Неділя
22-01-23
20:34

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Головна » 2011 » Січень » 16 » Чернівецька туристика — динамічна і успішна
20:06
Чернівецька туристика — динамічна і успішна

Чернівецька туристика — динамічна і успішна

Чернівецька область — рекреаційний регіон багатопрофільного літнього і зимового, спортивно-гірського, масового пізнавально-оздоровчого відпочинку та бальнеологічного лікування. Область має сприятливі кліматичні умови і високий природно-рекреаційний потенціал. На території області знаходиться чимало об’єктів різних категорій природно-заповідного фонду, пам’яток загальнонаціонального і місцевого значення...

Чернівці — одне з найкрасивіших міст України. Його образ формували покоління видатних зодчих, втілюючи архітектурні смаки свого часу. Чарують унікальні за гармонійністю споруди Резиденції Буковинських митрополитів, Свято-Духівський кафедральний собор (1864 рік), споруда міської ратуші (1843–1848 роки) та інші.

Буковинські Карпати — край мальовничих ландшафтів і опришківської слави. Тут розташовані унікальні пам’ятки природи — скеля Кам’яна Багачка, урочище Протяте Каміння, оповиті легендами скелі Гірське Око, Соколине Око та Печера Довбуша. Приваблюють численних глядачів та учасників щорічні мистецькі й фольклорно-етнографічні дійства — «Шовкова косиця», «Свято виходу на полонину», «Підзахарецький гарчик» та інші.

Згідно зі статистичними даними, на Буковині нині працюють майже сто туристичних підприємств та організації, три з яких є філіями позарегіональних. У туристичній галузі спостерігається виразна тенденція до збільшення кількості як підприємств, так і їх клієнтів.

На сьогодні в області зареєстровано понад 70 суб’єктів туристичної діяльності, які надають послуги в галузі сільського туризму.

Популяризація здорового способу життя дає свої результати. Представники краю беруть участь практично в усіх Чемпіонатах та Кубках України зі спортивного туризму. А в 2006 році буковинці стали володарями Кубка України з техніки пішохідного туризму, чемпіонами та володарями Кубка України з техніки велосипедного туризму, срібними призерами Чемпіонату України з техніки гірського туризму, чемпіонами України з пішохідного туризму, володарями Кубка Збройних сил України з пішохідного туризму. В області проводяться пригодницькі туристичні перегони й екстремальні ігри.

Область неодноразово презентувала свої рекреаційні принади на всеукраїнських та міжнародних виставкових заходах. Це, зокрема, Міжнародні туристичні виставки-ярмарки «ВІТ-2006» (Мілан, Італія), ІТВ-2006 (Берлін, Німеччина), МІТТ-2006 (Москва, Росія), UITT-2006 (Київ, Україна), «Vakacio–2006» (Ніредьгаза, Угорщина), «Тур ЕКСПО» (Львів, Україна) та ін.

 

 Джерело: Всеукраїнський туристичний журнал "Карпати"[10-04-10][All for the tourists of]
In Montenegro (0)

[09-08-07][Відпочинок і поради]
Жіночий секс-туризм: буде все як я хочу? (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Що робити у разі відмови у видачі візи (5)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Кухня Малайзії - повнота вражень (0)


Категорія: Все для туристів | Переглядів: 1100 | Додав: vechervkarpatah | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: