Понеділок
23-06-05
22:16

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

§ 4. Постачальники в туризмі: тенденції та прогнози


§ 4. Постачальники в туризмі: тенденції та прогнози

Зростання міжнародного туристського ринку висуває підвищені вимоги до постачальників в туризмі.

Засоби розміщення. Дослідження готельної індустрії "TTG World Hotel Report", проведені "Miller Freeman Group", показали, що:

- Готелі будуть продовжувати відставати від авіатранспорту та інших секторів туріндустрії за рівнем комп'ютеризації та використання сучасних технологій в бронюванні турів;
- Податковий тягар готелів буде збільшуватися, і частка туризму в загальному обсязі податків підвищиться з 10,4 (1996 р.) до 11% (2006 р.);
- Зростуть витрати урядів на пропаганду туризму;
- Готельна індустрія змінює спосіб підрахунку своїх прибутків: з доходу на один номер - на дохід з одного клієнта;
- Тільки 30% всіх готелів Європи відносяться до готельних ланцюгах;
- У готельній індустрії прискорюється процес злиття компаній, відзначається збільшення кількості договорів франшизи і зовнішніх інвестицій.
- Стає вигідним і прибутковим бути "зеленою" готелем, тобто піклуватися про охорону навколишнього середовища. Відомо, що більшість організаторів конгресного та інсентив-туризму, вибираючи готель, надають великого значення екології.

Важливою умовою залучення туристів у регіон є підвищення комфортності готелів і якості обслуговування. Бажано в кожному номері встановлювати відеотелефон і комп'ютер, підключений до глобальної мережі, для відправки будь-якої інформації.

Зростає популярність готелів-музеїв, тобто старих приватних готелів, що відповідають світовим стандартам, але зберігає неповторну чарівність старовини. Ці готелі приваблюють туристів домашньою обстановкою, затишком, гостинністю господарів і помірними цінами. Одна з особливостей готелів-музеїв - неповторна кухня.

За прогнозом СОТ, довгострокові проекти вже до 2020 р. дозволять здійснювати туристські поїздки в космос. Перспектива розробки космічних турів стала реальною після того, як на Місяці була знайдена вода. Міжнародна ланцюг готелів "Хілтон" планує звести на Місяці готелю. Проект обійдеться корпорації в 6-12 млрд дол США. Згідно з проектом готель буде являти собою сталеву конструкцію, покриту матеріалами, які використовуються при створенні космічних "човників". Його клієнтам буде наданий сервіс на рівні п'ятизіркового готелю. Оплата за номер з видом на Землю перевищить вартість інших номерів. При готелі планується пляж. Весь комплекс буде розташовуватися під величезним герметичним куполом. У рамках реалізації проекту корпорація "Хілтон" вже витратила 200 тис. дол США на консультації з НАСА, чиї "Шатл", як передбачається, будуть доставляти на Місяць будматеріали.

Об'єкти харчування. Меню ресторанів, барів, кафе слід складати з великою різноманітністю, враховуючи зростаючу популярність екзотичної кухні. В якості фону до процесу прийому їжі можна використовувати національну музику і розважальні програми.

Засоби транспорту. Використання авіатранспорту як самого швидкісного засоби доставки туристів до місця призначення зросте. Переліт з Москви до Нью-Йорк займе всього 2,5 години. Місце авіапасажира буде обладнано індивідуальним телеекраном, що дасть можливість туристу отримувати необхідну інформацію про країну прибуття (екскурсії, корисні поради, телефони туристських бюро, консульства) на борту літака.

Використання досконаліших літаків зробить можливим зниження вартості міжнародних поїздок. Однак це може мати негативний вплив на транзитний туризм до країн Близького Сходу: потужним авіалайнерам не знадобляться зупинки при перельотах з Європи до Азії, тому число поїздок в цей регіон скоротиться. Незважаючи на це, частка Близького Сходу в міжнародному туризмі буде рости.

Великі зміни відбудуться в наземному та водному транспорті. Підвищиться комфортабельність автобусів, місця пасажирів, як і в літаку, будуть оснащені індивідуальними телеекранами. Пасажирам круїзних суден буде надаватися вичерпна інформація про порт заходу (берегові екскурсії, населення, рід занять, традиції, звичаї та ін.)

Таким чином, можна зробити ряд важливих висновків щодо потенціалу зростання світового ринку туризму. Нові технології в усіх галузях діяльності забезпечать стрімкий ривок у розвитку ринку міжнародного туризму. Недарма XXI століття вже оголошено століттям сфери обслуговування. Політична, соціальна і фінансова інтеграція в світі буде сприяти розвитку і вдосконаленню торгівлі, готельної та транспортної інфраструктури і інших ресурсів туристського ринку, дбайливого використання навколишнього середовища з метою туризму, гарантувати безпеку туристів як в індустріально розвинених, так і в країнах, що розвиваються. Все це дозволяє стверджувати, що світовий туризм має величезний потенціал і, отже, можна складати перспективи його розвитку на перші десятиріччя XXI століття.

Зміст


[10-04-10][Все для туристов]
На Черногоре (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки, головні місця Латвії (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Загадки Wellness і SPA (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Привіт з глибини століть - ліванські визначні пам'ятки (0)