Вівторок
24-05-21
18:55

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Глава 1. ІНДУСТРІЯ ТУРИЗМУ


Глава 1. ІНДУСТРІЯ ТУРИЗМУ

Спроб дати визначення поняттю "туризм" було багато. "Суспільство туризму" використовує один із найбільш міцно закріпилися визначень, введене Беркартом і Медліком в книзі "Туризм: минуле, сьогодення і майбутнє" (опублікованій Хейнеман в 1974 р.). Ці автори визначають туризм як "тимчасове короткострокове переміщення людей в місця, відмінні від тих, де вони живуть і працюють зазвичай, а також їх діяльність під час перебування в цих місцях".

Можна з легкістю говорити про "туристах", як про безіменній масі людей, проте, без сумніву, існує багато різних типів туристів. У кожної групи або сегменту свої потреби і спонукання.

Туристами можуть бути як мандрівники з-за кордону, так і сім'я, яка просто проїхала пару годин, щоб побачитися з родичами і побути разом. Останніх часто називають "приїжджають до друзів і родичів" (ПДР). Вони не завжди замовляють готель, але часто представляють собою активний ринок для розважальних заходів. Саме з приїздом в гості "тітоньки Неллі з компанією" багато сімей, подорожуючи багатолюдній групою, відвідують розважальні заходи, витрачаючи на них часу і грошей більше, ніж вони витратили б в іншому випадку.

"Туристами" зазвичай вважають людей, тимчасово зупиняються, щонайменше, на одну ніч, поза домом. Слово "відвідувачі" є більш широким терміном, який передбачає туристів, екскурсантів та місцевих жителів, які виїхали на день з дому. Слово "турист" іноді вживається з нищівним глуздом. З цієї причини й тому, що слово "відвідувач" має більш загальне значення, останнє використовується ширше.

Перш ніж починати планувати або вживати будь-яку маркетингову діяльність, важливо мати чітке уявлення про цільових ринках, які будуть різні в кожному напрямку туристичного бізнесу. Дана глава містить загальні відомості про деякі з різноманітних ринків туристичної індустрії. Розуміння різних компонентів туристичної галузі полегшить завдання планування.


Зміст


[10-12-28][Все для туристів]
Феномени Старуні (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Відпустка в Германії: дешево і сердито (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Польща: костьоли і синагоги (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Зімбабве: національна кухня (0)