Вівторок
23-06-06
15:36

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Гудлайн: роумінг в 10 разів дешевше

Гудлайн: роумінг в 10 разів дешевше

Влітку хочеться відкинути всі справи і відправиться на відпочинок в яке-небудь екзотичне місце. Бажано поблизу від моря і достопрімечательностей.еция
Гр , Туреччина, Болгарія, Черногорье, Америка, Ямайка - подорож в ці країни зараз може собі дозволити більшість громадян України.
Проте бюджет, навіть марнотратно туристичний, не безмежний. Часто в поїздках за кордон доводиться стежити за своїми витратами, жертвуючи одним благом, ради іншого. Наприклад, спілкуванням з родичами і друзями ради сувенірів і екзотичних розваг.


В той час, як мобільний зв'язок усередині України коштує копійки, міжнародні телефонні розмови дивують дорожнечею. Роумінг, який пропонують вітчизняні оператори, здатний серйозно ударити по «кишенях» навіть спроможних людей.
По статистиці, витрати туристів на дзвінки з-за кордону в середньому складають 30-40 доларів в день. Таким чином, на спілкування з друзями і родичами в Україні турист може витратити суму, зіставну з вартістю решти всього відпочинку.
Проте, вихід є. Саме із-за дорожнечі роумінгу зараз бурхливо розвивається ринок "туристичних сім-карт". У Україні вийшла на ринок компанія "Гудлайн", що надає абонентам мобільного зв'язку послуги дешевого роумінгу за кордоном. Туристичні сим-карти «Гудлайн» дозволяють до 10 разів понизити вартість розмов по мобільному в роумінгу.
«Гудлайн» має ділерську мережу в більш ніж в 63 містах України і країн СНД є лідером з продажу туристичних сім-карт, контролюючи більше 60% ринку.
ца
Разни у вартості розмов вражає. Платити за міжнародні розмови доводиться до десяти разів менше! Такі сим-карти діють на території 152 країн світу, а на території 54 держав - всі вхідні дзвінки - безкоштовні.
Знаходячись в чужій країні, можна опинитися в складній ситуації, коли ви не "дружите" з мовою місцевого населення. Зовсім недавно компанія "Гудлайн" запропонувала своїм абонентам унікальну послугу - "мобільний перекладач". Набір короткого номера, і у Вас з'явився особистий "мобільний перекладач". Оператор за Вас переведе будь-які фрази практично на будь-яку мову миру - всього підтримуються 157 мов, включаючи рідкісний говір.
На час вашої поїздки Ви маєте можливість привласнити своєю туристичною сим-карте «Гудлайн» "Весь світ - тариф 40"
український номер. Тепер Ваші рідні і близькі зможуть подзвонити Вам, не здійснюючи міжнародного дзвінка. Абонентська плата складе 0,49$ за кожен день використання послуги. Крім того, навіть при нульовому балансі Ви все одно приймати вхідні дзвінки. Ви залишаєтеся на зв'язку з рідними і близькими, навіть якщо у Вас немає можливості поповнити рахунок.


Приобрести міжнародну сим-карту компанії "Гудлайн"и поповнити рахунок можна в будь-якому магазині мережі «Євромережа» на території України..
Если ви не маєте наміру переплачувати за роумінг, то міжнародні сим-карти "Гудлайн"именно для вас! Перестаньте рахувати хвилини і почніть спілкуватися за кордоном, як вдома. Подаруєте собі хороший відпочинок![09-11-02][Все для туристів]
Телефонні номери – Це важливо! (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Пляжна мода-2008: все повинно бути видно (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Кіпру (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Йорданія, Джераш (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: Lubchuk (09-09-01)
Переглядів: 1603 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: