Понеділок
24-05-20
18:30

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ГЛАВА 8. РОСІЯ І МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ


ГЛАВА 8. РОСІЯ І МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ

Країни колишнього. СРСР займають величезну територію, шосту частину суші земної кулі. Природно, регіон володіє і природними, і набутими ресурсами для розвитку індустрії туризму: великі простори Сибіру з її дикою природою, гірські хребти Кавказу, найчистіші води озер Байкал і Севан, сонячні береги Чорного моря, басейни річок Волга і Дніпро, церкви і пам'ятники культури різних народів, що населяють величезну територію і які сповідують різні релігії, історичні місця і монументи, створені народами, що жили в давнину, міста-красені Москва, Санкт-Петербург, Київ і інші з їх численними музеями і виставковими залами і багато, багато іншого.

Ще одним чинником розвитку туризму, а саме оздоровчого туризму в регіоні, є наявність різноманітних природних і цілющих джерел.

Що стосується порівняльних переваг, наприклад рівня цін по відношенню до цін в інших країнах, то, якщо раніше ціни тут були нижчі, ніж на Заході (завдяки неринковим встановлення валютного курсу все-таки існувала диспропорція між внутрішніми цінами і цінами для іноземців у бік збільшення) , зараз вони прирівнюються до них, а в деяких місцях навіть перевищують, наприклад, у Москві.

Зміст


[10-01-21][Все для туристів]
«Планета Драгобрат» (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Польща (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Великобританія: два сніданки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Білорусь: визначні пам'ятки (0)