Середа
23-06-07
21:07

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

За дружинами за межу

За дружинами за межу

У одних урочиста церемонія одруження  у районному Загсі викликає розчулення і радість, для інших вона нудна і безглузда. Сьогодні розповімо, куди можна втекти із Загсу   і як це правильно зробити.
А весілля де?
Офіційну будівлю Палацу одруження молодожонам все частіше замінюють пляжі екзотичних островів Південно-східної Азії, величні середньовічні замки Європи або навіть первозданні тропічні ліси Нового Світла.

Покинути межі наший батьківщина і повінчатися під чарівливі пісні венеціанських гондольєрів цілком можливо. Головна умова, щоб під час церемонії були дотримані закони тієї країни, звідки жених і наречена, і тій, де одруження проводиться. В першу чергу, нашим співвітчизникам варто проглянути пункт 1 статті 158 Сімейного кодексу РФ, потім поцікавитися у туроператорів   про правила приймаючої держави. В основному, перешкодами для проведення таких весіллів виступають місцеві законодавчі особливості або релігійні вірування. Наприклад, в мусульманських державах брак між людьми, що сповідають іншу релігію, заборонений. А одружитися у Франції   можна, проживши тут 40 днів.Найсприятливіше законодавство для возз'єднання в Австралії Австрії < , Греції  >, Домініканській республіці  , Ісландії  Італії  , Словенія 

Якщо молоді мріють одружитися в якій-небудь віддаленій точці земної кулі, де згідно із законом це зробити неможливо, їм можуть запропонувати «символічну церемонію». Все буде по-справжньому - торжество, гості, банкет, ось тільки шлюбне свідоцтво видадуть, хоч і красиве, але таке, що не має ніякої юридичної сили. Офіційно розписатися жених і наречена можуть в належному місці до або після свята, а можуть і взагалі цього не робити. Таким же чином зазвичай діють і охочі укласти одностатевий брак, заборонений в більшості держав.
Про документи
Як правило, пакет документів, необхідний для реєстрації, загальний для всіх країн:закордонного паспорта, свідоцтва про народження, довідка про сімейний стан, свідоцтво про розлучення (якщо вже були в браку) або свідоцтво про смерть колишньої дружини (чоловіка). Іноді потрібне свідоцтво лікаря про відсутність вагітності екс-дружини (за умови вступу до браку менш ніж через рік після розлучення) або так звану «довідка про свободу», яка засвідчує, що зараз ні жених, ні наречена не полягають в браку. Всі ці документи необхідно перекласти на англійську мову, завірити у нотаріуса, поставити апостіль (штамп учасників Гаагської конвенції, який визнається всіма офіційними органами держав, що підписали Конвенцію 1961 року). І залишається тільки не забути узяти все це з собою на реєстрацію.
Про
шлюбне свідоцтво
Після церемонії одруження вже законному чоловікові і дружині видається головний документ - свідоцтво. Його необхідно легалізувати в російському консульстві тієї держави, де проходило весілля. Ця процедура може розтягнутися на декілька місяців. Документ, адаптований для наший країни, висилається нареченим поштою. Якщо він заповнений на

іноземній мові, його слід перевести і завірити у нотаріуса. Тільки тоді подружжю можна звернутися в паспортний стіл для зміни прізвища і проставляння штампу.

Всі ці малоприємні бюрократичні процеси злегка змащують загальне враження від весілля за кордоном  Але не варто відразу турбуватися і опускати руки, адже на ринку з'явилися спеціалізовані «романтичні» турагентства. Вони беруть на себе весь клопіт по здійсненню найпотаємніших бажань жениха і нареченої і займаються основними паперовими питаннями, щоб молодожони, забувши про все на світі, могли вдосталь насолоджуватися друг іншому.[10-10-17][Все для туристів]
Писанки (0)

[09-09-19][Карпати]
Гірське Озеро Синевір. (0)
[09-09-18][Яремче]
Вольєрне Господарство. Дикі кабани. (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Дауншифтінг - як кинути роботу і відпочивати вічно (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-08-20)
Переглядів: 1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: