Середа
23-06-07
11:02

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Основні перешкоди для розвитку туризму

Основні перешкоди для розвитку туризму

«Ми хочемо знати, які проблеми в туризмі релевантні сьогодні», - заявив Мартін Ломан, керуючий директор інституту туризму в північній Європі в м. Кілі.

Разом з університетом Люнебург, Ломан досліджував проблеми у світовому туризмі. Команда Ломана взяла інтерв'ю у 53 експертів з туризму. Проте, думки на рахунок стану сучасного туризму розійшлися у вчених. Ломан підсумовував все це і представив загальну картину в туризмі на сьогоднішній день.

Одна з найбільших проблем - глобалізація туризму. Для деяких країн, таких як Австрія, глобалізація - більш серйозна проблема в порівнянні з її сусідами. Австрії, живучи, головним чином, австрійськими та німецькими туристами, доведеться вже дуже важко в порівнянні з міжнародним туризмом в Швейцарії.

Друга основна проблема полягає в тому що Ломан назвав "витратами і вигодою". Простіше кажучи, що світ дійсно отримує від туризму? Постачальники отримують вигоду від туристів, роблячи гроші, в той час як туристи розслабляються на відпочинку і витрачають гроші. Якщо немає ніякої гарантії в цьому взаємному взаємодії, світовий туризм нічого не значить. "Якщо негативні ефекти просування туризму не будуть знаходиться під повним контролем, то світовий туризм опиниться в небезпеці", - заявив професор. З новими проектами в туризмі треба завжди розглядати питання щодо пільг для сучасного туриста.

"Адаптація" - третя основна проблема в глобальному розвитку туризму. Наприклад, потрібно пристосуватися до демографічного зміни, такому як різке зростання числа старіючих робітників, при якому необхідно подбати про наймання молодої робочої сили.

Четверта проблема глобального туризму - внутрішнє саморегулювання. Для прикладу, Ломан розглянув круїзний корабель. Так як популярність круїзів росте, ціни починають падати за рахунок конкуренції на ринку. Подібне згубний змагання призведе до виживання лише кількох постачальників. Згідно зі словами Ломана, "це - непотрібний, болючий процес."

Це дослідження Ломана - тільки початок. Мартін Ломан вважає, що його дослідження посприяє правильному розвитку світового туризму в найближчі кілька років.


[10-03-04][All for the tourists of]
Museum Products (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Кращі гірськолижні курорти для дітей (0)
[09-08-19][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг на Червоному морі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сінгапур: визначні пам'ятки (2)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (12-05-09)
Переглядів: 1026 | Теги: Основні перешкоди для розвитку тури | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: