Цілюща сила води
Не дивлячись на те, що SPA-отдых прийнято вважати ідеальним для відвідин у будь-який час року, на думку більшості фахівців, найбільш сприятливим періодом для відвідин SPA-курортов є час з середини весни до пізніше за осінь. А ось кращим часом для бальнеолеченія вважається саме зима.
По-перше, тому що зима є низьким сезоном на водолікувальних курортах - туристів не багато і ціни на відпочинок не високі, а по-друге, вважається, що саме взимку концентрація мінеральних речовин в природних джерелах оптимально висока.
Бальнеотерапія
походить від латинського слова balneum - банячи, купання, проте до лазень вона відношення не має. Це розділ курортології, лікування мінеральними водами і грязями.
Бальнеотерапія почала розвиватися ще в стародавні часи. Перші відомості про неї були знайдені в папірусі Вавілона і Давнього Єгипту. У епоху Римської імперії процедури з використанням води з мінеральних і гарячих джерел були не тільки популярні, але і модні. Давньоримський лікар Гален рекомендував сірчані ванни всім охочим знайти досконалу сяючу шкіру.
Ванна - одна з головних водолікувальних процедур в сучасній світовій бальнеотерапії. Мінеральні ванни дуже ефективні: вони укріплюють імунітет, активізують діяльність серцево-судинної, нервової і ендокринної систем.
Мінеральну воду призначають і для пиття, для лікування захворювань шлунку, а у разі проблем з дихальною системою використовують для інгаляцій. Вибір потрібних процедур визначає лікар. Але є і загальні протипоказання до бальнеології: порушення кровообігу, інфекційні захворювання в гострій стадії, злоякісні пухлини, туберкульоз в активній фазі, циррози печінки, хронічні захворювання нирок, хвороби крові в гострій стадії, різке загальне виснаження.
Сьогодні бальнеотерапія < - невід'ємна частина SPA-индустрии, яка часто поєднується з таласотерапією, грязелікуванням, купанням в морській воді. Іншими словами, всі процедури з використанням мінеральної води успішно комбінуються з іншими корисними для нашого здоров'я чинниками: гірською місцевістю, чистим повітрям, м'яким кліматом. Хочете випробувати дію мінеральних ванн на собі? Це легко і для цього зовсім не обов'язково їхати в далекі країни на світові SPA-курорты. « знаходиться всього в декількох сотнях кілометрів від столиці.
Тут ви зможете зануритися в світ комфорту і млості, випробувавши такі процедури як:
Склад: природні мінерали і біологічно активні мікроелементи, аміди кокосового масла, морська сіль, сіль Мертвого моря, екстракт морських водоростей, ефірні масла евкаліпта, лимона, іланг-ілангу.
Дія мінеральної ванни: стимулює мінеральний обмін, покращує мікроциркуляцію. Пом'якшує і омолоджує шкіру всього тіла. Тонізує підшкірну клітковину. Володіє загоюючими властивостями. Знімає стрес і нервову напругу.
Ванна приймається при температурі 37-38 0с в течії 15 хвилин. Кількість ванн, що рекомендується, 2-3 в тиждень.
Мінеральний гідромасаж
Склад: морська сіль, комплекс мінералів і мікроелементів Gemarine mineral Complex, сіль Мертвого моря, екстракт морських водоростей, екстракт зеленого чаю, хлорофіловий зелений, ефірні масла і концентрати шавлії, розмарину, лаванди, лимона, іланг-ілангу.
Дія мінеральної ванни: Насищає морськими мінералами, мікроелементами, біологічно-активними речовинами морських водоростей і фито-экстрактов. Водний арома-терапевтический комплекс, що утворюється, істотно потенціює загальний оздоровчий, косметичний і антіцеллюлітний ефект гидромассажних ванн.
|