Четвер
24-05-23
11:20

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

4.12. Робота з порадами по туризму


4.12. Робота з порадами по туризму

Поради з туризму, власне, не є інструментами промоушн, але, працюючи з ними, ви отримуєте доступ до більш широкого кола можливостей для стимулювання збуту.
Національні ради з туризму

У кожному регіоні Британії діє територіальний чи регіональна рада з туризму, є також поради з туризму Шотландії, Уельсу, Північної Ірландії та Англії. Завдання та обов'язки цих рад з туризму розрізняються, але основні напрями їх діяльності, як правило, включають:

- Координацію заходів промоушн;
- Стратегічне управління та консультації туристичних організацій;
- Моніторинг якості і дотримання стандартів, зокрема, оцінку діяльності компаній, що займаються наданням приміщень для ночівлі;
- Забезпечення зв'язку з місцевими та регіональними органами влади, а також центральним урядом з метою забезпечити представлення інтересів галузі туризму у прийнятті політичних рішень;
- Покращення доступу споживачів до інформації та полегшення здійснення покупок шляхом створення ефективних інформаційних каналів і каналів замовлень.
Центри інформації для туристів

Мережа центрів туристичної інформації управляється і працює по-різному, в залежності від регіону країни та структури фінансування. Вони є важливою складовою галузі туризму, забезпечуючи інформацією і допомагаючи місцевим жителям, а також вітчизняним і зарубіжним туристам. Діапазон послуг, що надаються центрами, варіюється, але, як правило, в нього входять деякі з наступних видів послуг або ж всі вони. Надання:

- Інформації про місця для відвідувань в радіусі 50 миль;
- Інформації про місця, де можна зупинитися, та переліки готелів - деякі центри інформації для туристів надають послуги на замовлення місць у готелях свого та інших регіонів;
- Інформації про такі місцевих об'єктах, як ресторани, спортивні споруди, і взагалі інформація типу "що сьогодні йде?";
- Туристичної інформації;
- Збірок брошур, карт, путівників і квитків, деякі з яких можуть не призначатися для продажу.

Ви можете використовувати центри інформації для туристів як каналу збуту і комунікацій. Безумовно, є сенс витратити час на встановлення позитивних відносин з персоналом центрів інформації для туристів, оскільки вони мають можливість впливати на публіку і надавати вам інформацію про те, що потрібно туристам.

Подбайте про те, щоб забезпечувати центри інформації своїми матеріалами, які вони будуть використовувати для просування вашого продукту, і без вагань звертайтеся до них за порадою при розробці нових продуктів або при вирішенні питання про те, як поширювати матеріали промоушн.
Регіональні та територіальні ради з туризму

Швидше за все, ви будете працювати з регіональним або територіальним радою з туризму, а не безпосередньо з національною радою з туризму.

Членські внески в різних регіонах, неоднакові, але, як правило, залежать від розміру організації. Поряд з доступом до діяльності по промоушн, які організовуються національними радами з туризму і БУТ, послуги членам, як правило, включають:

- Консультації та експертні знання з маркетингу;
- Площа в публікаціях - від загальних путівників за місцем призначення до брошур для туристів з особливими інтересами;
- Можливість брати в оренду місце на стендах обраних виставок або брати участь у конференціях і семінарах;
- Можливість брати в користування розсильні списки;
- Керівництво продажами;
- Можливості зустрічатися з іншими членами і обмінюватися з ними думок з питань, що становлять взаємний інтерес;
- Доступ до інформації та статистичними даними про туристичну діяльність у вашому регіоні;
- Доступ до курсів підвищення кваліфікації.
Як отримати максимальну користь від роботи з вашим радою з туризму

Перш ніж прийняти на себе зобов'язання щодо вступу в члени ради з туризму, уточніть, які переваги ви отримаєте від членства в ньому, і подбайте про те, щоб скористатися всіма цими перевагами.

Очевидно, вас попросять заповнити анкету з описом своїх послуг, вклавшись в певну кількість слів. Роблячи це, обов'язково зважте кожне використовуване слово. Це короткий опис, швидше за все, буде використовуватися в декількох публікаціях, адресованих широкій публіці, тому неодмінно підкресліть своє унікальна торгова пропозиція і основні переваги.

Ключем до отримання користі від членства в раді з туризму є ваша активна участь: відвідуйте всі засідання ради, на які отримуєте запрошення (або надсилайте на них представника). Вам необхідно подбати про те, щоб знати про все, що відбувається у вашому регіоні, використовувати всі можливості для збору інформації про всі місцеві події та діяльності ваших конкурентів.

Пам'ятайте, що ваш рада з туризму має багато членів, і всі вони конкурують за увагу до себе. Ви зобов'язані зробити все можливе, щоб бути як можна більш помітним. Члени ради, які кричать голосніше за всіх, мають найбільші шанси бути почутими.

Представтеся персоналу, особливо тим, хто працює в центрах інформації для туристів, і запросіть їх ознайомитися з вашим продуктом, щоб вони розуміли, що саме ви пропонуєте, і могли просувати його. Якщо вони не мають у своєму розпорядженні часом, то, можливо, буде доцільним провести коротку презентацію в приміщенні центру інформації для туристів.

Якщо ви вважаєте, що не отримуєте від участі в раді тієї користі, яку могли б очікувати, виходячи з суми ваших внесків, то не можна допускати, щоб ваше членство просто закінчилося: поясніть зі своїм радою з туризму і запропонуйте види послуг, які вам були б корисні. Всі поради по туризму зацікавлені в збереженні своїх членів, тому повинні враховувати ваші інтереси. Як для будь-членської організації, ради по туризму важливий зворотний зв'язок.

Зміст


[10-12-28][Все для туристів]
Карпати без кордонів (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Німцям є, що показати. Визначні пам'ятки Німеччини (0)
[10-10-16][Відпочинок за кордоном.]
Гірськолижні курорти Італії. (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: Стара в'язниця Мельбурну (0)