Понеділок
23-03-27
06:35

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Переваги відпочинку в Карпатах (Яремче) над відпочинком на морі
Переваги відпочинку в Карпатах (Яремче) над відпочинком на морі

У цій статті ми покажемо переваги відпочинку у Карпатських горах над відпочинком на морському узбережжі.

Відомо, що серед українців літній відпочинок на Чорному та Азовському морях є дуже популярним. Особливо популярним є Крим та узбережжя Азовського моря, де розміщені такі відомі курорти як Бердянськ і Приморськ. Останнім часом спостерігається тенденція зменшення популярності відпочинку на морі, що пов'язано з багатьма негативними чинниками.
Давайте приведемо всі недоліки відпочинку на українському морському узбережжі:

    * Відпочинок у Криму та інших регіонах морського узбережжя є дуже дорогим. При цьому рівень комфорту дуже низький і нерозвинена інфраструктура в порівнянні з іншими закордонними курортами.
    * Слід зазначити, що в Криму та інших курортах є багато кишенькові злодії, які можуть обікрасти Вас на безлюдному місці.
    * Практично всі пляжі платні. При цьому плата береться практично всюди.
    * Дорогі продукти харчування та інші послуги.
    * Проблема з квитками на поїзди.
    * Влітку дуже спекотна погода на півдні Україні. Це призводить відчуття дискомфорту та постійне перебування під таким сонцем може спричинити сонячний удар. Крім того сонячна радіація є шкідливою і може призвести до ракових захворювань шкіри.
    * Дуже погана екологія на узбережжі Чорного та Азовського морів, про що замовчують чиновники. Адже відомо, що в ці моря впадають багато річок, води яких несуть нечистоти. Особливо насторожує південно-східне узбережжя Азовського моря, де розміщені багато промислових заводів, які скидають неочищені стоки в річки, які потрапляють до моря. Крім того, ще не досліджено вплив радіоактивного забруднення Чорного Моря після Чорнобильської катастрофи, яка зумовлена ​​потраплянням в море радіоактивних речових з річки Дніпро.

Можна ще перераховувати недоліки відпочинку на морі. Але всіх цих недоліків немає в Карпатських горах. Адже в Карпатах свіже повітря і чисті річки. Ні промислових об'єктів, які погіршують екологію. При цьому відпочинок в Карпатах є набагато дешевше ніж на морському узбережжі. А інфраструктура і комфорт в основних Карпатських курортах вже наближається до європейського рівня.

Сам літній відпочинок у горах комфортний і приємний, адже тут не так спекотно як на півдні. У Карпатах досить лікувальних курортів, де Ви не тільки відпочинете, але поправити своє здоров'я. З кожним роком з'являються нові бази відпочинку і приватні садиби для прийому туристів не тільки з Україною, але з усього світу.

Тому запрошуємо Вас до Карпат на літній відпочинок.

[09-10-22][All for the tourists of]
Libraries of our region are Treasuries of knowledges! (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сто заборон Сінгапуру (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Безпечні автобусні подорожі (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Риба-місяць і індонезійський дайвінг (0)