Четвер
19-07-18
06:35

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Відпочинок у Карпатах взимку

Відпочинок у Карпатах взимку

Відпочинок у Карпатах взимку відкриє Вам кришталеву казку гірських вершин.   Давні ялинки, чисті гірські річки, прозрачные озера, вируючі водопади, чарівні легенди і неповторні природні ландшафти - все це Вам подарують Карпати.

отдых в карпатах зимой
катання на лижах на Буковелі

Відпочинок у Карпатах взимку – це найбільш цілюще в Україні повітря. Адже Карпати менш заселені автомобілями, не засмічені заводами.

Карпати – найбіль екологічно-чистий регіон України. Карпати – це куточок дикої, незайманої природи. Широко розвинена інфраструктура гірськолижних курортів, нові траси та екскурсійні маршрути, підйомники, прокат якісного спортивного спорядження. Краєвиди, від яких перехоплює подих, а в душі народжується натхнення.

Відпочинок у Карпатах взимку – ідеальний варіант, який дозволить поєднати активний відпочинок взимку і спокійне споглядання красивих гірських пейзажів покритих сніговим ковдрою. Карпати - так близько до неба, але з можливістю насолодитися цілком земним комфортом.

Відпочинок у Карпатах взимку – найбільш доступний у фінансовому відношенні і найцікавіший в плані спілкування з приймаючою стороною. Тут завжди зрозуміють Ваш менталітет і культурні інтереси, на відміну від закордонних курортів. Крім того, відпочинок в Карпатах взимку не вимагає віз та закордонних паспортів.

Відпочинок у Карпатах взимку зарядить вас бадьорістю і здоров'ям на весь рік!


[10-01-23][All for the tourists of]
Bear year (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскар - острівні визначні пам'ятки (0)
[09-09-01][Відпочинок за кордоном.]
Рибалка на Камчатці річка Велика - червень 2008 року. (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Cuba: Sex, Sex, Sex ... (0)