Понеділок
23-03-27
05:44

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ТАТАРІВ (Яремче) - КЛІМАТИЧНИЙ КУРОРТ З ЦІЛЮЩИМ ПОВІТРЯМ

ТАТАРІВ (Яремче) - КЛІМАТИЧНИЙ КУРОРТ З ЦІЛЮЩИМ ПОВІТРЯМ

НА ЗАМІТКУ МАНДРІВНИКІВ
Довідка:

Татарів (Яремче) - велике прикарпатське село, розташоване на лівому березі р.. Прут і протянувшееся на 25 км за течією річки. Знаходиться в 85 км від Івано-Франківська .
Як дістатися

    * Літаком, поїздом, автобусом в будь-якій з міст: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці, далі - або маршрутним таксі, або на таксі до села Татарів.

Сьогодні Татарів (Яремче) - це кліматичний курорт з лікувальним мікрокліматом. Завдяки постійному руху повітряних мас повітря в цих місцях гірський, чистий, хвойний, сприятливий для лікування бронхолегеневих захворювань. Цілющі властивості сільського мікроклімату оцінила німецька компанія «Карітас», побудувавши за селом центр для оздоровлення чорнобильських дітей.

Татарів (Яремче), маючи вигідне місце розташування і перебуваючи в 7 км від Ворохти і на такій же відстані від Яблуниці, надає гірськолижникам широкі можливості для катання. З села здійснюються піші походи на гори Хом'як і Синяк, а на гірськолижні курорти Яблуниця, Яремча , розташовані недалеко, можна легко дістатися і власним транспортом, і автобусом, і більшість приватних садиб пропонує постояльцям доставку в будь-який пункт. Влітку в Татарові популярний «зелений» туризм - риболовля, збір ягід, грибів, фотополювання. Татарів, екологічно чистий регіон, привабливий для туристів цілий рік.
Зупинитися можна в готелях або приватному секторі Яремче гостинному дворі "Вечір в Карпатах"

[10-10-10][Все для туристів]
Хотин (1)

[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
Калінінград - як не замерзнути на Балтіке (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Чоловік-Жінка-рибалка або, як сумістити несумісне (4)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Литва: державні парки (0)