Середа
23-06-07
21:54

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Єгипет: транспорт

Єгипет: транспорт

Пустинний Єгипет володіє досить могутньою для свого ландшафту транспортною мережею. Практично всі основні міста зв'язані як автобусним, так і залізничним повідомленням. Залізнична мережа замикається на столицю країни Каїр.

Поїзди Поїзда відправляються від станції Рамсес. Знижок на квитки немає, але тарифи невисокі. При цьому вони залежать від типу поїзда і класу вагону. Перший клас зазвичай дорожче майже в два рази, за винятком лінії Каїр - Александрія.
Поїзди називаються по тій країні, звідки їх привезли. Переважна більшість єгипетських складів іменуються "французькими" або "іспанськими" поїздами, до речі, квиток на них стоїть дещо дорожче.

Ціна питання Ціна квитка залежить не стільки від відстані і часу в дорозі, скільки від маршруту. Більшість коротких поїздок зовсім не руйнівні. Квиток з Каїра до Суеца коштує 6 єгипетських фунтів (три поїзди в день, два з половиною - три години), в Ісмаїлію - 10 фунтів (чотири поїзди, два - три години), в Порт-саїд - 14 фунтів (4-5 поїздів, чотири години). У всіх цих поїздах наявний тільки другий клас. Але експрес до Александрії обходиться вже в 17 фунтів в другому класі і 22 фунти в першому. Час в дорозі - дві години, ходить шість поїздів в день.
У дальніх поїздах зазвичай присутній як перший, так і другий клас. Квиток в Матру на північному заході країни коштує 23 фунти в другому класі і 39 в першому. Час в дорозі - 8 годин. Нічний поїзд туди ж обходиться вже в 55 фунтів.
Відпочинок у Карпатах

Основні напрями Основні дальні перевезення проходять з півночі на південь по лінії Каїр - Асуан. Головні станції на цьому шляху - Сохаг, Луксор і Асуан. Поїзди в Асуан, які також проходять через дві інші станції, ходять шість-сім разів на день і витрачають на дорогу 15-17 годин. Вартість квитків другого класу - 32 фунти в "французькому" поїзді і 36 фунтів в "іспанському". Перший клас обходиться в 54 фунти в "французькому" поїзді і 61 фунт в "іспанському". Нарешті, нічний переїзд коштуватиме 71 фунт.
Ще декілька поїздів йдуть тільки до Луксора (вісім з половиною - одинадцять годин). Стоять вони в другому класі 28 фунтів ("французький" поїзд) або 33 фунти ("іспанський" поїзд). Перший клас обходиться в 50 фунтів ("французький" поїзд) або 57 фунтів ("іспанський" поїзд). Нічний поїзд коштує 71 фунт. Квиток до Сохага коштує в другому класі 25 фунтів ("французький" поїзд) або 27 фунтів ("іспанський" поїзд). Перший клас - 34 фунти ("французький" поїзд) або 35 фунтів ("іспанський" поїзд). Час в дорозі - шість з половиною годин.
Крім того, по маршруту Каїр - Луксор - Асуан ходить спальний люкс-поїзд "Абела". У нім тільки одномісні і двомісні спальні. Одномісна коштує 490 фунтів, а двомісна - 320 фунтів на людину. У ціну квитка входять вечеря і сніданок. Час в дорозі до Луксора - дев'ять з половиною годин, до Асуана - тринадцять годин.

Другий клас Якщо Ви зібралися їхати в Єгипті другим класом, будьте готові до того, що вагон може бути набитий людьми повністю, сидячих місць може не опинитися, і буде досить задушливо. Перший клас дозволяє уникнути цих проблем. Іншим способом боротьби з дефіцитом місць є попереднє їх резервування - на тих маршрутах, де це можливо.

Автобус Приблизно ті ж проблеми характерні і для автобусного повідомлення. Багато регулярних автобусів йдуть забитими під зав'язку, але на багатьох дальніх лініях місця можна зарезервувати заздалегідь. Автобуси дальнього повідомлення, що курсують між основними містами, зазвичай мають кондиціонери і в цілому виглядають цілком пристойно. Зате в місцеві автобуси краще не потрапляти. Залежно від маршруту ціна поїздки може бути як вище, так і нижче железнодорожной.

Авіа Авіаподорожі усередині Єгипту досить дорогі - в усякому разі, в порівнянні з поїздками наземним транспортом. А ціну, яка влаштує можна знайти не у національного перевізника Egypt Air, а у невеликих регіональних авіакомпаній.
Загалом, мотайте на вус![10-10-17][Все для туристів]
Моршин (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Зберігати гроші можна не тільки в ощадній касі (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг у В'єтнамі (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Туристичний гороскоп. Де і як відпочити 17-23 березня (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1321 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: