Старогрецького походження. Означає: що натирається пахощами, також - чужа поганого.
Алевтина - мила, хоч і нервова дівчинка, схильна до тонзиліту і фарингіту. Схожа на батька і зовні і характером, можливо, тому прив'язана до нього більше, ніж до матері. Не позбавлена талантів: непогано малює, володіє прекрасним слухом, і батьки рано віддають дочку в музичну школу.
З віком Алевтина стає категоричною в міркуваннях, нетерпимою до думки інших. Оточує себе безліччю друзів, але нікому з них не довіряє. Їй складно догодити, вона всім незадоволена. Цінує себе надзвичайно високо, тому друга життя вибирає дуже довго.
Це не кращий тип керівника. Проте її зарозумілість і владність нерідко помилково беруться за самостійність, упевненість в собі, силу волі, твердість - якості, необхідні керівникові. Конфлікти в колективі, очолюваному Алевтиною, неминучі, навіть якщо вона піклуватиметься про підлеглих.
Важко з Алевтиною в браку, хоча вона домосідка, економна господиня, непогана мати. Алевтина строго стежить за своїм зовнішнім виглядом, не вийде та, що на вулицю не причесала. Та все ж рідкісний чоловік витримає її командирський тон. Тільки строге виховання з раннього дитинства може декілька стушувати такий характер.
Підходять для браку: Анатолій, Петро, Віктор, Андрій, Семен, Юрій, Іван.
Не підходять: Микола, Євгеній, Георгій, Валерій, Валентин, Олександр, Ким.
|