Понеділок
23-06-05
15:28

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Гороскоп і імена тижн

Гороскоп і імена тижн

Коли Ви почнете спілкуватися з мьянманцамі, Вас спантеличить: як же до них звертатися? Адже у жителів Мьянми зовсім відсутні прізвища і по батькові - є тільки імена. Дві рідні сестри можуть зватися, наприклад, Мін Мін і Мо Мо, і визначити по написанню те, що вони сестри, просто неможливе. Більш того, ім'я з віком може мінятися.

Нам здається дивним жити без прізвищ. Мьянманци ж, навпаки, дивувалися на предмет того, навіщо створювати собі стільки складнощів. Для них набагато важливіше за прізвище день тижня, в який вони народилися. І вже ось це знає кожен. Бо день тижня - це украй важливо. Адже в Мьянме і до цього дня, імена даються відповідно до вказівок астролога, а разом з ім'ям кожен мьянманец отримує гороскоп, якому слід все своє життя.

Слони, щури, тигри.
Дізнавшись день тижня, в який Ви народилися, Вас тут же повідомлять, з ким Ви можете дружити, а з ким немає, і заразом передбачать, який життєвий шлях Вас чекає. Мьянманци настільки упевнені в непорушності даного постулату, що це навіть не підлягає обговоренню. «Нічого чекати просування по державній службі, якщо ти - щур», - твердо сказав мені один наш знайомець. «Слони - украй агресивні, але швидко відходять», - безапеляційно заявив інший.

Два середовища в тижні
Все в житті кожного мьянманца очевидно з самого з народження, треба тільки мати на увазі, що астрологічних днів тижня в Мьянме 8 - це тому, що середовище у них ділиться на 2 частини.
А ці відомості - так, про всяк випадок: народжені в Мьянме в понеділок - ревниві, у вівторок - чесні, в середу - запальні, але відхідливі, в четвер - покірливі, в п'ятницю - балакучі, в суботу - склочні, в неділю - жадібні.

Перша буква імені
.вокруг всякої значущої ступи завжди можна побачити 8 фігурок, що зображають покровителів днів тижня. Якщо ви хочете зробити добру справу (щоб поліпшити своє прийдешнє переродження), Ви повинні полити водою свого покровителя, припустимо, лева, стільки раз, скільки років Вам, виконалося, тому у великих пагод завжди товпляться люди, що поливають кам'яного щура або слона, або тигра. Більш того, перша буква Вашого імені повинна відповідати дню тижня, коли Ви народилися, так що, хоча, як ми відмітили вище, як саме Вас звуть, не завжди можна визначити, зате те, що Ви за чоловік, - з'ясувати дуже просто. «Коли народився? У вівторок? Мені підходить тільки середовище або субота!» І тут вже змінити нічого не можна.
Відпочинок у Карпатах

Пошук за адресою
Коли ми запитали нашого друга: «Як же Ви знаходите один одного в телефонній книзі, якщо у вас немає прізвищ, а імена раз у раз міняються?» - він з готовністю відповів: «За адресою».[11-01-17][Все для туристів]
Стирає час, лікує душу... (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Програма шопінг-туру Сувенірні ринки м. Яремче (0)
[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
Індійський ром - кращий антикризовий засіб (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Пекін - тут варто побувати хоч би раз в житті! (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1353 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: