Вівторок
20-07-07
11:50

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Легенди про Яремче, карпати.

Розвиток різьблення по дереву

Розвиток різьблення по дереву

Різьба по дереву як художня форма, включає різні види робіт з деревом, від декоративного барельєфа на маленьких об'єктах до фігур у натуральну величину. Також з дерева здавна виготовляють меблі й різні культурні оформлення. Зазвичай різьбярі використовують поширені деревні породи сосну, липу, дуб, але іноді у справу йде рідкісна і екзотична для нас деревина: самшит, груша, волоський горіх і чорне дерево. Інструменти - прості долота, дерев'яні молотки.

Різьба по дереву була одним з найбільш ранніх занять людини. Популярною вона залишається і до цього дня. Кілька давніх прикладів були збережені в сухому кліматі Єгипту, наприклад, дерев'яна статуя Шеік-ель-Белед зі Старого Королівства. З розвитком туризму виробився стереотип, що вирізування дерев'яних масок і статуеток відноситься до африканських племен, проте, культурні традиції народів світу багато в чому схожі, а в чомусь навіть перетинаються і повторюють один одного. Наприклад, подібні ритуальні маски і статуетки використовували для своїх релігійних обрядів племена Північно-Західного Берегу Америки.

У Японії та Китаї різьблені дерев'яні елементи здавна використовувалися для прикраси храмів та приватного житла. Мусульманські країни Північної Африки охоплюють величезну кількість видів архітектурної різьби по дереву. У Європі різьблення по дереву була високо розвинена в Скандинавії, (її приклади збережені ще з 10 і 11 століть). В Англії готичний період сприяв появі нового, надзвичайно прекрасного виду різьблення, характерною для тих часів. Хоча пуритани зруйнували більшу частину всіх творів, достатня яасть їх збереглася, щоб показати всю красу цього чудового мистецтва. У Франції різьблення по дереву була також частиною релігійного мистецтва, і до цього дня вирізані там запрестольний образ широко відомі. Італійська різьблення по дереву процвітала протягом готичного періоду в Пізі, Сієні та Флоренції; протягом Ренесансу вона залишалася доповненням італійського артистичного розвитку.

У Німеччині багато німецькі художники 15 і 16 століть працювали в лісі, створюючи монументальні скульптури і запрестольний образ. Серед найбільших і відомих були Ганс Мулчер, Майкл Пакер, Файт Штосі і Тілман Ріменшнеідер. З кожним роком різьблення по дереву, як вид мистецтва процвітала і розвивалася, але в кожній країні по-своєму, відображаючи і поєднуючи її культурні цінності і багату спадщину предків.

 [10-03-04][Все для туристів]
Чоловічі традиції в Горах! (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Ісландія і її фантастичні визначні пам'ятки (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Екскурсії далекі і близькі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: визначні пам'ятки (0)

Категорія: Легенди про Яремче, карпати. | Додав: vechervkarpatah (10-11-14)
Переглядів: 787 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: