового і шанованого продукту і "познайомиться" з маленькими трудівниками, так старанно створюють його.

В Яремче успішно функціонують два обладнаних лижних спуску. Кожен бугелем піднімає на висоту близько 300 метрів. У витягів є пристойний прокат лиж і санок. Для відігрівання і відпочинку - теплі приміщення де подають чай, гарячі домашні вина, канапки, кімнати для переодягання. Доїзд від джерела у вольєр, саньмі від ринку або пішки в урочищі Багровець.

[11-01-16][Все для туристів]
Замок з купюри (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
«Активний відпочинок для сьогоденню екстрімалов!» (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Цілюща сила води (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Маврикій: острівні визначні пам'ятки (0)