Понеділок
23-09-25
12:52

test [404]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Туризм і все про нього. » test

САМІ ЗАТРЕБУВАНІ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ: ОЦІНКА БІЗНЕСУ

САМІ ЗАТРЕБУВАНІ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ: ОЦІНКА БІЗНЕСУ

Адекватна оцінка важлива в будь-якій сфері діяльності: страхування, продаж і покупка нерухомості, розділ майна, внесок в бізнес - все це вимагає ретельного аналізу і розгляду. Оцінка бізнесу   необхідна для того, щоб обчислити вартість фірми як прибуткового підприємства. Річ у тому, що оцінку майна підприємства потенційний покупець проводить тільки після того, як обчислює прибуток, який це підприємство приносить, оскільки нерентабельної справи невигідно набувати. Враховуючи те, з якою швидкістю зараз розвивається економіка, наростає кількість операцій купівлі-продажу бізнесу, що укладаються. У цьому є свої плюси, оскільки не потрібно будувати підприємство з нуля, і готовий бізнес здатний практично відразу приносити дохід. Саме тому оцінка вартості бізнесу <http://urist-profi.isi.ru/> є зараз дуже затребуваною, тому що незалежний фахівець зможе краще розібратися в економічної операції, що становить, і заощадити вам гроші, які б ви витратили, орієнтуючись на інтуїцію. Крім того, незалежна оцінка необхідна також і при ліквідації бізнесу, коли з метою зменшення матеріальних втрат відбувається розділ активів.

Також незалежна оцінка експерта може бути корисною при ухваленні рішень у сфері розвитку і просування бізнесу, оскільки спочатку оцінюється рентабельність всього підприємства в цілому, потім окремо його доходів і майна, а потім проводяться обчислення, який напрям варто укріпити, щоб збільшити прибуток підприємства. За допомогою оцінки бізнесу можна підвищити ефективність підприємства, і цим користуються досвідчені підприємці. Також вона необхідна при злитті підприємств, оскільки на підставі цих обчислень відбувається розподіл акцій між акціонерами.

Для грамотної оцінки бізнесу вам необхідні копії засновницьких і реєстраційних документів, акціонерним суспільствам потрібно буде надати копії рішень про випуск цінних паперів, проспектів емісії, звітів про підсумки випуску цінних паперів. Крім того, вам знадобляться довідка про види діяльності і організаційну структуру підприємства, дані бухгалтерської звітності за останніх 3-5 років, а також аудиторські висновки по ним (у випадку, якщо аудиторська перевірка проводилася). Оцінювачеві потрібний також список активів підприємства і даних про них, розшифровка кредиторської і дебіторської заборгованості, а також бізнес-план розвитку підприємства на найближчі роки. У випадку якщо існують дочірні підприємства, потрібно надати інформацію і по ним.[10-10-10][Все для туристів]
Кам’янець Подільський (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Вибираємо «правильний» круїз (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Зберігати гроші можна не тільки в ощадній касі (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Івано-Франківщина туристична (0)

Категорія: test | Додав: vechervkarpatah (10-01-10)
Переглядів: 913 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: