Середа
23-06-07
18:36

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

ДОДАТОК 3.3


ДОДАТОК 3.3

Програма "Турфірма-98" фірми "Наталі-турc" (Росія)

1. Призначення і можливості

Програма "Турфірма" представляє собою простий і зручний засіб бронювання турів і ведення реєстру Клієнтів, впорядкованих за маршрутами поїздки, датах заїзду, готелям та тривалості турів.

Програма орієнтована на мінімальні апаратні вимоги (ПК 486SX-33, 4 MB RAM) і призначена для турфірм, сумарний потік Клієнтів у яких не перевищує 3-х тисяч осіб за сезон.

Введення даних по Клієнтам спрощується за рахунок використання меню-підказок по всіх ключових складових туру: маршрутом, готелям, класу розміщення, дату вильоту, харчуванню і т. д. По всім внесеним новим заявками, змін та анулювання передбачено формування відповідних бланків замовлень стандартної форми. Для кожного Клієнта забезпечується введення повного набору анкетних і паспортних даних, необхідних для візового оформлення, включаючи автоматичну перевірку правильності окремих реквізитів на відповідність термінів придатності та класу розміщення. Анкетні дані Клієнтів включаються до бланку заявки.

Функція вибіркового перегляду дозволяє сортувати та групувати дані по Клієнтам по датах заїзду, готелям, термінами поїздки, типами розміщення, харчування, робити вибірку за індивідуальними анкетними ознаками. Табличний режим друку дозволяє вивести попередні і остаточні списки Клієнтів за заданим критеріям відбору.

2. Віддалений доступ до сервера бази даних "Наталі-Турс"

Важливою особливістю програми є вбудована підсистема зв'язку по модему з сервером "Наталі-Турс". Для використання цієї можливості при установці програми необхідно ввести ключові реквізити Вашого Агентства в тому вигляді, в якому Ви зареєстровані в базі даних (БД) головного офісу "Наталі-Турс". Після установки і настройки параметрів модему Ви зможете по звичайній телефонній лінії вийти на прямий зв'язок з сервером віддаленого доступу "Наталі-Турс", який працює в режимі цілодобового чергування і відповіді на вхідні дзвінки-запити.

Перед першим сеансом зв'язку поставте нас до відома про готовність роботи по модему. Наш диспетчер виділить Вам квоту на максимальну кількість дзвінків на сервер, які Ви зможете зробити протягом кожного робочого дня (зазвичай 2-3 дзвінки на добу).

Після введення запиту на цікаву для Вас інформацію та номер телефону для входу в нашу мережу програма виконає автоматичний дозвон та реєстрацію у віддаленому режимі, передасть запит на наш сервер, який протягом 10-15 секунд підготує та передасть на Ваш комп'ютер затребувані дані.

Після завершення сеансу загальною тривалістю не більше 40-50 секунд Ви зможете працювати з отриманими звітами, роздрукувати їх, а після деякого часу знову звернутися на сервер за більш свіжою інформацією.

Таким чином, в "гарячий сезон" відпадає необхідність протягом усього робочого дня додзвонюватися до наших операторів. Ви самостійно отримуєте саму оперативну інформацію в будь-який зручний для Вас час.

Наш сервер віддаленого доступу, що працює за універсальною схемою "7 * 24", повністю підпорядковується Вашим командам і забезпечить Вас самої повної і свіжою інформацією на момент запиту.

Якщо такий режим роботи виявиться ефективним і повністю Вас влаштує з точки зору зручності і оперативності, згодом Ви можете відмовитися від нашої факс-розсилки, що виконує дублюючу роль, зекономивши тим самим наше і Ваш час.

3. Довідкова інформація та її використання

До складу інформації, що передається з сервера, входять:

- Таблиця наявності вільних місць в готелях і на авіарейсах (оновлюється в момент звернення): включає повний перелік маршрутів і готелів із зазначенням відкритих позицій на найближчі 10 тижнів, а також перелік авіарейсів, якими можуть скористатися Ваші туристи;
- Звіт по Клієнтам (формується в момент звернення): дає повне уявлення про Клієнтів Вашого Агентства, зареєстрованих в нашій БД, включаючи їх поточний стан з точки зору готовності віз, виписки авіаквитків і заборгованості за виставленими рахунками;
- Довідка по готелях (оновлюється щотижня): повний перелік готелів із зазначенням їх адрес і телефонів "reception", можливих на нашу контрактом класах розміщення та харчування в готелях, режиму продажів за запитом;
- Довідка про рейси (оновлюється щотижня): список авіарейсів, які обслуговують наші маршрути, номера рейсів, дні вильоту, час і аеропорти вильоту-приземлення туди і назад.

Отримана Вами таблиця наявності вільних місць значно спрощує бронювання наших турів. При введенні чергової нової заявки програма автоматично запропонує вибрати маршрут, готель і дату прибуття з отриманої по каналу зв'язку таблиці-меню, підставивши вибрані значення у відповідні поля введення екранної форми. Це значно полегшує бронювання турів і виключає помилкові або свідомо недійсні заявки.

Підготовлювані програмою на друк бланки заявок повністю відповідають стандартній формі замовлення, зазначеної у Додатку до нового агентського договору.

Ми розраховуємо, що використання цієї простої і ефективної програми підніме нашу співпрацю в майбутньому сезоні на якісно новий рівень!


Зміст


[11-01-16][Все для туристів]
Козаки в Бретані (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Сербія: національна кухня (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Чарівний Крим! Запрошуємо в санаторій Ай-даніль (0)
[09-09-19][Карпати]
Велопохід по Карпатах. (0)