Субота
23-06-03
23:28

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Німцям є, що показати. Визначні пам'ятки Німеччини

Німцям є, що показати. Визначні пам'ятки Німеччини

Німеччина привертає туристів живописною долиною Рейну безліччю середньовічних замків і монастирів, стародавньою культурою Баварії, живописним Шварцвальдом,
спокійним Балтійським побережжям і безліччю історичних пам'ятників. Південь країни славиться своїми чистими озерами і гірськими курортами предгорій Альп, а також своїм виноробством, основні центри якого також розташовані в південних районах по долинах річок.

Берлін - "відроджена столиця" об'єднаної Німеччини, розташований в місці

злиття річок Шпре і Хафель в географічному центрі країни. Перші поселення на території сучасного Берліна з'явилися приблизно 10 тис. років назад, близько 700 року до н.е. тут розселилися древнегерманськие племена, а в VI-VII вв. н.е. з'явилися західнослов'янські племена, які і дали сучасну назву міста ("берліна" - рибальське село, перевіз). У 1244 р. Берлін вже згадується в хроніках як місто. Перерахувати всі визначні пам'ятки німецької столиці дуже складно - всім історичним центром міста, по суті, є збори історичних, культурних і архітектурних пам'ятників, втім, сильно пострадавших за часів бомбардувань і штурму Берліна 1945 р.
Візитною карткою міста є величні ворота Бранденбургськие

(1788-1791 рр.) з контрольно-пропускним пунктом "Чарлі" - одним з символів "холодної війни" (зараз перетворений на музей), біля західної стіни якого збережена ділянка сумно знаменитої "Берлінської стіни", що розділяла місто в період "великого протистояння". Довжина стіни складала близько 155 км. (43,1 км. доводилися безпосередньо на місто), а висота досягала 4,1 м. Оснащена 293 сторожовими вежами, 57 бункерами і довготривалими вогняними крапками, обплетена багатьма сотнями кілометрів колючого дроту і обмежена 100-метровою смугою відчуження, ця стіна перетворилася на символ розділення Німеччини і була буквально зметена демонстрантами при об'єднанні країни, а її уламки перетворилися на сувеніри. Відпочинок у Карпатах

Дуже привабливі ті, що дивом уціліли в пожежах Другої світової війни собор

Св. Хедвіга(1747-1773 рр.), будівля Арсеналу (1695-1706 рр.), собор Св. Миколи в готичному стилі (XIV в.), найбільший в світі Берлінський зоопарк, будівля Цойгхауза (сьогодні тут розташований Німецький історичний музей), готична церква Марієнкирхе і ін.
Практично наново були відбудовані такі знамениті пам'ятники міста, як Німецька державна опера, Рейхстаг (1884-1894 рр.), вулиця Унтер ден Лінден, замокнув Бельвью (1785 р.), Кайзер-вільгельм-кирхе, замокнув Шарлоттенберг (XVII-XVIII вв.) і цілі квартали класичних будівель XVIII-XIX сторіч.
Безліч нових споруд додали місту неповторна сучасна зовнішність - Берлінська телевежа (365 м.), що славиться своєю обширною колекцією ботанічний сад, комплекс пам'ятників загиблим радянським солдатам - Трептов-парк, Ханзафіртель, театр дес Вестенс, міська бібліотека, міжнародний конгрес-центр, Філармонія, Європа-Центр, Берлінська Зелена Естрада і ін.

Також цікаві величний палац Фрідріхштадтпалас, Шенебергськая

ратуша, Александерплатц, знаменита Червона Ратуша, фонтан "нептун", зал Конгрессхалле, площа Эмст-рейтер, Нова Синагога, площа Брайтшайдплатц, похмура будівля штаб-квартири таємної поліції ГДР - "Штазі", годинник "Земна куля", Церква Поміновенія і ін.
У місті зосереджена безліч прекрасних музеїв і художніх колекцій, велика частина яких має багатовікову історію - Музей фонду прусських замків, Картинна Галерея в Далеме з прекрасною колекцією картин старих майстрів, скульптури, індійського, східного і ісламського мистецтва, яку почав збирати ще Фрієдріх Великий, Єгипетський Музей, Галерея ним. Боді з однією з найобширніших і різноманітніших колекцій живопису Європи періоду XIII-XVIII в., Культурфорум, Нова Національна Галерея і Музейний острів на р. Шпрєє з музеями Пергамон і Штіфтунг-пройсишер Культурбезітц і ін.

 

Одне з найкрасивіших місць в околицях міста - Потсдам, що був з XVII в. резиденцією прусських королів. Цей величний архітектурний комплекс у стилі барокко і класицизму розташований на річці Хафель і славиться прекрасними палацами Шлосс Сансуси і осібно Вільгельма II, в якому в іюле1945 р. проходила знаменита конференція Потсдамськая.

Бремен(входить разом з м. Бремерхафен у федеральну землю Тягарів як окреме місто) лежить на берегах р. Везер і відомий як одне з якнайдавніших міст країни. Центром Бремена вважається стара Ринкова площа з ратушею (1405-1410 рр.) і собором Св. Петра (XI в.), тут же знаходиться будівля міського парламенту (1966 р.), побудована замість зруйнованого вщент англо-американськими бомбардуваннями старого парламенту, а також дивом

середньовічні бюргерські будинки, що збереглися, і символ міста - 10-метрова скульптура Роланда (1405 р.). Перед Ратушею (1405-1410 рр., перебудована в 1608-1612 рр.) коштує знаменита скульптурна група "Бременські музиканти". Найзнаменитіша в Бремені вулиця - Беттхерштрассе, має довжину всього в 100 м. і складається всього з 7 будівель споруди XVII в., які самі по собі є унікальними пам'ятниками архітектури, в них розташувалися звонарніца, три музеї, галерея і театр. Визначними пам'ятками Бремена також є велічесвенний Бременський собор (XI-XIII вв.) і стара вулиця Шнервіртель.

 

Баварія - найбільша і сама відвідувана туристами земля Німеччини. Завдяки своєму культурному різноманіттю, багатому історичному минулому і своєрідному географічному положенню, Баварія по праву вважається однією з кращих туристичних областей не тільки Німеччини, але і всієї Європи. Ця територія славиться різноманіттям своєї природи - саме тут тягнуться знамениті Баварські Альпи, лежить безліч живописних озер (Кимзєє, Штарнбергерзєє, Аммерзєє і західна частина озера Боденського), обширні альпійські пасовища, ліси і безліч річок. Саме тут розташований унікальний національний парк "Баварський ліс".

Мюнхен, третій по величині місто Німеччини, розташований поблизу Альпійських гір на берегах річки Ізар. Центром міста є площа Марієнплатц з

будівлями нової (XIX в.) і старої (1470 р., сьогодні тут знаходиться Музей Іграшок) Ратуш. В околицях Марієнплатц знаходяться такі відомі пам'ятники міста, як церква Петерськирхе (XI в.), живописний природний ансамбль Англійського саду, пішохідна зона і головна шоп-улица міста - Нойхаузер Штрассе, вулиця Таль, Площа Правосуддя і старий ботанічний сад. Головним собором міста і його символом є Фрауєнкирхе (Лібфрауєнкирхе).
На південь від комплексу королівської Резиденції (XVI-XIX вв.) розташований Баварський Національний театр (Баварська Національна опера, 1811-1818 рр.) і перша південно-німецька церква у стилі барокко - Театінеркирхе. Ще одна визначна пам'ятка - найвідоміша і найстаріша мюнхенська пивна - Хофбройхаус (ХII в.), розташована в самому серці міста, в містечку Платцль. Саме тут в 1923 р. відбувся "Пивний путч", що став початком політичної кар'єри Гітлера.

Щоосені (кінець вересня - початок жовтня) на лугу Терезієнвізе проходить

наймасовіший щорічний фестиваль миру - Фестиваль Пива "Октоберфест", що проводиться вже майже двісті років, для якого навіть варять спеціальний сорт пива - "Візн". Місто славиться своїми художніми галереями світового масштабу - тут розташовані Стара і Нова пінакотеки - одні з кращих картинних галерей Європи, Баварський національний музей, Мюнхенський міський музей, державні мінералогічні і нумізматика збори, Німецький театральний музей і Державна галерея Ленбаха. Обов'язково слід побувати в унікальному Музеї БМВ.

Фюссен.Король Людвіг Вільгельм II зміг би ужитися з Уолтом Діснєєм, але він не

зміг знайти спільної мови зі своїми міністрами і родичами, які звинуватили його в нездатності управляти Баварією, незабаром, після чого він потонув при загадкових обставинах.
Спадщина Людвіга II включає три замки, побудованих їм біля Фюссена: Нойшванштайн (який послужив зразком для замку діснєєвськой Сплячої Красуні), Хохеншванштайн і Ліндерхоф. Дуже небагато відвідувачів розуміють, що Фюссен не менш цікавий, чим ці замки. Його компактний центр складається з ряду вулиць з історичними будівлями. Варто заглянути в замок Хохе. А з вершини Тегельбергбана, куди можна добратися по канатній дорозі, відкриваються найживописніші види. Неподалеку розташовані Баварські
Альпи.

Нюрнберг, другий за величиною місто Баварії, знаходиться в багатому лісами регіоні

у р. Пегніц. Найкрасивіший вигляд на старе місто відкривається з Фюрстерських воріт - кільце стенів Штадтмауера (XIV-XV вв.) з безліччю воріт і башт, "старе місто" сторони Лоренц і замокнув. Вхід в старе місто відзначають "Королівські ворота" ("Кенігстор") з величезною оглядовою баштою, від якої відходить найстаріша вулиця міста, - Кенігштрассе, на якій лежать церква Св. Березень, Німецький національний музей (найбільший музей мистецтв, культури і історії всіх німецьких країн, заснований в 1852 р.) і церква Св. Лоренця - найбільша церква Нюрнберга (XIII-XV вв.). Недалеко від моста Музеумбрешке знаходиться площа Хауптмаркт, з 17-метровою скульптурою Шене Бруннен, церквою Фройенкирхе (1352-1361 рр.) і знаменитим годинником "Маєнлейнлауфен" (1509 р.), Ратушею (1616-1622 рр.) і церквою Св.

Себальдуса(1225-1273 рр.). Обов'язково відвідаєте Нюрнберзький музей іграшок з іграшками всіх епох і різних культур, Нюрнберзький замок і будинок-музей Альбрехта Дюрера, в якому він прожив з 1509 р. до останнього дня свого життя (1528 р.).
Обов'язково слід побувати в знаменитих баварських палацово-паркових ансамблях, розташованих в живописних куточках краю. Найвідоміші з них - колишня літня резиденція баварських королів - замокнув Німфенбург, "казковий" замок Нойшванштайн поблизу австрійської межі, стилізований під середньовічну фортецю замокнув Хоеншвангау, замок-палац Ліндерхоф (1869-1879 рр.) з дивовижним парком, Мавританським павільйоном і Храмом Венери, а також Херренкимзєє.

 

Саксонія - земля в передгір'ях Рудних гір на південному сході країни. Краса ландшафту, химерні форми рельєфу, окультурені ліси і десятки живописних старовинних міст привертають в ці краї тисячі туристів.


Дрезден (перша згадка - 1206 р.) - столиця і перлина Саксонії. "Флоренцією на Ельбі" називали Дрезден до Другої світової війни. В результаті англо-американських бомбардувань в ніч з 13 на 14 лютого 1945 р., Дрезден був практично стертий з лиця землі, але сьогодні він поступово повертає собі славу світового культурного центру. Це розташоване на берегах Ельби місто-пам'ятник славиться безліччю архітектурних шедеврів, тут розташовані такі унікальні споруди, як церква в стилі роккоко Хофкирхе (1739-1751 рр.), всесвітньо відомий шедевр барочного мистецтва - палацовий ансамбль Цвінгер (1710-1722 рр.), Палацовий міст, капела замку Торгау, Альбертінум, Академія витівок, Художня школа і готична Крєїцкирхе (XV в.). Відкрита в 1854 р. Дрезденськая галерея

чиї скарби щасливо уникнули жахів бомбардувань в скельних галереях довколишніх гір, здобула славу однієї з багатющих колекцій миру. Відновлений з руїн і побудований в стилі італійського ренесансу Оперний театр (1870-1878 рр.). У 15 км. від Дрездена знаходиться знаменита мануфактура - батьківщина европеського білого фарфору Мейсенськая.
У відкритому для публіки демонстраційному залі підприємства виставлено більше 4 тис. експонатів, що розповідають про історію цієї знаменитої торгової марки. Можна зробити будь-який вид екскурсії в навколишні Рудні гори, що отримали за свої живописні ландшафти ім'я "Саксонської Швейцарії".


Лейпціг - найкрупніше місто Саксонії, місто ярмарків, найбільший центр видавничої справи і торгівлі. Тисячі туристів привертають Цитадель (XIII в.), знаменита церква Томаськирхе (церква Св. Томаса, XIV-XV вв.), гігантський пам'ятник Фолькерсшлахтденкмаль ("Битва народів", 1898-1913 рр.), зведений на честь солдатів (у тому числі і 22,6 тис. російських воїнів), полеглих в битві з армією

Наполеона при Лейпцігу в 1813 р., найстаріша і найбільша церква міста - Николаїкирхе (Св. Миколи), відновлений центр міста із знаменитим торговим пасажем Медлер і Шпеккс Хоф, православна церква на згадку про загиблих російських солдатів (XIX століття), всесвітньо відома Картинна галерея, стара Ратуша і зоопарк.
Нижня Саксонія, що займає північно-західну частину країни, - один з головних центрів туризму країни. Тут, на побережжі Північного моря, знаходиться безліч природних парків, великих ділянок пусток і боліт, живописні Східно--фризькі острови, а на півдні - красиві ландшафти Везергебірге, Оснабрюккер Бергланда, Лаппвальда, Дейстера, Зюнтелья, Ітха, Хильса і Золлінга.

Столицею Нижньої Саксонії є стародавній Ганновер ("місто на високому березі"), що вперше згадується в хроніках 1150 р., - місто міжнародних виставок, парків і оригінальної архітектури.
Ганновер також піддався страшним руйнуванням під час Другої світової війни, але швидко відновив свою минулу велич.
Найцікавішими визначними пам'ятками міста є прекрасний барочний сад в Херренхаузен (1666-1714 рр.), чий величний замок був зруйнований бомбардуваннями, але збереглися оранжерея і галерея, а також Колона Ватерлоо (46 м. заввишки, 1832 р.), штучне озеро Маші, центральний

вокзал Гауптбанхоф, Оперний Театр, красива головна площа міста - Крепке, на якій розташована знаменита "Роза вітрів", вказуюча відстань від Ганновера до головних міст миру, башта Бегинен (1357 р.). Також хороші для відвідин красива готична церква Маркткирхе (XIV в.), замокнув Лауєнроде, руїни церкви Егиденкирхе і Нова Ратуша (1901-1913 рр.). У міських музеях зібрані прекрасні колекції витворів мистецтва - Шпренгель Музеум славиться зібранням творів 1900-1930-х рр., Кестнермузеум (1889 р.) - зборами античного мистецтва і ремісничих виробів, а Музей Нижньої Саксонії - дуже багатими зборами історичних раритетів, природно-історичною колекцією і богатейщим відділом живопису і скульптури.
Тюрінгия розташована на стику найважливіших транспортних шляхів, тут відвіку розвивалися торгівля і ремесла, особливе виготовлення чудової оптики, знаменитої синій фарби і зульськоє збройова справа.


На початку XIX в. Тюрінгия була духовним центром Німеччини і Європи - тут жили

Мартін Лютер, Шиллер, Лист і Гете, народився Іоганн Себастьян Бах і процвітала освіта. Хоча столицею Тюрінгиі є Ерфурт, велика частина туристів прагне в місто Айзенах на р. Херзель. Тут розташовані знаменитий замок Вартбург (XI в.), побудований на висоті 190 м., оточена старовинними фахверковимі будинками Ринкова площа, церква Св. Георгія (1180 р.), Ратуша (1596 р.), трехнефная базіліка церкви Св. Миколи (XII в.), заводський музей фірми "Опель", будинок-музей і пам'ятник Мартіну Лютеру, музей Іоганна Себастьяна Баха з виставкою старовинних музичних інструментів і церква Св. Ганни (XV в.).

 

У "місті мистецтв" Веймар, де була проголошена перша демократична республіка на німецькій землі, останні 57 років життя прожив великий Гете, тут він і похований в одному саркофагу з Шиллером. З будь-якого міста землі Тюрінгия організовуються піші і кінні екскурсії по живописних місцях Тюрінгського лісу, що надихнув багато німецьких поетів на створення романтичних творів, також тут безліч риболовецьких баз і центрів водного спорту.

Земля Баден-вюртенберг знаходиться на південному заході країни, на межі з Францією. Оточена передгір'ями Шварцвальда і Швабських Альп, розітнутий р. Неккар і багата лісом і мінеральними джерелами, ця земля давно вже є визнаним туристичним центром Німеччини.

Столиця Баден-вюртенберга - Штутгарт, дата заснування, якого втрачається в тьмі століть, - вже в 950 р. н.е. тут розташовувався княжий двір. Зараз місто, менше

інших пострадавший від бомбардувань, славиться численними визначними пам'ятками.

Цікаві Головний залізничний вокзал з 58-метровою баштою, замокнув Алтес Шлосс, Академічний сад, стара і нова будівлі Ландтагу, парк Шлоссгартен з планетарієм Карл-цейсс-планетаріум, вулиця магазинів Кенігштрассе, палац Кенігсбау (1856-1860 рр.), колона Вільгельма I (1841 р.), відреставрований замок Нойе Шлосс (1746-1807 рр.) і наново відбудована будівля Міської Галереї. Обов'язково варто відвідати площу Шлоссплатц, будівлю Вайсенхофзідлунг, музеї компаній Мерседес-бенц, Порше і Лінден, зоологічний і ботанічний сад Вільгельма, першу телевежу в світі Штутгарту з металлобетона, замокнув Солітюд, церква Штіфтськирхе і відому Галерею Баден-вюртемберга - одне з найважливіших зібрань творів мистецтв в Германії.


Столиця Шварцвальда - красиве старовинне місто Фрайбург, знаменитий своїм

парком розваг "Європа Парк" - самим відвідуваним туристичним атракціоном Німеччини. У "Європа Парк" до послуг відвідувачів більше 100 різних атракціонів і різноманітних шоу, залізничний "тур навколо Європи" на монорельсовому екскурсійному поїзді, одна із старих фортець Європи - замокнув Бальтасар (1442 р.), Царство Динозаврів, лабіринт копій найвідоміших людей Європи "Халл оф Ентертайнмент", новий театр "Глоуб Фіече" і точна копія шекспірівського театру в Лондоні, "Чарівний сад", Російське Село, Країна Вікінгів і Палацовий Парк, а також міні-парки, що відображають всі найцікавіші сторони життя всіх країн Європи, - від Іспанії ка Скандинавії. Додатково можна відвідати живописне озеро Тітізєє, природний парк Тріберг Ферієнланд з найвищими в Германії водопадами, найбільше озеро Шварцвальда - Шлухзєє або парк розваг "Аква Фан".

 

Майнц - столиця горбистої землі Райнланд-пфальц, лежачої на південному заході Німеччини, був відомий як Могонтіакум ще в часи Римської імперії. Зараз цей крупний промисловий і культурний центр країни. Основні пам'ятники міста - музей Гутенберга, Кафедральний собор, римська базіліка з двома хорами, середньовічний феодальний маєток, палац тевтонського ордена (1627-1752 рр., в наші дні - Парламент Рейнланд-пфальца) і Центральний Романсько-німецький музей. Місто також знамените своїм традиційним Карнавалом, багатовіковими традиціями обробки коштовних каменів (регіон Ідар-оберштайн) і одним з найбільших виноградників Німеччини. Неподалеку розташовані лісові масиви Пфальцер Вальд (найбільший лісовий регіон Німеччини) і Вестервальд, красивий гірський масив Айфель і лікувальні джерела.

Стародавній Бонн, колишня столиця ФРН, ділиться на три основні історичні райони. Центр міста лежить навколо собору Мюнстер (XI-XIII вв.) і живописною старою

Ринковій площі ("Марктплатц") з міською ратушею (1782 р.), і славиться безліччю старих будівель, обліцованих штуком, а також будинком, в якому народився Людвіг ван Бетховен, і своїм Університетом - одним із старих в Європі.
На площі перед собором коштує дар Ф. Ліста - пам'ятник Бетховену (1845 р.). Тут розташований і один з найраніших римських портів на Рейні - в 1989 р. йому виповнилися 2 тис. років. Тихий і патріархальний район Бойель лежить на протилежному березі Рейну, за мостом Кеннедібрюкке. Південний урядовий район Бад-годесберг був приєднаний до міста в 1969 р. у зв'язку з передачею місту урядових функцій. Від площі Бундеськанцлерплац до Годесбергер-аллее тягнеться ціла низка по-своєму красивих урядових будівель - будівля Бундестагу (1950 р.), вілла Хаммершмідт (колишня резиденція президента ФРН), палац Шаумбург (резиденція федерального канцлера) і палац Поппельсдорф з ботанічним садом.

 

Федеральна земля Гессен - центральний і один з красивих регіонів країни. Столиця землі, Вісбаден, виник на місці римського поселення, збудованого на знаменитих термальних джерелах долини Рейну. Зараз місто є найбільшим бальнеологічним центром Німеччини - тут активно використовуються лікувальні властивості 27 гарячих джерел. Цікаво відвідати барочний замок Бібріх (1698-1721 рр.), колишній замок герцогів Нассау (1837-1843 рр.), оглянути красиві адміністративні будівлі, будинок термальних джерел з колонадами (1905-1907 рр.) і Національний театр, в якому щорічно в травні проходить грандіозний міжнародний фестиваль.

Франкфурт-на-майне - найбільше місто регіону, "місто хмарочосів і банків"

найважливіший економічний центр Німеччини і Європи. Історичний центр міста - Ремерберг, зосереджений навколо ратуші Ремер (XVI-XVIII вв.), в чиїх залах проходили коронаційні заходи, і славиться затишними кафе і барами, одним з найбільших виставкових залів країни - Ширн Кунстхалле, археологічним садом,
церквою Николайкирхе, музеєм франкфуртської єврейської общини, готичним собором Будинок з червоної цеглини з 95-метровою баштою, музеєм сучасного мистецтва "Тортенштук" і знаменитою церквою Паульськирхе.
Також заслуговують уваги Стара опера, Архітектурний Музей, Музей Опель, Музей кіно, природний музей Зенкенберг, міські галереї, чудовий інститут мистецтва Кунстінстітут, гмгантськие теплиці Саду Пальм, зоопарк і Німецький музей шкіри.

 

По всій Німеччині розкидані тисячі красивих середньовічних замків - Райнфелс (1250 р.), Сунек (1010 р., в XIII в. сумно відомий центр лицарів-грабіжників), Райнек (1832 р.), Райхенштайн, Райнбрайтбах, Айнбрайтбах, колишній королівський двір Лойсдорф - замокнув з чотирма баштами, розвалини фортеці Роландзек, Штольценфельс ( XIII в., відбудований наново в 1836-1842 рр.), Ланек (XIII в.), два величних, але зруйнованих замку - Штерренберг і Лібенштайн (XI і XIII вв.) в Камп-борнхофен, замокнув Марксбург і множина інших.[10-01-30][Все для туристів]
Ріки Карпат — дороги водного туризму (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі блюда з щурів для новорічного столу (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Безпечні автобусні подорожі (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскарські раритети (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-14)
Переглядів: 5430 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: