Понеділок
25-01-27
08:58

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

5 способів подолати різницю в часі

5 способів подолати різницю в часі

Будь ви ділова жінка, яка проводить багато часу в роз'їздах, або туристка, любляча подорожувати по далеких екзотичних країнах, рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемою різниці в часі. Організм після прибуття літака в інший часовий пояс продовжує функціонувати у своєму початковому біологічному ритмі незважаючи на різку зміну дня і ночі. Таке неузгодженість біологічних ритмів призводить до хворобливого стану - десинхроноз.
5 способів подолати різницю в часі Десинхроноз - це порушення добового ритму організму, розлад біоритмів у зв'язку з перельотом через кілька годинних поясів. Це означає, що перетин тимчасової зони порушує вашу синхронність з біологічним годинником організму. Це виявляється в порушеннях сну, апетиту, зниження працездатності. А значить, ви можете відчути вночі гострий голод або почати клювати носом на важливій діловій зустрічі.

Візьмемо, приміром, так улюблені усіма в холодну пору року Таїланд, Індію чи Китай. Тут туристи вечорами довго крутяться в ліжку і не можуть заснути, зате вранці їх з гармати не розбудиш і поснідати не змусиш. І перші ранкові екскурсії не доставляють ніякого задоволення.

Але зменшити несприятливі ефекти від польотів навколо земної кулі все-таки можна:

1. Більшість мандрівників згадують про тимчасову зоні країни призначення, тільки перекладаючи годинник під час приземлення літака. Але, плануючи подорож заздалегідь, можна обійтися без «тимчасових труднощів». За кілька днів до поїздки переведіть наручні годинники на час іншої країни і постарайтеся жити, наскільки це можливо, за новим часу. Навіть якщо ви ляжете спати на годину раніше (або пізніше) протягом трьох днів, ви і те відчуєте відчутну різницю. Постарайтеся приймати їжу також відповідно до новим часом.

2. Плануйте свій політ виходячи з того, наскільки легко ви засинаєте в літаку. Якщо ви з легкістю спите під час польоту, тоді постарайтеся купити квиток на літак, що знаходиться в повітрі в той час, коли в країні прибуття ніч. Але якщо ви з працею засинаєте в транспорті або під впливом нових вражень, тоді плануйте політ у той час, коли в країні призначення день, а після прибуття відразу лягайте спати.

3. Деякі стану не є прямим наслідком різниці в часі, але можуть погіршити її прояви. Це, наприклад, зневоднення. Сухе повітря літака може викликати зневоднення і загальну слабкість організму. Щоб підтримувати водний баланс, постарайтеся випивати склянку води за кожну годину польоту. Віддайте перевагу мінеральній воді і сокам. Краще утриматися від чаю, кави і алкоголю, тому що ці напої мають сечогінний ефект і ще більше зневоднюють організм. Пам'ятайте також, що одна доза алкоголю в умовах польоту еквівалентна двом дозам на землі! А значить, і несприятливі побічні ефекти алкоголю проявляться в подвійній мірою.

4. Але якщо, незважаючи на всі зусилля, прилетівши на місце, ви все ще відчуваєте сонливість перед важливою зустріччю або екскурсією, вам допоможе ... сонячне світло. Природне денне світло робить найсильніший регулюючий вплив на біологічний годинник організму, знижуючи рівень мелатоніну. Мелатонін - це гормон, що виробляється нашим організмом в нічний час і викликає сонливість. У денний час рівень мелатоніну низький, і людина відчуває себе бадьорим і енергійним. Для того щоб знизити рівень мелатоніну та «здригнутися» перед важливим заходом, достатньо посидіти під денним світлом 15-20 хвилин.

5. Допоможе при почутті сонливості і невелика зарядка. Вона додасть організму енергію. Але це має бути не вимотує тренування! Досить сходити на півгодинки у фітнес-зал або зробити кілька нескладних вправ (наприклад, присідань) і коротку пробіжку. Приблизно такими ж властивостями володіє і масаж. Тільки це має бути не розслабляючий або заспокійливий, а саме підбадьорливий масаж.


[10-12-28][Все для туристів]
Вовка боятися — в ліс не ходити (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
День святого Валентина або сказати все (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Сім пивних чудес світу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Своя Індія в «Буймеровке» (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: galin4ik (11-02-19)
Переглядів: 715 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: