Середа
23-06-07
14:39

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Хто добре працює? Той, хто добре відпочиває

Хто добре працює? Той, хто добре відпочиває
 
А скільки потрібно відпочивати? Фізіологи так і не прийшли до однозначної відповіді на дане питання. Короткий відпочинок (до 7 днів) позбавить Вас від проблем, пов'язаних з майбутнім входженням в робочий режим. За 14 днів організм не встигне повністю відпочити і може відреагувати на дуже короткий передих загостренням деяких хронічних захворювань. А за 24 дні відпустки організм повністю відвикає від необхідності рано вставати, оперативно мислити і займатися якій би то не було роботою. Тому в перші дні після відпустки Ви відчуваєте дратівливість, втома і ніяк не можете концентруватися. До речі, фахівці підрахували, що після відпочинку коефіцієнт інтелекту значно знижується і потрібний близько тижня для того, щоб знов прийти в норму.

 

Як варіант - вибір відпочинку по психотипу.
Якщо Ви сангвінік, то можна обійтися без тривалої відпустки: достатньо уїкенда, щоб емоційні враження, наприклад, від екскурсії відновили ваші душевні і фізичні сили.
Якщо Ви меланхолік, то Вам рекомендований творчий відпочинок. Попрацюйте на своїй дачній ділянці, поухажівайте за квітами і тваринами, затійте ремонт. Оптимальна тривалість відпочинку - 14-21 день.
Якщо Ви холерик, то відпочинок на пляжі Вам не підходить. Тільки активні дії - дайвінг, скелелазіння, верхова їзда або велосипедний похід. Щоб відновити сили, знадобитися 7-14 днів.
Якщо Ви флегматик, людина грунтовний і неквапливий, то необхідно відпочивати довго і спокійно. Бажано цілий місяць провести в селі: ходити в ліс - збирати гриби, ягоди, вудити рибу, читати книги, слухати музику. Можна поїхати на екскурсії, краще теплоходи. Плануйте відпустку з "запасом", щоб вистачило часу на адаптацію до буднів.
Якщо Ви відноситеся до змішаного типу, то досить буде отримати одне, але сильне враження, при спогаді про яке, ви зможете сказати, що у відпустці все-таки були.

 

Якщо вам вже за 40 років, то відпочивати бажано не менше двох тижнів підряд. Річ у тому, що з віком слабіють адаптаційні можливості організму і для того, щоб перебудуватися з одного режиму на іншій, потрібний більше часу, ніж в молодості. Якщо ж ви на час відпустки плануєте виїхати в район з іншим кліматом, то розраховуйте вже не менше чим на три тижні, оскільки як мінімум дві з них займе адаптація. Все те ж саме відноситься і до дітей. Механізми адаптації у малюків ще тільки формуються.
З кількістю днів для відпочинку визначилися, валізи зібрали. А куди квитки купувати?
Якщо розхитані нерви (у кого зараз з ними все гаразд?), то корисним буде м'який клімат, без різких перепадів атмосферного тиску, морські купання, лікувальне живлення. Ідеальне місце Південний берег Криму - Гурзуф, Ялта Алушта, а також Прибалтика, Ізраїль, Франція і ін.
Якщо підвищений тиск, тобто потреба в повноцінному відпочинку, шумі прибою, морському повітрі. Рекомендується придбати путівку в бальнеологічний санаторій Лівадії, Алушти, Ялти, Гурзуфа, Труськавца, Мукачево, Пущі-Водиці, Конча-заспи і ін.

 

Якщо є серцево-судинні порушення, то ваші курорти з чистим морським повітрям - Південний берег Криму, Кавказ, Прибалтика і ін.
При захворюваннях органів дихання потрібне тепле повітря приморських курортів: Феодосія, Піцунда, турецькі Кемер, Аланья, Сиде, Кушадаси. Можна відправиться на побережжі Іспанії або на альпійські курорти Франції.
Якщо неполадки з шлунком і кишечником, то кращим місце буде те, де є мінеральна вода. Якщо ви страждаєте виразковою хворобою, то вам показані маломінералізовані води, без вуглекислого газу, з гідрокарбонатними або сульфатними іонами. При хронічному холециститі найбільш сприятливу дію надають води з сульфатними іонами. При хронічному панкреатиті рекомендовано пити мало- і среднемінеральниє води, що містять гідрокарбонати, сульфатний іон, двовалентну сірку, кальцій, цинк. Українські - здравниці Труськавца, Миргорода, Сваляви, Моршина, ближнє зарубіжжя - Боржомі, Гарячий Ключ, Єсентуки, П'ятигорськ, Кисловодськ, Мінеральні Води, далеке зарубіжжя - Румунія, Франція, Угорщина.

По складу води:

- вуглекислі мінеральні води поширені в центральній Франції (курорт Віші і ін.), Німеччині (Бад-наухей, Бад-емс, Вільдунген), Чехії (Карлови Вари, Маріанське-лазне і ін.);
- сірчановодневі мінеральні води є в Німеччині (Ахен), Австрії (Баден), Румунії (Беіле-еркулане), Туреччині (Бурса);
- гидросульфідниє азотні теплі і гарячі мінеральні води є на межі Франції і Іспанії в Піренеях, на французькому курорті Экс-Ле-Бен, в Чехії в Теплиці;
- гарячі азотні мінеральні води є в Угорщині (Будапешті), в Болгарії (в околицях Софії) і так далі Багато виходів азотних гарячих джерел є в районах недавньої вулканічної діяльності (США, Ісландії, Італії, Новій Зеландії і ін.).

Відпочивайте на здоров'ї![10-10-10][Все для туристів]
Бринзя (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Як правильно відпочивати з дітьми (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: визначні пам'ятки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: корисні дрібниці (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1288 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: