Субота
23-06-03
22:41

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Шомон: Лиса гора

Шомон: Лиса гора

Замокнув Шомон від "Mont Chauve" (лиса гора), що став потім "Mont Chaud" або "Chaud Mont" (гаряча гора), підноситься на скелястих відрогах Луари посеред вікових лісів. В середні віки на цьому місці знаходилася фортеця.

Перший господар Першим господарем замку Шомон був хтось Желден. Він був позбавлений від необхідності залишити замок в спадок своєї дочки Клер, оскільки в похилому віці у нього народився син Жоффруа, що відрізнявся незвичайно жіночною зовнішністю. Не дивлячись на легендарну фізичну силу Жоффруа ніколи не був одружений, і його довгий час вважали гермафродитом.

Зруйнований і побудований Первинна дерев'яна конструкція замку була знесена, відновлена і знов зруйнована в 1465 році Людовиком XI в помсту Пьеру д'амбуаз, власникові замку, що вступив в Лігу народного блага. Незабаром після цих руйнуванні Пьер д'амбуаз почав роботи по будівництву нового замку, який ми можемо бачити ще і сьогодні, але який призначався спочатку для оборонних цілей.
Сувора середньовічна зовнішність західного, найбільш раннього крила будівлі був пом'якшений поступовим додаванням вікон і впливом італійського Відродження, що активізується. Інші корпуси були побудовані в пізнішу епоху і виявляють типово ренесансний стиль.
Будівництво продовжувалося при трьох поколіннях сім'ї Амбуаз: Пьеру д'амбуаз успадковував його син Карл I (старший з сімнадцяти братів!) і його внук Карл II, що завершив будівельні роботи, під час яких були виконані скульптурні рельєфи двох переплетених букв "С", що відтворювали монограми його імені і імені його дружини Катерини. Рельєфи прикрасили дві головні в'їзні башти, фланкировавшие підйомний міст. Над в'їзними комірами ми можемо бачити герб Франції з ініціалами Людовика XII і його дружини Ганни Бретанню; башти прикрашені також геральдичними емблемами Карла II і його дядька-кардинала Жоржа I д'амбуаз.
Відпочинок у Карпатах

Катерина Медічи В 1560 році після смерті Генріха II Катерина Медічи купила замок Шомон. Саме їй належить прекрасна кімната, прикрашена гобеленами. Разом з королевою до Франції прибув ще один флорентінец - астролог Козімо Руджієрі. Він жив в замку Шамбор, хоча офіційно його резиденція знаходилася в абатстві Сен-має, в Бретані. У одній з башт замку знаходиться кімната-обсерваторія, де він часто радився з королевою. Легенда розповідає, що в ночі повного місяця Руджієрі міг бачити в чарівному дзеркалі, скільки років залишилося жити королеві і її синам, і міг також визначити початок і кінець їх правління.

40 льє від Парижа Залишившись овдовілою, Катерина Медічи віддала замок Шомон в обмін на Шенонсо Діані де Пуатье, фаворитці покійного короля, але та залишалася в Шомоне лише недовгий час. Як пам'ять про перебування Діани в замку залишилася її кімната і емблема, складена з рогу, лука і сагайдака з її ініціалами.
Потім замок перейшов до віконта де Тюренн (з Оверні), потім до Шарлю де Бовілье, герцогові де Сент-енян. Жак Ле Ре, який був власником замку в XVIII столітті, запросив з Італії знаменитого художника на ім'я Ніні, який організував тут виробництво кераміки, що приносило великий дохід; декілька зразків медальйонів, створених Ніні, і зараз виставлено в замку. Ле Ре збагатився за допомогою цього прибуткового виробництва, оскільки Ніні виготовляв портрети знаменитих людей тієї епохи з глини Луари.
За часів Імперії мадам де Сталь, вислана Наполеоном з розпорядженням проживати в 40 льє від Парижа, сховалася в замку Шомон в оточенні своїх близьких друзів. Коротке перебування тут мадам де Сталь, дочці банкіра Неккера, було відмічено зносом північного крила замку, з тим, щоб відкрити вигляд на Луару і навколишній парк. Знатній сім'ї Бруалі замок зобов'язаний спорудою стаєнь з оригінальним кутовим конусоподібним павільйоном. У 1938 році замок був придбаний Державою, яка організувала проведення реставраційних і декоративних робіт, що дали можливість відкрити замок Шомон для відвідувачів.[10-03-13][Все для туристов]
Долина Нарциссов любят. (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: острів Великодня (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Білорусь: резиденція Діда Морозу (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1921 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: