Субота
19-10-19
02:35

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Головна » 2011 » Січень » 16 » Від перших кроків — до олімпійських висот
20:41
Від перших кроків — до олімпійських висот

Від перших кроків — до олімпійських висот

Здобуваємо медалі на «фішерах» На спортивному спорядженні марки Fischer під час останньої Олімпіади в Турині лижники здобули 72 медалі. Тобто більше, ніж на лижах усіх інших відомих виробників разом узятих. Природно, що лижами від українсько-австрійського підприємства ТОВ «Фішер Мукачево» користуються, скажімо, два провідні фристайлисти України мукачівці Станіслав Кравчук та Енвер Аблаєв. Втім, як і інші учасники національної збірної...

Шлях до світового бренду Реєструючи у 1944-му році у Мукачевому власну фабрику з виготовлення меблів, лиж і саней, місцевий підприємець Юлій Чокнаді навряд чи думав про світові рекорди на його снігових «конях». Тим не менше цей чоловік дав життя виробництву, яке після закінчення другої світової війни та возз’єднання Закарпаття з Україною стало основною базою для постачання спортсменів тодішнього Союзу лижами та ключками. Але перед цим маленьке підприємство перетворилося в артіль під назвою «29 червня», а ще пізніше — в артіль імені Сталіна. Рішенням Ради міністрів СРСР меблярів було зобов’язано налагодити масовий випуск лиж. І вже в 1947 році, поряд із меблями, їх із конвеєра зійшло аж 50 тисяч пар.

...Це був непоганий на той час показник. Причому фахівці давали мукачівським лижам найвищі оцінки. На цих «снігоходах» спортсмени підкорювали висоти Кавказу і Паміру, а в 1979-му учасники експедиції Дмітрія Шпаро — Північний полюс. ...Хтозна, чим завершилася б історія фабрики, якби у період спаду та невизначеності менеджери всесвітньо відомого австрійського виробника не запропонували створити спільне підприємство «Фішер Мукачево»...

Сендвіч по-фішерівськи Пройшовшись цехами та оглянувши виробничі лінії, ми розпрощалися з думкою, що лижі — це вміло оброблений шматок дерева чи пластику. У складальному цеху нам продемонстрували так звану сендвіч-технологію, яка є однією з найновіших у виготовленні гірських лиж. Вона полягає у наповненні спеціальної металевої форми, що відтворює конфігурацію готового виробу, чотирма десятками (!) складових частин за принципом багатошарового бутерброду. Кожен шар — незамінний компонент майбутньої лижі, що має своє призначення. Складовими «сендвіча» є дерево (бук і тополя), поліуретан, метал, інші матеріали. Закривши форму та відправивши її під прес, під дією високої температури та тиску формують лижу із заданими технічними параметрами. Над нею ще попрацюють на лініях шліфування (26 верстатів із механізованими операціями), фарбування і лакування... Щоденно за кордон відправляють фургон або й більше лиж. Адже кожні 10 секунд з конвеєра сходить нова пара. Фабрика задовольняє близько половини світової потреби в бігових лижах: їх тут виготовляють 136 видів у кількості 600 тисяч пар на рік. Підприємство виробляє 40 модифікацій гірських лиж...

Їх тестують, неначе студентів Один із етапів вивчення характеристик лиж — тестування. Без нього неможливе вдосконалення лижної конструкції, поліпшення ергономічних характеристик. Спочатку лижі випробовують на спеціальному пристрої, на якому вони піддаються різним навантаженням. Для тестування компанія Fischer також запрошує команду з експертів та висококласних спортсменів, які узагальнюють враження. А відгук тестуючого важить багато. Європейська культура на виробництві — річ самозрозуміла. Високими тут є стандарти соціальних гарантій і умов праці. На підприємстві всім бажаючим доступні тенісні корти. На весь сезон працівникам здають у безкоштовне користування лижі. RACE — ця серія лиж створена компанією для тих, хто схильний брати від життя максимум. Можливість контролювати лижі на будь-якій швидкості забезпечується найновішими розробками, що застосовуються при виготовленні. FT Frame — підсилення шести критичних точок коливання в лижі. Таким чином небажана вібрація на лижі врівноважується і лижа йде більш стабільно. FlowFlex — найновіша пластина, завдяки якій досягається природний вигин по всій довжині лижі і при цьому не міняється жорсткість в зоні встановлення кріплення. Покращується закантовка та керованість лижі, що й забезпечує максимум контролю при будь-якому повороті.

AMC (ALL MOUNTAIN CRUISE) — якщо ви хочете почуватися добре всюди і завжди, то у вас з’явилася можливість отримати відповідні лижі. Їх місія — дати собі раду з будь-яким снігом. Достатньо широка геометрія дозволяє впевнено почуватися як на підготовленій трасі, так і на неторканому снігу. Їх «спритність» та надзвичайна легкість досягається завдяки унікальній конструкції — AirCarbon Ti Chassis. Конструкція аерокарбонової шасі — ексклюзивний композитний матеріал, що застосовується в авіакосмічному виробництві, в гонках Formula-1.

SPORT CARVE — ця серія лиж підійде тим, хто воліє кататися собі у задоволення. Завдяки Plasma Edge лижі мають найміцніші в світі сталеві канти. Вони розроблені спеціально для безпеки на будь-якій швидкості та на найжорсткішому, навіть крижаному схилі.

VISION (WOMEN) — жінці завжди приємно бути стильною, зокрема і на лижному схилі. Чому б ні? Адже спеціально для жінок компанія розробила серію VISION , врахувавши всі особливості жіночої анатомії. Центр встановлення кріплення зміщений на два сантиметри вперед. Завдяки цьому лижа повертається дуже легко. Застосування технології Air Tec — не суцільне дерев’яне осердя — значно зменшує вагу лижі.

 

 Джерело: Всеукраїнський туристичний журнал "Карпати"[10-03-19][Все для туристів]
1000 кілометрів Західною Україною (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Маврикій. Стрункими лавами на рибалку (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Що поїсти туристові в Єгипті? (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: національний напій (0)


Категорія: Все для туристів | Переглядів: 696 | Додав: vechervkarpatah | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: