П’ятниця
23-03-24
18:01

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Драгобрат Яремче (Україна).

Драгобрат Яремче  (Україна).

Якщо ви любитель активного відпочинку або екстремального туризму, хочете побути наодинці з природою і відволіктись від повсякденної рутини, то кращий для вас відпочинок - Драгобрат Яремче  (Україна).

 

Драгобрат Яремче  – це найбільш високогірний гірськолижний курорт України. Знаходиться він на висоті 1300-1400 метрів. З усіх боків Драгобрат Яремче  оточує величезний гірський масив і хвойні ліси. Саме тут знаходиться гора Говерла - найвища точка Українських Карпат.

Тут, серед фантастичних пейзажів, ви зможете відчути всю красу відпочинку в горах (Драгобрат Яремче ). Місцевість віддалена від населених пунктів і транспортних магістралей, тут немає шуму і метушні. Тут лише кристально чисте повітря, спокій і тиша.

 

Драгобрат Яремче : відпочинок взимку

Курорт Драгобрат Яремче  давно зайняв своє місце в серцях українських лижників. Наявність снігового покриву з листопада по травень – головні переваги цього курорту перед іншими курортами Карпат. Ця місцевість відома тим, що навіть в теплі зими тут завжди є сніг. Гірськолижний відпочинок в Драгобрат Яремче і буде цікавий будь-якому лижникові, незалежно від рівня кваліфікації. Тут є траси різного рівня складності: для початківців, середньої складності, підвищеної складності. Протяжність найдовшої траси, яку можна підкорити на лижному відпочинку в Драгобрат Яремче і, складає 1300 метрів. Траси обслуговують п'ять підйомників бугелів, які знаходяться біля турбази Драгобрат Яремче . Крім того, зимовий відпочинок в Драгобрат Яремче і – рай для сноубордистів. Величезні цілинні поля, покриті товстим шаром снігу, відмінно підходять для катання на сноуборді.

 

Драгобрат Яремче : відпочинок, ціни, житло

Інфраструктура курорту з кожним роком зростає і розвивається. Вартість відпочинку в Драгобрат Яремче і залежить від сезону, близькості до підйомника і рівня пропонованого житла. Літній відпочинок порадує доступними цінами на житло і харчування, зимовий відпочинок в Драгобрат Яремче е – ціни завищені. Це пояснюється тим, що Драгобрат Яремче , в першу чергу, є гірськолижним курортом і в зимовий сезон тут значно більше відпочиваючих, ніж влітку. Найбільш популярний час для відпочинку на курорті Драгобрат Яремче  – відпочинок взимку, ціни завищені, але умови створені природою для занять гірськолижним спортом на те заслуговують. Якщо ви ще не були взимку на цьому курорті, обов'язково відвідайте! Окрім міні-готелів, пансіонатів, великою популярністю користується приватний відпочинок в Драгобрат Яремче і. За гідну плату можна зняти кімнату або цілий поверх в будинку або котеджі.

 

Драгобрат Яремче : відпочинок влітку

Тим, хто віддає перевагу літньому відпочинку над зимовим, можуть не менше захоплююче провести свій відпочинок. Літо в Драгобрат Яремче і – це, перш за все, лікування і відпочинок в Драгобрат Яремче і. Незвичайна природа, чисте гірське повітря, чисті річки наповнять вас позитивними емоціями і повернуть радість життя. Крім того, своє перебування в Драгобрат Яремче і можна урізноманітнити екскурсіями, пішими і кінними прогулянками, катанням на велосипедах. Літом ціни на житло набагато менші, ніж ціни взимку. Драгобрат Яремче - це відпочинок, який прекрасний у будь-яку пору року.

На відміну від інших розвиненіших курортів Карпат, Драгобрат Яремче  дарує всім любителям спокійного відпочинку тишу, незабутні пейзажі і повну відірваність від зовнішнього світу. Купіть відпочинок (тури) Драгобрат Яремче  і відкрийте для себе цей незабутній куточок Карпат.

[10-10-10][Все для туристів]
Євреї (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Загублене місто інків - Мачу-пікчу (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Устриць є краще взимку. Кухня Марокко (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
День бабака (0)