Вівторок
23-05-30
22:12

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Адольф

Буквальний переклад із староєврейського - "з червоної глини" (земля, з якої, по біблейській оповіді, була створена перша людина).

 

Цим ім'ям нарікають людей в багатьох країнах.

 

У ранньому дитинстві наречені цим ім'ям болезненни, раніми. Не схожі ні на батька, ні на матір. Дуже емоційні, уперті, наполегливі, можуть збрехати. У них багато друзів. Нервова система дуже нестійка. Займаються спортом: футболом, гімнастикою. Деякі Адами, народжені взимку, можуть стати спортсменами високого класу, завдяки своїй наполегливості і навіть упертості добиваються великих результатів. У зрілому віці характер декілька міняється, стає спокійнішим.

 

Працюють спортивними тренерами, в сільському господарстві - агрономами, ветеринарами; серед них є програмісти і конструктори, кулінари і художники, священики і письменники.

 

У браку їм не дуже везе, хоча самі вони - хороші батьки сімейства. Складні відносини встановлюються між дружиною і матір'ю Адама: у них повна несумісність. Люблять тварин, природу, часто виїжджають на відпочинок в ліс. Ревниві і уперті, дружинам марно намагатися командувати ними. Добиваються в житті багато чого завдяки терпінню.

 

"Зимові" талановиті, з них виходять хуАдольф - німецьке ім'я (переводиться як "благородний вовк").

Характер з раннього дитинства складний, упертий. Схожі на матір, але потім стають ближчими до батька - і зовні, і по характеру. У школі вчаться добре, люблять грати в шахи, футбол, настільний теніс. Читають багато пригодницьких книг, у них хороша пластика, вони сміливі, не дивлячись на раниму характеру. Підбирають собі друзів самі. Цікавляться і у вільний час займаються нумізматикою, люблять майструвати. Обов'язкові і не терплять, коли до них спізнюються на зустріч. Уміють переконувати, але не стануть нікого прохати. Це дуже допитливі люди з розвиненою уявою; великі фантазери.

"Зимові" - хороші організатори, їм можна доручати будь-яку складну роботу, вони виконають її точно і акуратно. Не любителі їздити у відрядження. "Осінні" - обачливі, не роблять необдуманих кроків.

"Літні" - раніми, замкнуті, вважають за краще слухати, чим говорити (останнє стосується і телефонних розмов). Не дивлячись на замкнутість, ніколи не відмовляться від запрошення в гості.

Одружуються пізно, вибирають жінок спокійних, не виносять, коли їм щось бурхливо доводять, роблять тільки те, що приносить їм задоволення. Їм подобається збирати гриби, готувати з них смачні блюда - вони хороші кулінари. Життя ведуть одноманітну.

Адольфи дуже талановиті і успішно працюють в самих різних областях. Серед них є банкіри і працівники мистецтв, інженери і ювеліри, водії і лікарі. Деякі стають видними письменниками. "Осінні" досягають великих висот в науці - це люди, фанатично зраджені справі.

Підходять для браку: Ганна, Віолета, Єва, Луїза, Роза, Станіслава, Стела, юнона, Ядвіга.

Не підходять: Агнеса, Діана, Мілена, Міхайліна, Регина, Руслана, Тетяна, Ельза.

Іменини: 19 квітня, 17 червня.
дожники і музиканти. Не люблять багато говорити, вважають за краще діяти, і це сприяє життєвому успіху. "Осінні" - дуже обачливі, але поступливі і не поспішають з висновками.

 

Адами - не кар'єристи, йдуть до мети важким шляхом. Завжди обдумують свої слова, не рубають з плеча. Не люблять їздити у відрядження, осмотрітельно вибирають собі роботу. У браку удачливі. Не гребують ніякої домашньої роботи. Із-за свого характеру, що захоплюється, довго не одружуються.

 

 

Підходять для браку:: Антоніна, Богдан, Вета, Єва, Мірра, Нонна, Олеся, Поліна, Ельза, Ярослава.

 

Не підходять: Ада, Бела, Варвара, Гелла, Данута, Доміника, Леся, Міхайліна, Моніка, Софья.

 

Іменини: 27 січня, 24 грудня.[10-10-17][Все для туристів]
«Бойківщина» (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Метро як об'єкт поклоніння (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Білорусь: резиденція Діда Морозу (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Вайсвурст і пиво - таємні секрети німецьких сосисок (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-18)
Переглядів: 614 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: