Понеділок
23-09-25
12:10

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Головна » 2009 » Жовтень » 9 » Ідея створення сайта vechervkarpatah.at.ua
15:29
Ідея створення сайта vechervkarpatah.at.ua

Коротко, про ідею створення мого сайта.
 
Перша спроба створити сайт була невдалою тай було це років 4 назад, я немав зеленого поняття про створення сайтів, хостінг,  домени, контент і розкрутку. Як багато починаючих я знайшов бесплатний хостінг на narod.ru і створив примітивний сайт про себе, просто щоб подивитися як це працює. Після довгого очікування появи сайта в пошукових системах я просто забив на нього і займався іншими справами.
 
Після довгої перерви були нові спроби створення сайтів та всі спроби закінчувалися невдачно. Я довго роздумував над ідеєю створення сайта та в голову нічого не лізло. В цей час добудовувався мій котедж і вже тоді, а це років 3 назад я почав задумуватись над його рекламою в інтернеті.
 
І тут мене осяйнула ідея створення сайта в інтернеті, щоб приносив прибуток. Звісно, до того я багато задумувався над створенням сайта з рефератами за гроші, чи просто лохотронів, (Я думаю всі на початковому етапі про таке задумуються :-) але для такого мені не хватало знань, чи просто везіння. Отже, перша сторінка (Рекламна сторінка) про котедж, чому сторінка? бо просто інформація і фотки на одній сторінці. Після створення такої сторінки я знову почав очікувати на її появу в пошукових системах. І знову невдача...
 
Аж  тут появилась ідея, і при чому реальна і прибуткова, створити сайт про свій котедж в курортному місті Яремче для відпочинку. Я зарядився ідеєю та почав все частіше задумуватись над реалізацією своєї ідеї.
 
З 2006 по 2007 я працював на гірськолижному курорті "Плай", котедж був уже добудований і туристи вже засилялися та відпочивали в ньому. Але Реклами за візитками і туристичні агенства не давали бажаного результату. Тай спасали тоді тільки постійні клієнти. Після мого першого сезону на роботі (А працював я різьблярем зі своїм батьком) ми приїхали додому десь в грудні, звичайно на новий рік домік був зайнятий і доступу до інтернету у мене не було, тому новорічні свята я святкував на повну...
 
Після нового 2007 р. я вирішив розпочати розробку сайта, присв'яченого відпочинку в яремче і взагальному про свій домік. Зробивши фотографії (Перші фотки взагалі були зроблені мобільним телефоном) написавши рекламниий текст, я почав шукати спосіб викласти дану інформацію в інтернеті.
 
Зайшовши на пошукову систему google.com.ua  я ввів "сворити сайт" і почав запасатися базовими знаннями, попри всі обіцянки на сайтах, що створити сайт просто і швидко, я чомусь не вірив хотя пробував. Так пройшло тижнів 3 і я з інших сайтів по даній темі дізнався, що таке хостінг і домени, і чисто випадково наштовхнувся на сайт де було написано про систему бесплатного хостінга Ucoz. Зайшовши на їхній сайт я зареєструвався 17.02.2007р. і почалась розробка сайту, про що я і напишу в наступній статті.
 
Тому, основним завданням на початковому рівні створення сайта є вибір ідеї для його створення, і я вже переконався, якщо сайт не приносить прибуток, або популярність, то створювати такі сайти навіть не потрібно.
 
Автор: Вечер Сергій Романович.[11-01-16][Все для туристів]
Народжені в країні Гавареччина (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
З головою в екзотику (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Програма шопінг-туру Сувенірні ринки м. Яремче (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Великобританія: визначні пам'ятки (0)


Переглядів: 1560 | Додав: vechervkarpatah | Теги: Ідея створення сайта, Ідея створення сайта www.vechervkar, Створення сайта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: