Понеділок
23-09-25
12:32

test [404]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Туризм і все про нього. » test

Додаток 1. Указ Президента РФ "о обов'язковому особистому страхуванні пассажіров"7

Додаток 1. Указ Президента РФ "о обов'язковому особистому страхуванні пассажіров"7
от липня 1992 р.  750 (із змінами від 6 квітня 1994 р., 22 липня 1998 р.)

В цілях забезпечення захисту інтересів громадян ухвалюю:

1. Ввести на території Російської Федерації обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків пасажирів повітряного, залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту, а також туристів і екскурсантів, що здійснюють міжміські екскурсії по лінії туристично-екскурсійних організацій, на час поїздки (польоту).

Обов'язкове особисте страхування не розповсюджується на пасажирів:

- всіх видів транспорту міжнародних повідомлень;
- залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту приміського повідомлення;
- морського і внутрішнього водного транспорту внутрішньоміського сполучення і переправ:
- автомобільного транспорту на міських маршрутах.

2. Встановити, що до набуття чинності закону Російської Федерації, регулюючого питання забезпечення страхового захисту пасажирів (туристів, екскурсантів) обов'язкове особисте страхування вказаних осіб здійснюється шляхом висновку в порядку і на умовах, передбачених законодавством Російської Федерації, договорів між відповідними транспортними, транспортно-експедиторськими підприємствами (далі іменуються перевізники) і страховиками. Ліцензії на здійснення цього виду обов'язкового страхування видаються страховикам в порядку, передбаченому чинним законодавством.

Страховики зобов'язані забезпечити доведення до зведення кожного застрахованого ними обличчя правил проведення обов'язкового особистого страхування пасажирів (туристів, екскурсантів), зокрема про місце, порядок і умови отримання страхових виплат при настанні страхового випадку.

3. Розміри страхового тарифу по обов'язковому особистому страхуванню пасажирів (туристів, екскурсантів) повітряного, залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту встановлюються страховиками за погодженням відповідно з Міністерством транспорту Російської Федерації, Міністерством шляхів сполучення Російській Федерації і затверджуються федеральним органом виконавчої влади по нагляду за страховою діяльністю.

Сума страхового внеску включається у вартість проїзного документа (путівки) і стягується з пасажира (туриста, екскурсанта) при продажі проїзного документа (путівки). Пасажири (туристи, екскурсанти), що користуються правом безкоштовного проїзду в Російській Федерації» підлягають обов'язковому особистому страхуванню без сплати ними страхового внеску.

4. Встановити страхову суму по обов'язковому особистому страхуванню пасажирів (туристів, екскурсантів) у розмірі 120 встановлених законом на дату придбання проїзного документа мінімальних розмірів оплати праці.

Пасса жиру (туристові, екскурсантові) при отриманні травми в результаті нещасного випадку на транспорті виплачується частина страхової суми, відповідна ступеню тяжкості травми. У разі смерті застрахованої особи страхова сума виплачується його спадкоємцям повністю.

Страхова сума по обов'язковому особистому страхуванню пасажирів (туристів, екскурсантів) при настанні страхового випадку виплачується незалежно від виплати застрахованим особам або їх спадкоємцям грошових сум у зв'язку з тією ж подією по інших підставах, передбаченим законодавством Російської Федерації.

Страхова виплата по обов'язковому особистому страхуванню пасажирів (туристів, екскурсантів) проводиться застрахованій особі або його спадкоємцям не пізніше 10 днів після отримання страховиком складеного перевізником акту про нещасний випадок, що відбувся на транспорті із застрахованою особою, і інших необхідних документів, передбачених правилами проведення цього виду обов'язкового страхування.

5. Перекладач зобов'язаний скласти акт про кожен нещасний випадок, що відбувся на транспорті із застрахованим пасажиром (туристом, екскурсантом), перший екземпляр якого вручити застрахованій особі, його представникові або спадкоємцям. Перевізник також зобов'язаний по письмовому запиту страховика направити йому протягом 10 днів з моменту отримання запиту складаю в копи вказаного акту.

6. Встановити, що частина страхових внесків, отриманих страховиками при здійсненні обов'язкового особистого страхування пасажирів (туристів, екскурсантів), в передбаченому законодавством порядку прямує на створення резервів для фінансування заході щодо попередження нещасних випадків на транспорті.

7. Порядок взаєморозрахунків по обов'язковому особистому страхуванню пасажирів (туристів, екскурсантів) визначається страховиками спільно з Міністерством транспорту Російської Федерації. Міністерством шляхів сполучення Російській Федерації і іншими зацікавленими відомствами і юридичними особами.

8. Справжній Указ набуває чинності з моменту його підписання.[09-10-12][All for the tourists of]
Museums of our edge - interestingly you? (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Легенда Порт-галіба (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Високий сезон на Мальдівах (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Індії (1)

Категорія: test | Додав: vechervkarpatah (10-03-19)
Переглядів: 803 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: