Неділя
24-05-26
22:50

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Частина 6. Проблеми управління технологічними інноваціями в туризмі


Частина 6. Проблеми управління технологічними інноваціями в туризмі

Завданням будь-якого керівництва, зокрема керівництва турфірми, стає отримання гарантій, що дохід від вкладень в технології буде якомога вищий.

Успішні інноватори туризму своїм досвідом доводять, що сьогодні створення нового та впровадження - не просто бажано, але і необхідно в конкурентній боротьбі. Нині це має визнаватися як умова виживання. Показовим прикладом цього є день у день посилення конкуренції між туристичними фірмами.

Тільки розмір компанії не гарантує її виживання. Для цього також потрібні нововведення. Готелі, наприклад, мережі "Holiday Inn" і "Rodos Palace" є великими туристичними підприємствами Греції, що відрізняються стабільністю і стійкістю свого бізнесу. Тим не менш, "Holiday Inn" нещодавно завершила програму оновлення, кошторис якої склала 6 млн дол США. Для здійснення цієї програми, яка була вивчена до дрібниць, знадобився 2-річний термін. Одночасно готель придбала сертифікат якості ISO-9001 завдяки високому рівню послуг, що надаються. Сьогодні це єдиний готель в Афінах, яка отримала цей сертифікат. Такі інновації сильно зміцнили конкурентні позиції підприємства.

Готель "Rodos Palace", у свою чергу, відбудував нове крило за проектом відомого архітектора Моріса Бейлі. Номери готелю оснащені сучасною автоматизованою системою обслуговування, завдяки якій при вході клієнта в номер по телевізору звучить голос, що зустрічає його на ім'я, а потім викладає йому надаються зручності і послуги, що, проводячи так звану екскурсію в кріслі. Стратегія розвитку будь-якого туристського підприємства повинна припускати певну частку нововведень.

Дослідження Бруклінського інституту (США) показали, що компанії прагнуть працювати в декількох сферах діяльності одночасно (за 40-річний період тільки 36 з 100 великих корпорацій залишилися в тій же сфері діяльності).

У туристської індустрії є аналогічні приклади. Так, в 1992 р. трьома професіоналами в різних сферах діяльності, вдало доповнюють один одного, було засноване АТ "Трійка".

Основними напрямками діяльності групи компаній "Трійка" є: будівництво, міжнародні транспортні послуги та перевезення, туризм та міжнародна торгівля. Компанія "Трійка Туризм" є провідним туроператором по Туреччині, її головний офіс знаходиться в Стамбулі, відділення - у Москві, Анталії та Ізмірі (Туреччина). Компанія також має широку мережу туристських агентств на території Росії і країн СНД. Кожне з трьох напрямків незалежно, але всі вони об'єднані під одним крилом групи компаній. Основним полем діяльності є Російська Федерація і країни СНД. У програмах на майбутнє "Трійка" має намір розширити і урізноманітнити основні види діяльності. Так, в 1994 р. в групу компаній влилася "Трійка - інженерні послуги".

Йдучи в ногу з часом, група компаній постійно використовує останні досягнення світової технології. Так, "Трійка Туризм" користується програмою Tour-Win. В основі програми - СУБД (система управління базами даних). Tour-Win носить довідково-пошуковий характер і дозволяє спростити і прискорити функції туристського менеджменту (наприклад, оформлення заявки клієнта, складання графіків бронювання та ін.)

За своє життя туристська індустрія бачила народження і процвітання одних компаній, а також крах і відхід з ринку інших. Найбільш вигідні можливості, як і найбільш серйозні загрози часто є результатом прогресу в різних областях. Як би там не було, але нині швидкість і гнучкість у підході до прийняття рішення і знаходженню відповіді стали першорядно важливими. Управлінські рішення застарівають так швидко, як ніколи раніше.

Чи є це проблемою безпосередньо управління? Необхідно надати більший простір досліджень та розвитку. Практика показує, що більше економічних переваг будуть мати ті туристичні фірми, які ефективніше використовує наявні технологічні ресурси.

Зміст


[10-01-23][Все для туристів]
Різдвяні колядки та віншування (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Цитрон - символ розуму і король лимонів (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Марокко (0)
[09-09-19][Карпати]
Панорами Карпатських Гір (0)