Понеділок
23-03-27
05:30

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

КАРПАТИ, ДЕНЬ ДРУГИЙ. ВОРОХТА - Яремче

КАРПАТИ, ДЕНЬ ДРУГИЙ. ВОРОХТА - Яремче

Почну з початку. З того місця де ми снідали - Піріжкова хата - дуже смачна їжа, особливо пиріжки;) і дуже дешево. Найвеселіше було, що в цьому, цілком зійшов би за столичне, кафе немає касового апарату, рахують на калькуляторі!

На стіні намальований гуцул, радісно махають топірцем "А ти їв Грибова зупу?"

Поснідавши, ми вирушили на ЖД вокзал. У Ворохту ми збиралися їхати на легендарному карпатському дизельному потязі "Червона рута". Для нас, дітей асфальту, це схоже на атракціон, а для місцевих жителів повноцінний вид транспорту. У путівнику було написано, що місцеві полюбляють возити на цьому поїзді кіз і овець, яких ми дуже сподівалися побачити:)

Власне, сам поїзд. Наш був трохи чистіше)Квитки купили за півгодини до відправлення і тут же з'ясувалося, що поїзд затримується на півгодини, а потім і ще на півгодини.

Насправді дуже прикольно їхати на цьому потягу, він проходить практично паралельно річці Прут, навіть через декілька тунелів. До Ворохти їхати хвилин 30, якщо далі, то можна доїхати до Ясіні, Рахова .


По приїзду виявилося, що той самий довгий підйомник (заради якого ми власне їхали) вже роки 3 як не працює, і взагалі, Ворохту, як курортне містечко серйозно потіснив Буковель : (

Одна з визначних пам'яток Ворохти - міст віадук, побудований в 19 ст., Можливо один з перших подібних мостів у ЄвропіНа туристичній базі "Авангард". Старі, вже не діючі штучні спуски. Колись, аж 6 років тому, коли я тут була, застала ще тих, ще тренующихся лижників. Та й колиба ще працювала :( Хоч маленький підйомник ще сяк-так працює.
Прут на території Ворохти


Вид з залізничного вокзалу.

Дорога назад була не така приємна ... зібралася хмара народу, було дуже спекотно і душно, потяг був переповнений. Благо якісь хлопці побачили як ми страждаємо і покликали нас повисовивать голови у вікно 8)

Наступного разу все-таки краще поїдемо в Буковель.

[10-10-10][Все для туристів]
Рада туризму (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Сироти (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Про, Ріо.о, Ріо-де-жанейро.. (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Що одягнути на Новий рік? (0)