Понеділок
24-10-28
11:20

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

ВІДПОЧИНОК ДЛЯ "ПРОСУНУТИХ КОРИСТУВАЧІВ"

    
ВІДПОЧИНОК ДЛЯ "ПРОСУНУТИХ КОРИСТУВАЧІВ"
    
      
"Гроші" вважають, що економити на відпочинку не можна, але можна постаратися за ті ж гроші купити більше задоволень. Є декілька способів добитися такого результату: відправитися в дорогу на власному авто або ж самостійно бронювати готелі і перельоти. А економія все ж таки є - до 30-40%.

Самостійне бронювання
Як правило, вартість подорожі складається з ціни авіаквитка, страховки, місця в готелі, живлення, екскурсій, трансферу, а також поточних витрат і вартості візи. Маючи під рукою комп'ютер і кредитну картку, можна сміливо приступати до самостійного планування відпочинку, підбираючи найбільш вигідні і відповідні варіанти.

Насамперед необхідно забронювати готель і попросити її менеджерів скинути факсом підтвердження броні. Зробити це краще заздалегідь. Наприклад, номер в готелі "Святий Георгій" на Кіпрі при бронюванні за два тижні стоїть Ђ80 у добу, а такий же номер при бронюванні за два місяці обійдеться в Ђ55. Варто відзначити, що на сайті більшості готелів немає інформації про те, наскільки дешевше може коштувати номер. Для того, щоб уточнити ціни, необхідно подзвонити або написати лист адміністраторові, в якому вказати всі вимоги, що висуваються до номера. По досвіду спілкування з кіпрським готелем, "Гроші" можуть сказати, що відповідь була отримана протягом 30 хвилин.

При організації сімейного відпочинку з маленькою дитиною, варто поцікавитися, які готелі надають безкоштовне розміщення для дітей. Наприклад, в Туреччині для однорічної дитини розміщення і живлення в готелі безкоштовні (природно, адже спати він буде з мамою, а є з "дорослої" їжі майже нічого ще не може). Заплатити доведеться тільки $30 за посадочний талон.
Наступним сайтом, який варто відвідати після сайту готелю, повинні стати онлайновий магазин з продажу квитків або сайт звичайного -- оффлайнового -- квиткового агентства. В середньому економія при резервуванні квитка через інтернет складає до 5%. А якщо купити електронний квиток за допомогою кредитної картки, можна заощадити до 15%, залежно від напряму і заповненої рейса. Наприклад, ціна квитка до Афін, купленого в касах "Кий-авіа" складе $365, а електронна версія того ж документа обійдеться всього в $320.

Крім того, можна скористатися послугами туристичних компаній, які, співробітничавши з чартерними авіаперевізниками, пропонують недорогі квитки. Наприклад, середня ціна квитка до Барселони -- близько $500. Дисконтних програм в цьому напрямі літом не буває, і чартер в цій ситуації може опинитися як не можна до речі -- підсумкова вартість квитка може скласти всього $300. Проте незручністю таких рейсів є їх "плаваючий розклад".

Після того, як зарезервований готель і заброньовані квитки, потрібно переходити до отримання візи. Це може коштувати досить дорого -- якщо немає бажання стояти в черзі перед посольством. Правда, після хвилі скарг в ЗМІ на те, що консульства не видають нашим співгромадянам візи, ситуація стала трохи краща. Але для того, щоб самостійно отримати візу в особливо строгі країни ЄС, потрібно звертатися до посольств мінімум за 45 днів до вильоту. Більшість опитаних "Грошима" туристів вважають за краще не економити і користуватися послугами туркомпаній, які беруть "консульські питання" на себе. В середньому гонорар за таку послугу складає $60--100, якщо мова не йде про мультівізе.

Поїздка на своєму авто
Одночасно заощадити і зробити свою відпустку різноманітнішою можна, поїхавши до моря на своєму автомобілі. До переваг такого відпочинку можна віднести його дешевизну і можливість пересуватися незалежно від програми, складеної туроператором. Як розповів "Грошам" Олександр, співробітник однієї з консалтингових компаній, за 16 днів подорожі по Болгарії, Греції і Італії він і його друзі витратили по Ђ1 тис. з людини. При цьому на бензин пішло всього по Ђ220 з кожного. Труднощі виникли при оформленні віз, але за допомогою туристичної компанії вдалося відкрити мультівізи на 3 місяці. Хоча ціна таких посередницьких послуг на Ђ600 підвищила загальну вартість туру. Крім того, друзям довелося самостійно поклопотатися про страховку і інші дрібниці. "Якщо їдете самостійно, краще заздалегідь приблизно підрахувати всі базові витрати: перельоти/переїзди, транспорт або оренда машини на місці, мешкання в готелі, живлення, екскурсії, сувеніри, плановані покупки і інше. І, звичайно ж, треба мати з собою так званий "НЗ" на випадок непередбачених витрат" -- радить менеджер по лізингу літаків авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" Ірина Зотова.

Основні способи заощадити на турі
РАННЄ БРОНЮВАННЯ. Покупка путівки за декілька місяців до початку подорожі. Чим раніше броня, тим більше знижки.
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ. За місяць або менш до дати заїзду готель перевіряє наявність вільних номерів і всі непродані кімнати виставляє на вільний продаж за пониженою ціною. Понижена ціна -- "спеціальна пропозиція готелю" на певні дати заїзду. Вона може бути менше первинної ціни номера на 40%. Особливі умови "спецпропозиції": розміщення клієнта в будь-якому з наявних стандартних номерів на всій території готелю. Часто номери з виглядом на морі або паркову зону пропонуються з доплатою. Тому безглуздо заносити в договір бажані поверховість, вигляд з вікна, відстань до моря і інше.
"ПУТІВКИ, ЩО ГОРЯТЬ". Не передбачають ніяких більш менш серйозних обмежень. Але найкращі по співвідношенню ціна--якість тури в таку категорію потрапляють не завжди -- їх розбирають першими.

Світлана Кучеренко, заступник директора турагентства "Зелена Хвіля":
-- З точки зору ціна--якість, відпочинок в країнах балтії можна охарактеризувати таким чином: за свої гроші ви отримуєте якісне обслуговування європейського рівня. Адже не секрет, що ще навіть за часів СРСР відпочинок на Балтійському побережжі вважався елітним і не всім доступним. Та і умови мешкання, навколишнє оточення і атмосфера були далекі від звичного радянського "комфорту" в загальнодоступних здравницях. Однією з переваг балтійських турів є те, що з відпочинком на балтійському узмор'ї можна поєднувати SPA-процедуры, а також екскурсійні програми в довколишніх містах. Оскільки курорти балтійського узмор'я є одночасно і бальнеологічними здравницями, то можна убити відразу двох зайців: поєднувати пляжний відпочинок з санаторним лікуванням.

Тури до Прибалтики рекомендовані, на мою думку, активним туристам, які їздять за враженнями. У Прибалтиці просто неможливо проводити час пасивно -- це дарма витрачені гроші, та і самі туристи таким відпочинком навряд чи залишаться задоволені.
Вартість турів в балтійські країни в літній сезон зростає, що пояснюється їх популярністю не тільки серед туристів, але і серед місцевого населення. Одним із способів заощадити на цьому турі, швидше за все, є вибір періоду відвідин країни. Найсприятливішими періодами для відвідин є весна, кінець літа і осінь. Погода м'яка, море відносне тепле, туристів і місцеві відпочиваючі набагато менше, ніж в розпал літа.

Юлія Гусак, директор туристичного департаменту агентства "Віа Київ":
-- Що стосується літнього відпочинку в Прибалтиці, то найбільш популярні литовські Паланга і Друськинінкай, латвійська Юрмала або естонська Пярну. У оцінці співвідношення цінових пропозицій як по готелях, так і у сфері туристичних послуг, відпочинок в Литві є найдорожчим. Порівнянні варіанти розміщення в Юрмале обійдуться на 20% дорожче, ніж в Паланге, а в Пярну -- на 30%. Декілька причин, сприяючих підвищенню інтересу українських туристів до прибалтійських курортів -- нежарке літо, невисокі ціни, доброзичлива атмосфера, можливість вільного спілкування російською мовою. Сервіс у Вільнюсі, Ризі, Таліні або Юрмале цілком пристойний. І на відміну від Фінляндії, де життя після шести вечора завмирає, в Прибалтиці можна не тільки добре відпочити, але і потусоваться -- кафе і клуби працюють допізна. З візовими формальностями для громадян України проблем немає, а до Литви на даний момент візи безкоштовні.



[09-10-14][Все для туристов]
Яремче? (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі напої для вогкої осені (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
10 кращих місць відпочинку для неодружених туристів (0)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Перу: Мочика або що було до інків? (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: Lubchuk (09-11-15)
Переглядів: 1401 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: