Понеділок
23-06-05
16:32

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Сербія: визначні пам'ятки

Сербія: визначні пам'ятки

Сербія - країна привітних, серцевих людей, які завжди зустрінуть Вас як старого, доброго друга. Сотні середньовічних монастирів і стародавніх міст, десятки бальнеологічних курортів, унікальні природні комплекси південної частини Балкан, десятки кілометрів пляжів Чорногорської Рів'єри, добродушний і привітний народ - ось далеко не повний список достоїнств цієї країни.

Бєлград - одне із старих європейських міст - буде радий зустрічі з гостями. За більш ніж 2 тисячі років свого існування стародавні стіни міста побачили кельтів і римлян, готовий і франків, слов'ян і турків. Так виникла химерна суміш східної і західної культури, що створює неповторну чарівність столиці Сербії. Прогулянку по Бєлграду краще почати з Калемегдана - стародавній середньовічній фортеці, що знаходиться в Старому місті. Більшість споруд на території фортеці, зокрема середньовічні ворота, православні церкви, мусульманські могили і турецькі лазні, датовані XVII століттям. Перед входом у фортецю знаходиться пам'ятник подяки Франції (1930 р.), а навколо оборонних споруд розкинувся прекрасний парк, на території якого представлена практично вся флора європейського материка, а також збереглися залишки австрійської фортеці.

Пройдіться по Ськадарліє - старому кварталу бєлградської богеми, де розташувалися численні ресторани, що спеціалізуються на традиційних сербських блюдах.

Нове місто виросло на південь від фортеці, його світлі і просторі квартали побудовані по останньому слову архітектури, з безліччю парків, алей і бульварів, обрамлених сучасними будівлями. Пропливаючи на туристичному катері по Саве і Дунаю, Ви побачите Гардош - старе ядро Земуна, Великий військовий острів - заповідник природи, Музей сучасного мистецтва.

Зараз в Сербії налічується більше 53 бальнеологічних і кліматичних курортів, що є старими турбазами країни. Майже всі курорти знаходяться в дивовижно красивих місцях, оточені лісами і заповідниками. У Вашому розпорядженні приблизно 25 центрів, оснащених спеціальним устаткуванням для профілактики і лікування різних захворювань.

Відвідаєте інститут «Златібор», що спеціалізується на лікуванні захворюванню щитовидної залози і обміну речовин, відомий ще як «Чигот». Він розташований в сосновому лісі і може запропонувати своїм гостям одне з найцінніших багатств нашого часу - спокій. Організований туризм в Златіборе почав розвиватися в 1893 р., після відвідин цих місць сербським королем Олександром Обреновічем. Перший готель був побудований в 1908 р. На Златіборе збереглися багато пам'ятників сербської культури. Перевага Златібора в тому, що він розташований поблизу транспортних шляхів, і тому добиратися до нього легко і просто. Відпочинок у Карпатах

Населений пункт Нішка лазня знаходиться в 250 км. від Бєлграда і 10 км. від міста Ніш, на висоті 250 м над рівнем морить. Саме тут розташувався Інстітут «Нішка банячи», який є сучасною оздоровчою і науково-дослідною установою, що спеціалізується на лікуванні кардіологічних і ревматологічних захворювань. У інституті є сучасне устаткування для неагресивної діагностики, лікування ревматичних і серцево-судинних хвороб, сучасне устаткування для лікування в області ортопедії.[09-10-10]
Чому "Вечір в Карпатах" (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: національна кухня (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Канадські види: визначні пам'ятки (1)
[09-09-18][Яремче]
Байкери знову в Яремче 04.07.09 .року. (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-31)
Переглядів: 1520 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: