Понеділок
23-03-27
06:31

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Приємний куточок Карпат Яремче

Приємний куточок Карпат Яремче

Про місто

Мальовничий куточок Прикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини, центр "зеленого" туризму України це – Яремче . Воно завжди вабило романтичних і закоханих, сильних і відважних у подорож за новими враженнями і почуттями, душевним спокоєм та відпочинком. Багато чудес нерукотворних чекає на Вас у цьому незабутньо-прекрасному куточку земної природи, що продовжує чарувати і надихати не одне покоління. Гори - велично-мовчазні та суворо-прекраснi, чекають на своїх "підкорювачів", а Яремче стане для Вас тим прихистком з якого розпочинається дорога у світ чудес Українських Карпат.Церкви 17 і 18 ст., пам'ятник Олексі Довбушу, яремчанський водоспад, ресторан "Гуцульщина” (побудований без жодного цвяха), крамниці сувенірів народного мистецтва Гуцульщини - все це можна зустріти лише тут, у самому серці Карпат.

Яремче – найвідоміший кліматичний курорт і туристичний центр Прикарпаття, знаходиться на висоті 585 м над рівнем моря. Зі всіх сторін оточений горами. Через місто протікає ріка Прут, яка бере свій початок в п’ятдесяти кілометрах вище, з хребтів Чорногори. Яремче – низькогірний кліматичний курорт лісової зони. Літо тепле, переважає малохмарна погода. Середня температура липня досягає + 18 С. Осінь тепла, часто бувають тумани. Зима м’яка, сніжна, середня температура січня – 6 С.

Один з найцікавіших куточків України вабить до себе своїми мальовничими пейзажами, чистим повітрям, річками і струмками, джерелами, гірськими вершинами, незабутніми туристичними маршрутами і народними традиціями.
Рослинність навколо Яремне досить багата. Гірські сосни, ялини, вільхи, буки, берези і безмежність інших порід дерев. Багато ягід і грибів. Багатий тваринний світ Карпат – вовки і ведмеді, лисиці, зайці, куниці, олені, косулі, білки, дикі кабани (диких туристів до уваги не брати).

Довгі схили у близьких до міста селищах обладнано підйомниками, що зумовлює великий потік любителів зимових видів спорту.

Транспортне сполучення: приміське і міжобласне залізничне, рейсові автобуси, маршрутні таксі, легкове радіо таксі, що дозволяє швидко добратися практично в будь-яке місце Карпат за Вашим бажанням.

Територія міста, приміські селища, місця відпочинку туристів покриваються мобільним зв’язком Київстар і UMС. Вузол зв’язку у Яремче і смт. Ворохта надасть Вам зв’язок з будь-яким куточком світу.

[10-10-10][Все для туристів]
Карпатська кухня (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі блюда з щурів для новорічного столу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мальтійські розваги (0)
[09-09-19][Відпочинок]
Буковель 2009. (0)