Понеділок
23-06-05
15:47

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Про вина Іспанії - основний елемент

Про вина Іспанії - основний елемент
 
Вино без перебільшення є основним елементом всіх і кожній з регіональних кухонь Іспанії. Іспанія разом з Францією і Італією складає трійку найбільших виробників вина в світі, в країні велика різноманітність чудових вин, що виготовляються в 57 різних районах. Деякі з них - поза сумнівом, виняткової якості.

Коротка історія іспанських вин
Хронологія виноробства в Іспанії настільки довга, що історія умовчує про його початок. Іспанія - одна з найстаріших країн в Європі, що проводять вина. Відомі джерела що свідчать, що ще стародавні ібери, що жили в районі сучасного Кадіса, а потім греки і фінікійці проводили і торгували вином на території Іспанії.
Римляни, як відомо, вже знайомі з вином, заохочують місцеве виноробство і організовують доставку вина, відвантажуючи серед інших місць в Кадісе (Cadiz), Малазі (Malaga) і Таррагоне (Tarragona). Це були винні центри того часу. Багато Римських авторів прокоментували іспанські вина, і гори череп'я амфор, розкопаних археологами свідчать про розповсюдження іспанських вин по всій території Римської Імперії. Вестготи пили багато, але залишили мало коментарів про іспанські вина, як втім, і про все останнє.
Мусульмани, не дивлячись на засудження Кораном алкоголю, продовжували розвивати винну торгівлю в Іспанії.

Королівський бізнес
Король Фердинанд і Королева Ізабель доклали великі зусилля, щоб відновити виноградники, які були зруйновані у війнах проти маврів, і винний бізнес, що швидко розвивається, був налагоджений з Англією. Іспанські вина часто згадуються в 15 і 16-х століттях в англійській літературі. Англія продовжує бути важливим ринком для Іспанських вин. Сьогодні, Англійці п'ють майже п'ять мільйонів літрів Rioja щороку, достатньо значні кількості інших іспанських столових вин і кави. Одне Іспанське вино було особливо відоме саме завдяки Англії - херес (по англійськи - "шеррі"). Британські компанії влаштувалися в Хересі на початку 18-го сторіччя і брали участь як у виробництві, так і в експорті. І сьогодні Англія - все ще найбільший імпортер хереса.
Ніхто не хотів бачити армії Наполеона в Іспанії, але один позитивний результат наполеонівського вторгнення все ж таки був - здійснений плідний обмін досвіду між іспанськими і французькими винарями.
Відпочинок у Карпатах

Вбивця виноградників

Коли phylloxera заразила виноградники Франції в 1860-х і кінець кінцем майже все їх погубила, багато Французьких винарів, перемістилися на південь від Піренєєв, щоб почати наново. Зараза, яка зруйнувала коріння французьких виноградних ліз, стала причиною небувалого підйому виробництва вина в Іспанії. На жаль phylloxera перебралася врешті-решт і на південь, і також не пощадила виноградники Іспанії. Виноградники обох країн були знищені. На щастя все утворилося. Стійка до захворювань лоза була привезена із Сполучених Штатів і виноградники були відновлені. Американська лоза і іспанський і французький досвід виноробства відродили винну промисловість Іспанії, і її бурхливе зростання лише ненадовго переривала тільки Громадянська війна.
Сьогодні в Іспанії 5.77 мільйонів акрів під виноградною лозою - більш ніж в будь-якій іншій країні в світі. Іспанія проводить більше чотирьох мільярдів літрів вина щороку.

Винні регіони
Іспанія - друга за величиною країна Європи і, після Швейцарії, найгористіша. Ця незвичайна топографія робить Іспанію країною великих кліматичних контрастів - в межах декількох сотень миль можуть розташовуватися горбисті пишні, зелені пасовища, рівнинні лісові райони; сніжні вершини і субтропічні низини. Але є одна річ, яка всі регіони Іспанії об'єднує. Кожен з них, від Галісиі до Канарських Островів, проводить вино. І із-за значних відмінностей в місцевості, кліматі і грунті, і різних сортах використовуваного винограду, вина, які вони проводять, мають дуже різний "характер".

Головні
Серед "головних" винних областей: Rioja, на півночі центральної частини Іспанії, є найвідомішим виробником країни і джерелом прекрасних, зрілих червоних і чудових витриманих білих вин. " Rioja Baja " проводить велику частину столових вин області, тоді як більшість кращих марок проводяться в " Rioja Alta " - північній частині області " Rioja Alavesa " проводить вина, які є злегка м'якшими і легшими. Наварра, на північний схід від Rioja, вважалася біднішим у винному відношенні регіоном. Але тепер проводить хорошої якості червоні і білі вина, які дуже непогано продаються на решті території Іспанії. Каталонія, в північно-східному кутку Іспанії, довго була відома своїми іскристими винами і "кавой" (близькість до Франції). Сьогодні її червоні (легше, ніж Rioja), і чудові білі вина також широко доступні на ринку. У Галісиі проводять чудово білі, які нагадують про "Vinho verde" Португалії.

Батьківщина дорогого
Уздовж річки Duero в Кастілії і Леоні, можна знайти виняткові вина. Це - батьківщина найбільш дорогого

провина Іспанії - Vega Sicilia. Велика центральна рівнинній Іспанії проводить неймовірний об'єм вина, багато з них - дешевші столові вина, призначені для безлічі ресторанів. Valdepenas, Jumilla і La Mancha - домашні назви в Іспанії. Але тут, також, були докладені зусилля, щоб провести вина вищої якості. З Хереса на південному заході Андалузії відбувається найбільш відоме вино Іспанії - херес. І східніше, на акрах, навколишніх Malaga, проводяться одні з кращих десертних вин в світі.

Місцеві традиції
Не згадані Aragon, Montilla, Valencia, Asturias і остання, велика частина обширного іспанського виноробства, що привносить місцеві традиції у вінопроїзводство, унікальний клімат, свої виноградні лози і, кінець кінцем, характерні тільки для цих місць вина.
Ні з чим неможливо порівняти смак Vega Sicilia з Валбуени-дель-Дуеро. Valdepenas (Ла-манча), Utiel-requena (Валенсія), Jumilla (Мурсия) і Сагтепа (Арагон). Кращі білі вина проводять в Каталонії -penedes (Таррагона) і Ampurdan (Жерона).

Сорти винограду
Іспанія культивує багато різних сортів винограду, деякі відомі в інших країнах, інші унікальні тільки для конкретних регіонів. Приводимо - список винограду, найчастіше використовуваних в іспанських винах. Велика частина вин Іспанії все ще зроблена з сумішей декількох винограду. Невелика, але така, що збільшується кількість "varietal" вина - проводяться з одиночного сорту винограду.

Tempranillo - це - основний фіолетово-чорний виноград Rioja. Це глибоко забарвлено і інтенсивний. Також росте в інших регіонах Іспанії, часто під різними назвами, "Cen-cibel" в Ла Mancha " Ull Llebre " у Каталонії.

Graciano - інший чорний виноград, насичений, ароматний. Часто використовуваний, щоб підсилити інші інтенсивнішим суслом.

Carinena - "Carignan" Франції, який активно виростає в Каталонії і довколишніх районах. Цей виноград грає важливу в створенні вина у всьому північному регіоні країни.

Viura - основний білий виноград Rioja і Navarre. З великим змістом кислоти, це сприяє високому вмісту спирту. Основа для виробництва, ароматних білих. Іноді використовуваний, щоб пом'якшувати червоні.

Garnacha - важливий червоний виноград, використовуваний широко в Rioja Baja в північних регіонах.

Malvasia - другий найбільш важливий білий виноград в Іспанії. Використовується широко в Rioja, Navarre, Каталонії і на Канарах. Вина, зроблені з цього винограду мають тенденцію бути свіжими і м'якими.

Moscatel - використовуваний в десертних винах Malaga і Huelva. Дуже старий вигляд.

Palomino - виноград, який робить Іспанський херес відомим у всьому світі. Блідий зелений і повний соком.

Pedro Ximenez - використовуваний активно в створенні vino generoso Malaga. Також для солодкого хереса. Насичений смак.

Airen - найбільш широко поширений білий виноград в Іспанії.

Червоні вина Іспанії (Tinto)
Іспанія - країна червоного вина. Кількість червоних вин, що проводяться тут вражаюче. І якість

багато з них прекрасно. Говорять, що душа країни відбивається у винах, які вона проводить. Простий опис вин Іспанії був би - " експансивні, відкриті, добрі, прямі " ... так само як і самі іспанці. Іспанські червоні вина мають тенденцію бути повними, ароматними, з певним присмаком дуба. Чудові червоні вина мають унікальні варіації аромату і кольору, які важко повторити де-небудь ще. Іспанія достатньо велика, і клімат і грунт різних регіонів, такі різні, що іспанські червоні вина дуже різноманітні по марках. Кожна область змішує її власний виноград, вирощений на його власному грунті, під його власними специфічними метеорологічними умовами.

Заслуговують уваги
Jumilla, Catalonia, Navarre, Ribera del Duero, Aragon, Rueda - ось деякі з вин, безумовно, заслуговуючих уваги. При покупці червоного вина, звертати увагу на інформацію на етикетці з інформацією про вік і році виготовлення вина. Напис " Vino de Mesa " або " Garantia Origen " указує на молоде вино. " Vino Crianza " витримане вино, зазвичай протягом двох років, перший з них в бочці (точна кількість часу варіюється від однієї області до іншої). "Reserva" витримане довше, і " Gran Reserva " провело, принаймні, два роки в бочці і три в пляшці перед продажем. Слово "ano" (рік), також указує на якийсь час, проведене в бочці, наприклад "4'ano " (четвертий рік), тобто "розлитий в пляшки на четвертому році". Провина, залежно від року збору винограду бувають вдаліші і не дуже, знову ж таки в різних областях - по-різному.

Білі (Blanco)
Ще не так давно, іспанський виробники до білих вин застосовували більш менш той же самий спосіб витримки, що і до червоних. Тобто витримували в дубових бочках, хоча протягом коротшого періоду. Результатом був вино, янтарного кольору, насичене, комплексне, з дубовим підтекстом. Багато білих все ще проводяться цим шляхом. Але сучасні смаки схиляються до білих, які є чіткими (крихкими), сухими, кристально прозорими, і свіжішими. Ці білі проводяться при строго керованому холодному бродінні в резервуарах з неіржавіючої сталі або акрилу.
Важливо пам'ятати, що, біле вино повинне бути охолоджене перед вживанням. Чим простіше і дешевше вино, тим сильніше за нього слід охолоджувати, це маскує погані характеристики.

Рожеві (

Rosado)
Рожеве вино, як третій зайвий. Зазвичай його рахують - ні се ні те, не припускаючи, як багато хороше rosado може додати їжі. Хоча останнім часом рожеві вина все більше входять в моду, і цілком заслужено. Рожеві проводяться, за тією ж технологією, що і червоні, але оболонки раніше віддаляються з соку, щоб запобігти подальшому затемненню вина. Іспанія проводить декілька чудових rosados. Зазвичай вони сухіші і сильніші чим інші рожеві. Вони чудово підходять для літніх пікніків, вони прекрасні з курчам, салатами, холодною вирізкою. Вони є чудовим доповненням для пряної їжі. Теж потребують охолоджування.

Іспанське шампанське (Cava)
Якщо глибокі, рубінові червоні (reservas) Іспанії - королі замку, шампанські (Cava), - королеви. Ці

прекрасні іскристі вина тримають дуже високу позицію в світі розкоші, святкування, і просто гарного настрою. Є три методи його виготовлення.

-Метод перший
Дійсна Cava проводиться по точно тій же технології, як і Французьке шампанське " methode Champenoise. " Бродіння відбувається в пляшках. Пляшки поміщаються в сховище, де вони нахилені вниз так, щоб осад збирався в горловині. Осад віддаляється з пляшки "degorjat" - віддаляється пробка і під тиском осад. У вино додається цукор, залежно від типу, і повторно, вже остаточно закупорюється. У Іспанії тільки вину, зробленому цим методом привласнюють назву, - Cava. Це - кращі з шипучих вин.
-Метод другий
Другий метод створення іскристого вина складається з бродіння вино у великих резервуарах, контрольованого по тиску і температурі. Потім вино розливається в пляшки і продається. Цей вигляд повинен мати на пляшці напис gran vas або espumoso natural .

-Метод третій
Третій вигляд називається gasificado і проводиться додаванням вуглекислого газу у вино (як більшість т.з. Радянського шампанська). Таке вино взагалі не коштує уваги.

Ступені сухості

Іскристі вина можуть мати всі ступені сухості. Одні більше годяться для аперитиву, інші для десерту. Написи на етикетках: Brut Natur - саммоє сухе. Коли вино заливається, ніякий цукор не додається. Brut - сухе, цукор не додавався. Seco - досить сухе. Demi Seco - напівсухе. Demi Dulce - напівсолодке. Dulce - солодке.[09-10-14][Все для туристів]
Яблучниця? (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Як з'явився звичай відзначати Новорічну ніч? (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Казахстан: визначні пам'ятки природні, а не музейні (0)
[09-09-19][Карпати]
Велопохід по Карпатах. (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1351 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: