Понеділок
23-03-27
06:25

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Екскурсії та Дозвілля у Яремче

Екскурсії та Дозвілля у Яремче

Яремче - найвідоміший кліматичний курорт і туристичний центр Прикарпаття знаходиться на висоті 585 метрів на рівнем моря.

З боків Яремче оточила надійна стіна гір. Через місто тече річка Прут, яка бере початок в п'ятидесяти кілометрах вище за течією, з підніжжя гори Говерла. Яремче - низькогірний кліматичний  курорт лісової зони. Літо тут тепле, переважає малохмарна погода. Середня температура липня становить +23С. Осінь тепла, нерідко спадає туман. Зима м'яка, сніжна, середня температура січня -6С.

Транспортне сполучення: приміське і міжобласне залізнодорожне, рейсові автобуси, маршрутні таксі, легкове радіотаксі дозволяють швидко дістатися практично в будь-яке місце за Вашим бажанням. До того ж, на замовлення курсують власні автобуси готелю "Водоспад" від Івано-Франківська до готелю та від готелю до гірськолижного комплексу "Буковель", або по регіону.

Довгі й пологі узгір'я в прилягаючих до міста селищах обладнані підйомниками, що зумовлює великий приплив шанувальників зимових видів спорту на гірськолижні траси Буковелю, Ворохти таЯблунівського Перевалу. Весною, літом, восени - прогулянки верхи, рафтінг, екскурсії до заказнику і водоспаду, спеціальні тематичні тури для мисливців і грибників.

Програми дозвілля та екскурсій

Біля:

    * Поляна Кохання (від готелю - 150 метрів)
          o чудове місце відпочинку на березі Прута з видом на кручі, можливість позагоряти, скупатися влітку та організувати пікнік
    * Мангал на території (від готелю - 30 метрів)
          o затишна зона відпочинку та можливість провести вечорницю, чи просто приготувати свою улюблену страву
    * Прогулянки Яремчею (до центру міста всього 2 км.)
          o можливість самостійно відвідати гуцульський сувенірний ринок, побачити водоспад "Пробій", відвідати музеї, ресторанчики та просто поспілкуватися з мешканцями містечка.
    * Відвідання Ресторанів, Колиб, Нічного клубу (від готелю - від 150 до 3 км.)
          o як не дивно, хоч Яремче і маленьке, але дійсно курортне місто зі всією його принадливістю та інфраструктурою. Отже, не сподівайтеся на захалустя, все що необхідно є і тут. Навіть цілодобовий супермаркет, тротуари та освітлення вулиць - заблукати в лісі не доведеться.
    * Звертайтесь до наших співробітників, які допоможуть добре зорганізувати дозвілля, замовлять транспорт, підскажуть про місцину, забезпечать необхідним для відпочинку, спорту, прогулянки, екскурсій та харчами на пікнік, торбинку в гори, чи дорогу.

Пішоходно - автобусні:

    * "Яремче – перлина Карпат"
          o помилуєтесь витвором природи – Яремчанським водоспадом на ріці Прут, доторкнетесь до сторінок історії міста. Відвідаєте гуцульський сувенірний ринок та зможете придбати вироби карпатських умільців.
    * "Олекса Довбуш - народний герой Гуцульшини"
          o біля Каменю Довбуша Ви почуєте розповіді про карпатського Робін Гуда – Олексу Довбуша; зможете пройтись його стежками та доторкнутися до його душі.
    * "Життя карпатського лісу"
          o пішоходна по руслу річки Жонка (карпатський національний природний парк).
    * Оглядові підйомники:
          o Ворохта - незабутні краєвиди гуцульського краю згори, а також кінні прогулянки місцевістю.
          o Буковель - двокрісельний – на гору Буковель (1139 м, довжиною 1150 м), чотирьохкрісельний – на гору Чорна Клева (1241 м, довжиною 1700 м) - чудові панорами гір, серед яких Говерла, Хом’як, Синяк та ін.
    * Походи на вершини гір - Маковіця (987 м), ....
    * "До Центру Європи"
          o Автобусна (автомобільна) екскурсія в м. Рахів до географиічного центру Європи (100 км).
    * "Івано-Франківськ. Відгомін століть"
          o під час екскурсії Ви ознайомитесь із життям міста Станиславова (колишня назва Івано-Франківська) на протязі трьох століть. А також побачите: комплекс палацу Потоцьких – засновників Станиславова; ринкову площу з ратушею – зразок середньовічного містобудування; майдан Шептицького з костелом, собором і старовинною гімназією – духовним осередком давнього міста у стилі бароко; доторкнетесь до фортечного муру Станиславівської фортеці, яка була витвором фортифікаційного мистецтва середньовічної Європи; у Меморіальному сквері почуєте про сторінки особистого життя Івана Франка – його другу любов до "гордої княгині".
    * "Манявський Скит"
          o в с. Маняві знаходиться Манявський Скит: Хресто-Воздвиженський діючий чоловічий монастир – пам’ятка архітектури початку ХУІІ ст. Колись Скит мав до 200 ченців і десятки підпорядкованих монастирів у Галичині, на Буковині та у Молдавії. Споруди храмів, келій, господарських приміщень виконані з каменю і є класичним зразком церковної архітектури ХУІІ – ХУІІІ ст. на території Скиту збереглися: монастирська вежа-скарбниця, церква св. Бориса і Гліба, підземна церква архистратига Михаїла. В соборі Воздвиження Чесного Хреста знаходиться чудотворний образ Божої Матері, написаний у ХУІІІ ст. на Горі Афон.
    * "Музей писанки" (Коломия)
          o єдиний у світі музей писанкового розпису, традиції якого збереглися ще з дохристиянських часів. Малювання писанок відбувається за нормами суворого ритуалу, а їх чарівну силу примножує освячення разом з паскою на Великдень. Сам музей має форму писанки висотою біля 14м. Тут відображено історію виникнення писанки, техніки її розпису, інструментарій, композиції орнаментальних мотивів.
    * "Верховина-Криворівня"
          o відвідування музею музичних інструментів та гуцульського побуту, де Ви, одягнувшись у гуцульський одяг, зможете пограти на самобутніх музичних інструментах. У музеї І.Франка Ви дізнаєтеся, чому знані українські письменники та громадські діячі кінця ІХХ – початку ХХ ст. полюбляли саме сюди їздити на відпочинок. А, побачивши хату-гражду, зрозумієте, чому її називають гуцульською фортецею. Під час екскурсії Ви відчуєте, що "тіні забутих предків” блукають поруч, адже саме тут проводилися зйомки славнозвісного фільму С. Параджанова "Тіні забутих предків”, який потрапив до "Книги рекордів Гіннеса”, як такий, що здобув найбільше нагород.
    * "Яремче – Ворохта"
          o комбінована екскурсія: до вищеописаної екскурсії "Яремче – візитка Карпат” додається екскурсія по Ворохті – спортивній столиці Прикарпаття, а саме, катання на найдовшій в українських Карпатах канатно - крісельній дорозі (2000м + 2000м): чудові краєвиди всіх найвищих карпатських гір - двотисячників (Говерли, Хом’яка, Петроса, Піп Івана), а також огляд комплексу трамплінів. За бажанням можна покататись на конях, фотографування в гуцульській одежі.
    * "Таємниці Древньої Галичини"
          o історія літописного Галича, якому вже понад 1100 років. Розповіді про героїв "Слова о полку Ігоревім”: галицького князя Ярослава Осмомисла, який мав за дружину дочку князя Юрія Довгорукого – засновника Москви, про його дочку – ту саму Ярославну, дружину князя Ігоря. Саме звідси керував Галицько – Волинською державою король Данило Галицький, який заснував Львів. А також Ви відвідаєте сучасний Галич, помилуєтеся красою Дністровських круч та залишками Старостинського замку.
    * "Рогатин – колиска Роксолани"
          o під час цієї екскурсії Ви побуваєте на батьківщині славнозвісної красуні Насті Лісовської, яку Європа 500 років тому знала як дружину могутнього султана Туреччини Сулеймана ІІ Пишного. Ви ще раз переконаєтеся, що краса і розум українських жінок відігравали помітну роль у житті тогочасної Європи. Крім цього Ви маєте можливість відвідати пам’ятку історії ХІУ ст. дерев’яну церкву Святого Духа.
    * "Намисто Прикарпаття"
          o універсальна екскурсія, вирушивши у яку, Ви зможете за один день відвідати найбільш знані і відомі місця нашого краю: музей писанки у Коломиї, музей І. Франка та хату – гражду у Криворівні, покататися на найдовшій канатно-крісельній дорозі у Ворохті, побачити водоспад і купити карпатські сувеніри на гуцульському ринку у Яремче.

Екстримальні:

    * "Підкори Говерлу"
          o Сходження на найвищу вершину України - гору Говерлу (2061 м)
    * Рафтинг та каноїнг (сплав по річці Прут)
          o знахідка для людей, які бажають перевірити себе та друзів в екстремальних умовах
          o надається все необхідне спорядження та професійний інструктор
    * Велосипед
          o "Околиці Яремче"
          o "Буковель запрошує"
                + Для початківців - велосипедні прогулянки рівнинною місцевістю (кроскантрі). Для бажаючих випробувати власні сили і вдосконалити навички - захоплюючі (екстремальні) маршрути стрімкими схилами карпатських гір (даунхіл)
                + Також, на місці Ви зможете взяти на прокат велосипеди різних моделей для всіх вікових категорій
    * Джипи - Карпацьке бездоріжжя
          o Екстримальні подорожі по Карпатському бездоріжжю
    * Кінні прогулянки верхи, на бричці чи санях.

Можливо організувати будь яку индивідуальну программу дозвілля та екскурсій за бажанням. Звертайтесь до адміністратора або гіда-екскурсовода на рецепції готелю, або при бронюванні номерів.


[10-01-21][Все для туристів]
«Планета Драгобрат» (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Значення туристичної галузі (0)
[09-09-19][Карпати]
Горгани 2009 р. (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Варшава: є, що подивитися (0)