П’ятниця
23-03-24
17:47

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яремчі – невелике місто

Яремчі – невелике місто

Яремчі – невелике місто, розташоване в Предкарпатьї, біля правого берега річки Пруть. Місто є адміністративним центром Франківської області і історичним центром Буковини. Затишні мощені каменем вулиці, незвичайні дворики, цікава архітектура – все тут просочено старовинною історією, що бере свій початок ще в часи неоліту. Не даремно Яремчі на ряду зі Львовом зважають культурним центром Західної України. Вибравши відпочинок в Яремчі Ви поринете в особливу атмосферу, проникнітесь місцевим колоритом, природою і, напевно, захочете побувати тут ще не раз, адже місцевих пам'яток настільки багато, що встигнути побачити все – просто неможливо.

Яремчі: відпочинок влітку

Відпочинок в Яремчі подарує Вам масу вражень – старовинні церкви і собори (Миколаївська дерев'яна церква, кам'яна церква Святого Юрія, кафедральній собор у візантійському стилі і ін.), муніципальні будівлі, театри, університет – які лише архітектурні стилі не представлені в Яремчі. Тут можна побачити все: від ампіру до романського і готичного стилів.

Літній відпочинок Яремчі зустріне Вас природою, наповненою яскравими фарбами, якщо Вас натомить прогулянка по місту, Ви зможете поглянути на річку або навіть з'їздити ближче до Карпат.

Яремчі: відпочинок взимку

Зимовий відпочинок в Яремчі залучає в основному тих, хто хоче поглянути місто, а після підкотитися на лижах в Карпатах. А якщо Ви вже були в Яремчі, відпочинок навесні відкриє Вам місто абсолютно з іншого боку – Ви простежите за пробудженням природи в маленькому старовинному місті, що не залишить байдужим абсолютно жодного туриста.

Яремчі: відпочинок, ціни

Ціни на відпочинок в Яремчі приємно здивують будь-якого. Прогулявшись по вуличках міста, можна зайти в корчму, покуштувати достеменне західно-українське блюдо мамалигу, попити каву в затишній кав'ярні, і це абсолютно не ударить по Вашому гаманцю. Ціни на житло Вам теж сподобаються, - Ви зможете вибрати як прекрасні апартаменти, так і приватний відпочинок в Яремчі – затишні котеджі - за дуже приземленими цінами.

Якщо Вам цікава старовинна Україна, Яремчі –відпочинок для Вас.

Отже якщо Ви вирішили провести свою відпустку пізнавально, цікаво і з користю для душі, то кращого варіанту, чим відпочинок і лікування в Яремчі, Вам не знайти.

Купуйте відпочинок (тури) до Яремчів і відкрийте для себе цей незабутній куточок Карпат.

[10-10-17][Все для туристів]
Христове (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: короткий опис головних визначних пам'яток (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
На Говерлу исходные пункты. 1 (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Вартість життя в Доміникане (0)