П’ятниця
24-04-19
20:42
Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Свята України :: Праздники Украины :: Holidays » Релігійні свята

День народження пророка Мухаммеда ("Маулід ан-набі")

День народження пророка Мухаммеда ("Маулід ан-набі")

День народження пророка Мухаммеда, Маулид ан-наби Це свято відзначається 12-го числа місяця рабі аль-авваль. Різдво Мухаммеда стали відзначати лише через 300 років після виникнення ісламу і, як вважають дослідники, не без впливу християнської традиції.

Оскільки точна дата його народження невідома, Маулід присвячений до дня його смерті. Необхідно відзначити, що в ісламі дні народження відзначаються досить скромно, а іноді і зовсім не відзначаються, у той час як дати смерті, звичайно трактовані як народження для вічного життя, справляються більш урочисто.

Пророк Мухаммед народився в 570 році після Різдва Христового на території сучасної Аравії. Він походить від арабського племені Кураіш. Батько Мухаммеда вмер до народження пророка. Не маючи можливості утримувати дитину, його мати Аміну віддала майбутнього Пророка на виховання кочівникам. Після смерті матері, з 6-літнього віку, Мухаммед жив у свого діда, одного з настоятелів місцевого храму. Усе своє дитинство Мухаммед провів у родинах номадів, що кочували по пустелях півострова. За доброту і чесність мекканці прозвали маленького хлопчика Аміном. Мухаммед є засновником однієї зі світових релігій – Ісламу. Він сповістив арабам й іншим послідовникам знання про істинну віру в єдиного вічного творця. Його проповіді сприяли у свій час об'єднанню арабських племен. 23 року Мухаммед проповідував віру в Аллаха.

З нагоди Маулида читаються проповіді в мечетях, відбувається загальна молитва на честь Мухаммеда, роздається милостиня, Свято включає в себе декламацію віршів Корана, що вихваляють Мухаммеда (мавалід). У деяких країнах проходять урочисті процесії з запаленими ліхтарями і смолоскипами, мусульмани несуть зображення матері пророка – Аміни.

У 2006 році свято Маулід ан-набі припадає на 9-10 квітня.


джерело:sviato.in.ua


[11-01-17][Все для туристів]
Велоподорож (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Пляжна мода-2008: все повинно бути видно (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Витончена кухня В'єтнаму (1)
[09-09-19][Яремче]
Пісня про Довбуша. (3)

Категорія: Релігійні свята | Додав: vechervkarpatah (11-01-24)
Переглядів: 958 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: