Четвер
24-05-30
02:14

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Вступ


Вступ

Подорожі та туризм сьогодні перетворюються в найбільшу галузь світової економіки. Туристична галузь Великобританії, маючи оборот понад 53 мільярдів фунтів стерлінгів на рік, є однією з основних рушійних сил національної економіки. Прогнозується, що протягом наступного десятиліття темпи зростання в цій галузі складуть 4% на рік, що зробить її однією з найбільш швидкозростаючих галузей у Великій Британії. У Великобританії туризм забезпечує роботою 1,75 мільйона чоловік, що складає приблизно 7% всієї робочої сили, і вже в п'ять разів перевищило число зайнятих в автомобілебудуванні.

У той же час туризм є високофрагментірованной галуззю: близько 200 тис. компаній конкурують, прагнучи залучити вітчизняних і зарубіжних туристів. Більш досконалий маркетинг дозволить більшості компаній претендувати на збільшення частки в обороті цієї прибуткової галузі.

Ця книга буде корисна всім, хто має намір просунути на ринку туристичний "продукт" або послугу, будь то місце призначення, залучення відвідувачів, готель чи туроператорство. Тут пропонуються практична інформація та поради, безпосередньо пов'язані з туристичною галуззю і легко застосовні.

У розділі 1 не акцентується увага на принципах маркетингу, а розглядається туризм як галузь і обговорюються деякі ринки туристичних продуктів, що дозволить вам скласти думку про деяких ринках, які ви, можливо, захочете обрати для себе як цільові. У розділі 2 розглядаються справжні і майбутні тенденції в туризмі, що впливають на зміни на ринку. Глава 3 ознайомить вас з усіма аспектами маркетингового плану, а глава 4 містить практичні поради щодо використання "інструментів" стимулювання збуту. У розділі 5 наводяться реальні приклади вдалих методів організації роботи та успішної маркетингової діяльності.


Зміст


[10-02-09][All for the tourists of]
And small fish - big fun (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Весільні співанки (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
10 кращих катків планети (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Польща: костьоли і синагоги (0)