Вівторок
23-06-06
15:57

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Лувр

Лувр

Лувр - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, але і один з найвідоміших музеїв миру. У нім зібрана багатюща колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з палаців Ассірії, єгипетський живопис і багато що інше.

Житловий палац Почавшись з фортеці Филипа-августа (1190), Лувр поступово розростався уздовж правого берега Сени, аж до завершення Великого Проекту 'Grand Dessein' (1870). Будівлі є свого роду бар'єром, що розділяє місто на північну і південну частини. З боку будівель відкривається прекрасний вигляд, що охоплює Арку дю Карусель (Arc du Carrousel), обеліск на площі Згоди, тріумфальну арку на Полях Елісейських, і, розташовану справа нову арку де яскраво-червоний Дефенсе. Світова слава Лувру іноді примушує нас забувати, що спочатку він замислювався як житловий палац. Починаючи з середніх століть, його будівництво стає чимось особливим, з одного боку на нім відбиваються значні події французької історії, а з іншого боку тут проявили себе ряд архітекторів і декораторів. Середньовічна фортеця, з якою починався сучасний палац, була побудована королем Пилипом-Серпнем в кінці XII століття. Реставраційні роботи в Кор Каре і риття грунту, необхідне для будівництва Піраміди і Каруселі поклали початок археологічним розкопкам. Таким чином, сталі видно різні стадії споруди палацу і забудови прилеглої території.

Енциклопедичне покликання Колекція Лувру включає експонати, зародження стародавніх цивілізацій, що датуються періодом. Цим підтверджується енциклопедичне покликання музею.
Архітектурні будови підземної частини палацу скоро демонструватимуться туристам. Тому, щоб потрапити в Зал Людовика Святого (XIII століття), можна пройти уздовж рову середньовічної фортеці під «Кар Каре», обійти підземелля темниці, або, прямуючи на підземну автостоянку, прогулятися по ровах Карла V. Серед предметів, виявлених під час розкопок, одним з найбільш примітних є парадний шолом Карла VI, відновлений по ста шістдесяти дев'яти розкиданим фрагментам. Він виставлений в Залі Людовика Святого (Заплямоване Крило).
Відпочинок у Карпатах

Гігантський палац В 1528 році за часів Франциска I руйнувалася велика башта ("grosse tour"), і в 1546 році він вирішив переробити колишню фортецю в розкішну резиденцію. Роботи під керівництвом Пьера Лесько продовжувалися при Генріху II і Карлі IX і полягали в прибудові двох нових крил по обидві сторони колишньої фортеці. Жан Гужон прикрасив фасад і великий хол в цьому крилі в стилі ренесанс. Західніше, в місці, відомому як Тюїльрі, розташовувався великий палац Катерини Медічи, що залишився незавершеним при її житті. Генріх IV, прибувши до Парижа в 1594 році, вирішив з'єднати Лувр з Тюїльрі, щоб створити один гігантський палац. Цей задум був названий "Grand Dessein" або Великий Проект, почало якому поклало будівництво Великої галереї.

Великий Лувр При Людовику XIII і Людовику XIV архітектори Ле Мерсиер і згодом Ле Валу побудували "Кар Каре", в чотири рази що перевищує колишню резиденцію в стилі ренесанс.
У східній частині, зверненій до міста, комісія архітекторів, очолювана Перрулем, планувала спорудити "колонаду". Пуссин, Романеллі і Ле Брун прикрашали апартаменти і "галереї". Але золоте століття благоденствування Лувру несподівано обірвалося в 1678 році, коли Людовик XIV вирішив правити, знаходячись у Версалі. Палац, що об'єднував дві будівлі, довгий час залишався незавершеним. У неспокійний XVIII століття "Grand Dessein" доповнилося новими проектами Бурбонів, які їх архітектори Габріель і Сафлот прагнули довести до досконалості. У "Великому Луврі" утілився раніший проект, що полягає в доданні житловому палацу функції музею. При цьому колекції модернізувалися і удосконалювалися.

Дидактична роль Лувр, що займає сорок гектарів землі в самому центрі Парижа на правом бережу Сени, вміщає виставкові зали площею приблизно 60 000 м2, призначені для зберігання предметів, що відображають 11 тисяч років розвитку цивілізації і культури. "Великий Лувр" також є культурним центром, що грає дидактичну роль в суспільстві. Дана роль полягає в проведенні лекцій, випуску аудіовізуальної і інтерактивної продукції, друці великої кількості публікацій, які можна придбати виставкових залах і книжковому магазині під Пірамідою.

Зв'язок між новим і старим В 1981 році за рішенням президента Республіки Франсуа Міттерана почалися реставраційні роботи в Луврі. Найстародавніші частини (розвалини головної башти) були відновлені, а у дворі Наполеона з'явилася знаменита піраміда, за допомогою якої здійснюється зв'язок між новими залами і двором. Автор піраміди - американський архітектор китайського походження Йох Мінг Пі.[11-01-17][Все для туристів]
Cиняцько-вулканічні перипетії (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Як зробити політ комфортним і приємним (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Курорт Хургада в Египте (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Шведський стіл» де і як (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1818 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: