Вівторок
23-06-06
15:14

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

OAE: Визначні пам'ятки

OAE: Визначні пам'ятки

Якнайдавніша історія еміратів знайшла віддзеркалення в численних пам'ятниках археології на території ОАЕ. Так, стародавня стоянка караванів в Бураймі принесла дивовижні сюрпризи - археологічні знахідки в оазисі Хилі, налічуючі п'ять тисячоліть.
Оскільки середньовіччя - лише вчорашній день ОАЕ, на їх території немало пам'ятників близькосхідної архітектури. У кожній із столиць еміратів є палаци правителів, старі фортеці. Будівлі мають спеціальні "вітрові башточки" для вентиляції.
Наприклад, в Дубає - головному економічному центрі країни, їх має старовинний палац шейха Саєда, діда нинішнього правителя.
У старій фортеці Аль-фахиді, збудованій в минулому столітті, знаходиться Музей Дубая. Він містить багату експозицію минулого емірату. Колишній палац-фортеця еміра у Фуджейре поки не реконструйований.
У еміратах немало пам'ятників сучасної арабської архітектури. Відома мечеть Джумейра в Дубає - грандіозна і прекрасна споруда.
Абу-дабі- палац шейха, старий квартал Батіна, етнографічне село, мечеть Джумейра.
Дубай - старовинні арабські споруди району Бастакия, Дубайський історичний музей (форт Аль Фахиді), мечеть Джумейра, Палац шейха Саїда, Історичний музей-село, Дубайський зоопарк - кращий на Близькому Сході, Уондерленд - один з найбільших аквапарків в Азії.
Шарджа - палац шейха, мечеть Кинг Фасал, фонтан в центрі лагуни вис. 100 м, парк "Джазіра".
Аджман - Музей Аджмана у форті, побудованому в кінці 18 століття, і до кінця 1970-х років еміра, що був резиденцією.
Відпочинок у Карпатах

Аджман - одне з небагатьох, якщо не єдине місце, де до цих пір виготовляються старовинні арабські парусники, на яких плавав ще Синдбад-Мореплавець.
Емірат Рас Аль-хайма - стародавнє місто Юльфар, гарячі джерела Хатт, Дігдага - найбільше старе місто Рас-аль-хайма, музей емірату (величезний військовий форт) з традиційними предметами побуту, ювелірними прикрасами, археологічними знахідками. Умм-аль-кайвайн - стародавня міська стіна і ворота, Фалаж Аль Муала - величезний фініковий сад, оточений високими дюнами, аквапарк "Дрімленд", з штучним вулканом заввишки 18 м і водними атракціонами.
Фуджейра - мечеть Бедія (14 в.).
Аль-аїн - Археологічний музей, поховання Хилі, історичний музей, Східний і квадратний форти.

Природні визначні пам'ятки Одна з головних визначних пам'яток - самі емірати: диво життя, що дозволяє людині існувати на кромці пустелі, що упирається в морі. Пустеля починається прямо за містом, хоча нині її перетнули тисячі кілометрів відмінних шосе.
Крім крупних оазисів побережжя - Абу-дабі, Дубая-рашида-шарджі, Умм-ель-кайвайн, Рас-ель-хайма, Ель-фуджайра, а також що протягнулися убік від нього - Катару Эт-тарифа, Ез-занни, існують ще розташовані в глибині материка, серед яких найбільш значителен Бураймі: пальми і удома, що виникають серед голої пустелі, точно міраж.
Дуже красиве океанське побережжя у Фуджейре. Поблизу знаходяться гори, де може відпочити погляд того, кому обриднула площина рівнини.

Найживописнішими вважаються скелясті околиці фортеці Хатта в двох годинниках їзди від Дубая, оазис Аль-айн і музєєфіцированний оазис Хилі поблизу Бураймі.
У ОАЕ взимку знаходять притулок перелітні птахи з Сибіру і Центральної Азії, і шляху тих, хто летить далі, також проходять через ці місця. Умови для спостереження за перельотом птахів з боку будь-якої європейської або розташованої на Близькому Сході країни тут поза конкуренцією.
Аквапарк WILD WAADI розташований на побережжі Персидської затоки, поряд з розкішними готелями, символами емірату Дубаї, що стали, - JUMEIRAH BEACH HOTEL і BURJ AL ARAB.
WILD WAADI - не дуже великий за площею (аквапарк DREAM LAND в Рас Ель Хайме значно більше), та зате вважається самим "просунутим" і має повний набір водних атракціонів.[10-01-08][Все для туристів]
Полотняна зима! (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
«Хомячьі» закупівлі або календар світового розпродажу (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Сім пивних чудес світу (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Великі солі (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1373 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: