Понеділок
23-03-27
05:18

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ДЕ МОЖНА ВІДПОЧИТИ НА НОВИЙ РІК І РІЗДВО НЕДОРОГО?(Яремче)

ДЕ МОЖНА ВІДПОЧИТИ НА НОВИЙ РІК І РІЗДВО НЕДОРОГО?(Яремче)

Яремче тільки Яремче і гостинний двір "Веір в Карпатах"

Мова піде в цій статті про Україну. Тут на відміну від інших країн старого світу відпочинок вийде економічніше, а відчуття ті самі.
Як відомо, вже старою доброю традицією стало проводити свій відпочинок взимку на гірськолижних курортах Європи. Але можна знайти такий курорт і на Україні. Наприклад, багато туристів з різних країн відвідують українські Карпати.У Карпатах існують два найвідоміших гірськолижних курорту - це Буковель і Славське . Розглянемо ближче ці два курорту.
 
Славсько було побудовано ще в радянські часи, а Буковель будували з величезними фінансовими витратами вже пізніше.
На курорті Буковель приблизно 50 км трас, 15 сучасних швидкісних підйомників, обладнання, що виробляє сніг, різноманітність спусків, там немає великих черг тому, що швидко працюють підйомники. У Ворохті, Яремче , Татарові, Ясінях - селяться там зазвичай ті, хто хоче заощадити, оскільки ціни в Буковелі майже, як на курортах Європи, але зате сучасний сервіс. Є тільки мінус цих місць те, що у вас можуть виникнути проблеми з харчуванням. Але, наприклад, в Ясінях можна чудово покататися на Драгобраті і Яблуницькому перевалі.
Славське - це старий радянський курорт, але він набагато дешевший Буковеля .Однак підйомники там не сучасні, повільні. Але зате є унікальне місце під назвою Тростян - це первозданна цілина і спуски на будь-який смак. А ще у Славському, як кажуть українці, тренується національна збірна. У Славсько їде все більше і більше туристів, тому що тут спуски первозданні, а не результат роботи техніки, як у Буховеле. Вам залишається лише зробити вибір: або екстремальний відпочинок у Славському, або комфорт у Буковелі.
І не варто ламати собі голову, де можна відпочити в Новий рік подешевше, економлячи в умовах кризи. Просто їдьте в українські Карпати. Там чудово відпочинете, покататися на лижах. Зараз багато компаній пропонують проведення різдвяних канікул і різні новорічні тури по всьому світу, в тому числі і по Україні. Ціни на ці тури, як правило, вже відомі на початку осені.Детальніше про тури можна дізнатися в Інтернеті. Вибирайте гірськолижні курорти України, адже це первозданні снігові шати, краса схилів, економія в грошах, вам не обов'язково знати іноземну мову.
Ще один довід на користь відпочинку в Карпатах Яремче:

Якщо ви хочете посидіти з чашкою кави на терасі з видом на гори, якщо ви не любите галасливі готелі, а віддаєте перевагу душевну, затишну і по-справжньому домашню обстановку, то вам необхідно відправитися саме в Карпати. Там вам приділять особливу увагу, оточить турботою ввічливий персонал. У тутешніх готелях будуть щиро раді вашому приїзду. Ваш відпочинок буде неповторним. Гостинність - відмітна риса тутешніх мешканців.Гірськолижні курорти України - це прекрасні курорти, куди хочеться неодмінно повертатися знову і знову, і не тільки на новий рік.


Ще один довід на користь відпочинку в Карпатах Яремче:
Це гостинний двір "Вечір в Карпатах"

[10-02-20][Все для туристов]
Сувенирный рынок (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня Куби: гуаява наяву (0)
[09-09-19][Карпати]
В Карпатських Горах навколо Яремчі. (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Софіївський парк в Умані: розповідь та відео (6)