Неділя
22-01-23
21:22

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Подорож в країну гольфу

Подорож в країну гольфу

Гольф асоціюється у більшості людей, далеких від нього, виключно з «сильними світу цього». Мільйонерами, видними політиками і персонами королівської крові, які неквапом гуляють по зелених лужках, або роз'їжджають на симпатичних машинках, обговорюють свої справи і зрідка ударом ключки відправляють маленький білий м'яч кудись за горизонт.
На самій же справі гольф - увлекательний і популярний вид спорту, доступний у наш час кожному. На будь-якому висококласному курорті - від Південної Африки ка Нової Зеландії - Ви без зусиль відшукайте поле для гри собі на смак. Вхід туди нікому не замовлений: аристократизм гольфу, про який стільки говорять, насправді полягає в тому, що величезне значення надається. ні, зовсім не походженню і суспільному положенню гольфіста! Не розміру його рахунку в банці, і навіть не рівню майстерності. Важливі, в першу чергу, знання етикету, хороші манери, благородство і доброзичливість. Досить вивчити основні правила і принципи гри, на що піде буквально декілька днів, і - ласкаво просимо на полі!
Існує ще одна помилка: гольф - нудний і взагалі призначений для ледарів, а зміцненню м'язів сприяє не більш, ніж шахи. Важко знайти твердження, менш відповідне дійсності. Спершу скажемо, що гра це вельми енергійна. Хай гольфісти не бігають, як очманілі, проте вони вимушені проходити достатньо великі

відстані. Гольф-карамі - тими самими міні-машинами, знайомими нам по голлівудських фільмах, на ділі користуються не часто: тільки на дуже великих полях. Та і заїжджати на них в основну ігрову зону не дозволяється. Що до ударів по м'ячу, то хоч вони насправді вимагають швидше за точність, чим сили, під кінець гри можуть натомити, та ще як! Втім, поки продовжується партія, втоми не помічаєш. Важко передати ту напругу, загострення пристрастей, з яким спостерігають за польотом м'яча. Ось він підкотився до лунки. ближче, ближче, ще трохи! Ну, будь ласка, впади, впади в лунку! Хай мені не доведеться робити додаткового удару, програється очко. Ура, є! Так, що ні говори, а азарту в цій на перший погляд неквапливій грі вистачає!
Інша приваблива сторона гольфу в тому, що їм можна почати займатися в будь-якому віці, і незалежно від того, наскільки Ви спортивні. Відомому поклонникові гольфу Шону Коннері вже під вісімдесят, а він без втоми розмахує ключкою і відчуває себе прекрасно, залишаючись в списку найбільш сексуальних чоловіків планети. Самому юному гравцеві в історії, умудрівшимуся потрапити ключкою по м'ячу, не виконався жодного року. Наймолодшому, стукнуло ні багато, ні мало 104! І в будь-якому віці користь для здоров'я буде більш ніж помітною, а можливість отримати травму нікчемна.
При цьому гольф розвиває не тільки м'язи, окомір, координацію рухів, але і стратегічне мислення. Всі поля різні, і кожне вимагає особливого підходу. Гольфіст миттєво оцінює обстановку, і ухвалює рішення - яку ключку вибрати, який удар провести, щоб добитися переваги. Це дозволяє підтримувати у відмінній формі не тільки тіло, але і розум.
Існує декілька різновидів гольфу, що дозволяють зіграти де завгодно, - для

міні-гольфу достатньо невеликого майданчика у дворі або на даху будівлі, в офіс-гольфе м'яч катають прямо по підлозі. Проте з класичним варіантом їм не порівнятися. Адже справжні поля для гольфу - це не рівні і нудні (коли на них не йде гра, звичайно ж!) футбольні. Тут роль різних перешкод, що роблять змагання складнішим і цікавішим, грають живописні чагарники, кам'яні глиби, озерця, струмки і річки. Деякі поля - справжні витвори мистецтва! Варто прилетіти з іншого кінця світу, щоб тільки просто поглянути на них. Але дійсне задоволення - «відсалютувати їм ключкою», спробувати свої сили де-небудь, скажімо, на екзотичному острові або з причини старовинного замку. Недивно, що гольф-туризм так добре розвинений. Адже гольф - ще чого один факт. Багатьом у нас не відомий! - це спорт мандрівників, собі на втіху на дозвіллі кочівних від одного ігрового поля до іншого. І не рідше, ніж мисливці - любителі сафарі або альпіністи. Та що там сафарі, гольф, між іншим, єдиний міжпланетний вид спорту! У 1971 р. Американський астронавт Алан Шепард тайком протягнув на борт корабля Apollo-14 доладну ключку і м'яч. Після посадки на Місяць він вибрався назовні і зробив самий незвичайний в історії благородної гри удар. І, нарешті, гольф - це не тільки інтерестно, але модно і красиво! Бувалого гольфіста завжди можна дізнатися по прекрасній поставі і

прекрасним манерам - звикнувши поводитися на полі відповідно до кодексу гравців, він залишається ввічливим, холоднокровним і доброзичливим незалежно від обставин. Тому його зазвичай вважають бажаним гостем в будь-якій компанії. Тепер розвіємо ще одну помилку, пов'язану з гольфом. Ця гра - не для одинаків і мізантропів. Два гравці з помощникамі-кедді, на величезному полі, і більше жодної живої душі в межах видимості. таке ми зазвичай бачимо на екранах. Насправді ж гольф-турніри - веселі, галасливі тусовки, на які собіраються представники самих різних країн. І не тільки бажаючи з'ясувати, хто з них кращий віртуоз м'яча і ключки, але і щоб поспілкуватися, побачити старих друзів і зав'язати нові знайомства в невимушеній обстановці. Приєднатися до компанії гольфістов - людей розумних, успішних і чудово вихованих і чудово вихованих - одне задоволення! Якщо Ви згодні з даним твердженням, то чом би не зробити перші кроки на цьому шляху зараз же, не відкладаючи в довгий ящик? Благо це зовсім просто: достатньо плануючи відпустку вибрати готель недалеко від поля для гольфу, після чого з'ясувати, де найближча гольф-академія.
Гра абсолютно не перешкодить Вам у вільне від ударів по м'ячу час оглядати визначні пам'ятки, купатися в морі, якщо таке є по близькості, і взагалі без напруги благополучно суміщати гольф і звичайний туризм. Успіхів і перемог Вам![11-01-16][Все для туристів]
Замок з купюри (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Париж.Париж. (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Федя, дичина! Національна кухня Кенії (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Польща: чим погодують? (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-08-19)
Переглядів: 1077 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: