П’ятниця
23-06-09
13:01

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Глава 7. 7.1. Наука курортологія


Глава 7. Лікувально-оздоровчий туризм
7.1. Наука курортологія

Лікувально-оздоровчий туризм передбачає переміщення резидентів та нерезидентів в межах державних кордонів і за межі державних кордонів на строк не менше 20 год і не більше 6 міс. в оздоровчих цілях, метою профілактики різних захворювань організму людини. Лікувально оздоровчий туризм заснований на курортології.

Курортологія - це наука про природні лікувальні фактори, їх вплив на організм і методи використання в лікувально профілактичних цілях.

Основні розділи курортології:

1. Бальнеологія - розділ курортології, що вивчає лікувальні мінеральні води, їх походження, фізико хімічні властивості, вплив на організм при різних захворюваннях, розробляє показання до їх застосування на курортах і в некурортних умовах.
2. Бальнеотерапія - методи лікування, профілактики і відновлення порушених функцій організму природними і штучно приготованими мінеральними водами на курортах і в некурортних умовах.
3. Грязелікування - метод лікування, профілактики захворювань організму з використанням пелоїдів, тобто лікувальних грязей різного походження, на курортах і в некурортних умовах.
4. Кліматотерапія - сукупність методів лікування та профілактики захворювань організму з використанням дозованого впливу кліматопогодних факторів і спеціальних кліматопроцедур на організм людини.
5. Курортографія - опис місця розташування та природних умов курортів і курортних місцевостей з характеристикою їх лікувальних факторів, бальнеотерапевтичних, кліматотерапевтіческіх та інших умов для лікування і відпочинку.

Зміст


[11-01-16][Все для туристів]
Львову — 750! (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Все, що треба знати про чарівні гриби (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда Гуцульщина (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Канадські види: визначні пам'ятки (1)