Вівторок
24-05-21
17:40

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Додаток 4. Просування ділового туризму у Великобританії


Додаток 4. Просування ділового туризму у Великобританії

У Великобританії витрати різних компаній різні і залежать від їхніх характеристик (від 3 до 5 тис. фунтів стерлінгів). Тим не менше відносно невелике число компаній роблять дуже великі витрати на ділові подорожі; тільки надовго 10% компаній припадає дві третини всіх витрат. За секторами економіки лідирують компанії, що надають різні бізнес-послуги, торгові компанії, а також газові і нафтові компанії. Наприклад, у 1992 р. кожна компанія з цих секторів економіки в середньому витратила 1466, 1362 і 1269 млн фунтів стерлінгів відповідно. За часткою загальних витрат на подорожі лідирував виробничий сектор (32%), далі йшли фінансові послуги (19%), торгівля (13%), бізнес-послуги (11%), видобуток газу і нафти (10%), будівництво (8% ) і транспорт і комунікації (7%) 1.

Організація і проведення більшості конференцій, інсентив-подорожей, торгових ярмарків і виставок у Великобританії координуються з Лондонської штаб-квартири Британської туристської адміністрації (БТА) через департамент ділових подорожей. Ця команда тісно пов'язана з продавцями послуг у самій Великобританії (конгрес-центрами, готелями, транспортними компаніями тощо) і з менеджерами по організації ділових подорожей, що базуються в іноземних представництвах БТА. Іншими партнерами є британські консалтингові компанії, які пропонують своїх фахівців тим компаніям чи організаціям, які хочуть організувати конференції, інсентив-подорожі-наслідком або ділові обіди і мають потребу в послугах відповідного фахівця.

Щорічно БТА бере участь в організації та проведенні більш 50 основних заходів щодо просування ділових подорожей Великобританії, що проводяться організаторами конференцій і виставок, а також конгресовий бюро. Фінансова підтримка з боку БТА виражається у вигляді випуску різних брошур, проведення рекламних кампаній та ін Розмір допомоги, що надається БТА, залежить від домовленості з організаторами, але обмежується сумою, що становить близько 20% загальних витрат на просування.

Британська туристська адміністрація надає також безкоштовні консультації при організації та проведенні різних заходів, присвячених можливостям просування ділового туризму Великобританії за кордоном. Вона розробила ряд спеціалізованих путівників і буклетів, націлених на міжнародний ринок ділових подорожей. Продавці послуг можуть купити рекламне місце в цих виданнях, які друкуються на різних мовах і поширюються міжнародними представництвами БТА.

Щорічно БТА організує виставки по ділових подорожей у Великобританії і запрошує потенційних закордонних покупців для зустрічі з місцевими продавцями й обговорення з ними загальних проблем. Потенційних покупців запрошують зробити різні ознайомлювальні подорожі по країні і знайомлять з конгрес-центрами, виставочними залами, що знаходяться в різних містах Великобританії.

Щороку за кордоном БТА проводить міні-ярмарку (місії), які корисні для продавців, що працюють з індивідуальними діловими мандрівниками. У Європі ці заходи звичайно проходять в осінні місяці, коли потенційні покупці планують свої програми на майбутній рік. Розміри місій різні для різних країн і залежать від розмірів їхніх ринків. Наприклад, паризьке представництво БТА організує заходи так, щоб британські представники мали можливість зустрітися з невеликими групами і представити свій продукт. Інші заходи включають семінари-сніданки, коктейль-презентації або семінари на цілий день із заключною вечерею й ін

Британська туристська адміністрація розробила також базу даних по ділових подорожей для забезпечення контактів з цільовим ринком (персональний контакт, телемаркетинг, прямий контакт через пошту). Один раз на рік проводиться дослідження профілю ділового туризму Великобританії, яке дає загальну картину подорожей, нічлігів і витрат.

Особливу увагу БТА приділяє просуванню британських засобів для проведення конференцій. Наприклад, завдяки її зусиллям у 1990 р. для участі в різних конференціях Великобританію відвідало-300 тис. осіб, які витратили 180 тис. фунтів стерлінгів (600 фунтів стерлінгів на кожне прибуття проти 428 фунтів стерлінгів у середньому від усіх видів відвідувань). Ще однією перевагою ділових подорожей для Великобританії є їх рівномірний розподіл на цілий рік.

Для просування ділових конференцій БТА видає два друкованих органу: "Britain: Country Conference Venues" і "Britain: \ \ fere the Business World Meets".

Адміністрація надає активну фінансову підтримку Британської ради з експорту конгресних та виставкових центрів (ВСЕСЕС) з просування дев'яти великих, спеціально побудованих конгрес-центрів Великобританії в містах Барбікан, Бірмінгем, Борнмут, Брайтон, Кардіфф, Ноттінгем, Уемблі і Харрогейт.

У Великобританії просуванням конгресного бізнесу займаються й інші професійні організації, наприклад. Британська асоціація міст, що проводять конфереції (ВАСТ). Ця організація створена в 1969 р. і об'єднує місцеві влади, туристські асоціації, маркетингові організації, Національний туристський рада, а також БТА. Основною її метою є просування Великобританії як центру з проведення зустрічей серед потенційних британських і міжнародних клієнтів.

ВАСТ розробила свою базу даних, де організатори конференцій можуть знайти вичерпну інформацію з потрібних питань (наприклад, про кількість проведених конференцій протягом одного року, про види конференцій, середню кількість учасників, терміни проведення різних конференцій, необхідних виставкових площах і т. д. ). Для членів організації надаються істотні знижки при користуванні цією базою даних. Наприклад, конгресовий центр при організації заходу та підготовці прийому гостей може скористатися базою даних і вибрати потенційних покупців.

Дана асоціація випускає офіційний путівник "The British Conference Destinations Director" накладом 11 тисяч, що є популярним серед учасників конференцій як у Великобританії, так і за її межами. Членам ВАСТ безкоштовно надається сторінка для просування їх продукту на ринку конференцій. Асоціація має і свою безкоштовну сторінку в кожному номері видання Британського туристського ради "Tourism Market Place".

Через свої закордонні представництва БТА активно проводить ряд заходів щодо просування Великобританії як світового центра інтенсив-подорожей, а саме:

- Випускає річний путівник британських центрів ін-Сент-шляхо ходів;
- Організує ознайомлювальні тури по центрах інтенсив-подорожей і проводить там зустрічі з місцевими продавцями послуг;
- Багато років працює з місцевими туристськими організаціями і консультаційними компаніями для проведення інспекцій місцевості за участю потенційних покупців інтенсив-подорожей. Це дає можливість покупцеві більше дізнатися про продукт.

Великобританія роками створювала собі імідж головної країни світу по проведенню торгових ярмарків і виставок. Багато організаторів через Атлантичного океану і з інших регіонів земної кулі воліють проводити виставки у Великобританії, а покупці брати участь в них.

Більше 10% гостей проводяться у Великобританії виставок складають іноземці (на частку країн ЄС припадає 50% гостей). Великими ринками є Німеччина (14%), Франція (13%) і США (9%).

З метою подальшого просування Великобританії на ринку ділових подорожей Федерація індустрії виставок цієї країни спільно з Департаментом торгівлі і промисловості випускають календар "Trade Fairs in Britain", де дається опис всіх основних виставок, проведених у країні. Цей календар видається на семи мовах і поширюється закордонними представництвами БТА і іншими урядовими представництвами Великобританії. Ці організації в останні роки спільно організували ряд тематичних семінарів.

1 Business Travel & Expense Management Report 1992 / / American Express Europe Ltd., 1992.

Зміст


[10-02-09][All for the tourists of]
Farewell winter! (0)

[09-09-18][Яремче]
Вольєрне Господарство. Дикі кабани. (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
АФРИКАНСЬКЕ САФАРІ (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Альпи - добре, а Карпати - краще! (0)