Середа
20-02-19
16:13

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Дозвілля в Німеччині(Перейти - Головна, - карта сайта RU, UA)

___________________________________________________________________________________________ 
Дозвілля в Німеччині


Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах

 


 


У Німеччині існує досить велика кількість різноманітних свят, однак відмінною рисою є те, що не всі з них святкуються в масштабах усієї країни. Викликано це історично сформованим федералізмом у державному устрої і великій степені незалежності кожної з федеральних земель.


Практично усі свята мають свої устояні традиції і, у багатьох випадках, при їх святкуванні в  країні чи в конкретній землі з'являється вихідний день.


Багато свят мають у своїй основі релігійні дати, деякі зі свят засновані на давніх історичних подіях.


Пропонуємо Вашій увазі перелік святкових дат у Німеччині на 2006 рік. Усі назви свят, щоб уникнути різних варіантів перекладу, приводяться німецькою мовою:


·        01.01.2006 Neujahr


·        06.01.2006 Heilige Drei Könige


·        14.02.2006 Valentinstag


·        03.03.2006 Rosenmontag


·        04.03.2006 Fastnacht


·        05.03.2006 Aschermittwoch


·        18.04.2006 Karfreitag


·        20.04.2006 Ostern


·        21.04.2006 Ostermontag


·        01.05.2006 Maifeiertag


·        11.05.2006 Muttertag


·        29.05.2006 Christi Himmelfahrt


·        08.06.2006 Pfingstsonntag


·        09.06.2006 Pfingstmontag


·        19.06.2006 Fronleichnam


·        15.08.2006 Maria Himmelfahrt


·        03.10.2006 Tag der Deutschen Einheit


·        05.10.2006 Erntedankfest


·        31.10.2006 Reformationstag


·        01.11.2006 Allerheiligen


·        16.11.2006 Volkstrauertag


·        19.11.2006 Buss- und Bettag


·        23.11.2006 Totensonntag


·        30.11.2006 Advent - 1


·        06.12.2006 Nikolaus


·        07.12.2006 Advent – 2


·        14.12.2006 Advent - 3


·        21.12.2006 Advent - 4


·        25.12.2006 Weihnachtstag – 1


·        26.12.2006 Weihnachtstag – 2


·        31.12.2006 Silvester.


Німці люблять відзначати все - від язичницьких свят врожаю до суворих оперних свят.


Зимовий карнавал охоплює всю Німеччину з її великими містами, такими як Кельн, Мюнхен і Майнц, викидаючи масу хвилювання перед Попелястим середовищем.


З багатою музичною спадщиною можна познайомитися під час численних фестивалів. Деякі міста улаштовують святкування на честь визначених композиторів, як, наприклад, Тюрінгський Фестиваль Баха в березні чи Фестиваль Ріхарда Вагнера в Байрейті в липні, у той час як інші наголошують на визначений стиль.


Фестивалі джазу в Штутгартеі(у квітні) і Берліні (у листопаді) дуже цікаві і популярні в місцевих жителів і приїжджих.


Осінь - чудовий час для свята на честь врожаю, особливо в Рейнській області, де на веселощі "Рейн у вогні" можна спостерігати баржі з феєрверками. Варто згадати "Октоберфест", щорічне велике мюнхенське свято, яке більше нагадує тусовку юрби футбольних вболівальників - це скоріше зразок туризму в його найгіршому прояві, чим демонстрація німецької культури.


Більшість міст у Баварії мають свята, так чи інакше зв'язані з пивом, вони набагато приємніше для відвідування, ніж "Октоберфест". Різдвяні ярмарки, які проходять у Мюнхені, Нюрнберзі, Любеці, Берліні, Мюнстері й  Гейдельберзі славляться своєю німецькою благодушністю і сімейною привітністю.


Вайнахт - Різдво в Німеччині. Усупереч розповсюдженому представленню про німців - "трудоголіках", готових цілий рік працювати, не розгинаючи спини, у Німеччині досить багато офіційних свят, відзначених у робочих календарях червоним кольором відпочинку.


Більшість, звичайно, релігійних, але чимало і цілком світських - від Першотравня до заснованого не дуже давно Дня об'єднання країни.


Однак головний і самий улюблений - безсумнівно Вайнахт, Святий Вечір, а по-українськи - Різдво.


Німці готуються до нього довго і ретельно, ніяк не менше місяця. За чотири неділі до Святого Вечора про прийдешнє свято згадує кожний: відзначається перший Адвент. У багатьох німецьких будинках у цей день запалюється перша з чотирьох свіч на заздалегідь приготовленому ошатно прикрашеному вінку, і найближчі друзі всідаються за святково накритий стіл, щоб покуштувати гордість господарки - "штоллен" - дріжджовий кекс із запашними пряностями, ізюмом, цукатами й іншою смакотою.


Грудень у Німеччині - місяць покупок. Збуджена, що поспішає, навантаженими пакетами юрба із самого ранку заповнює гігантські універмаги і невеликі сувенірні лавочки. Усім відомо, що після Нового року почнуться розпродажі, усі різко подешевіє, але ложка дорога до обіду, а подарунок - до свята. Статистика стверджує, що за цей місяць німці спускають навряд чи не більше грошей, ніж за весь інший рік.


У багатьох фірмах у трудову угоду включається зобов'язання роботодавця виплачувати своїм працівникам спеціальну різдвяну премію.


І навіть безробітним клієнтам соціальних служб до звичайного щомісячного посібника в грудні додають визначену суму: адже і вони повинні купити подарунки своїм рідним і друзям, не виявитися осторонь від загальних веселощів. Та й допомога біднякам до Різдва - древня, освячена церквою традиція. Так що дню народження Христа в багатона­ціональній і поліконфесіо­нальній Німеччині радуються і турки, і індійці, і євреї, і китайці.


Звичайно напередодні першого Адвента починають працювати різдвяні базари. У різних містах країни розвертаються майже три сотні таких ярмарків, і туристичні агентства починають навперебій запрошувати в поїздки до сусідів - подивитися, чим торгують у них. Але самий головний, самий популярний різдвяний базар Німеччини, за традицією, організується в Нюрнберзі, куди спрямовуються тисячі гостей із усіх кінців Землі.


На Ринковій площі, розташованій в самому центрі будь-якого німецького міста, по сусідству з головним міським собором і ратушею, як по помаху чарівної палички виростають казкові теремки, будиночки-пряники, прикрашені ялиновими галузами і яскравою ілюмінацією. Чого в них тільки немає: ялинкові іграшки і ювелірні вироби, ошатні ляльки і забавні звірі, мініатюрні керамічні будиночки, у вікнах яких коливається полум'я свічі, і величезні вручну розписані кулі, зірки і янголятка, золото і срібло, скло і порцеляна, камені-самоцвіти і корали. Бельгійські мережива, голландський фаянс, французька емаль, польський янтар, чеський кришталь, шотландські спідниці, китайські віяла, російські скриньки і мотрійки... Усі сяє, блищить, переливається, приваблює.


Однак різдвяний базар - це не тільки грандіозне торговище. Це - і виставка місцевих промислів, і парад майстерності народних умільців, і концертна площадка, і місце сімейних прогулянок.


Музичні ансамблі і солісти-одинаки з усіх кінців планети перемінюють один одного на спеціально спорудженій естраді під покровом величезної ялинки, та й просто на прилеглих вуличках. Голландська рок-група грає по сусідству з колумбійським фольклорним ансамблем; там звучить дійсна шотландська волинка, тут - скрипаль виводить сумну циганську мелодію, духовий квартет бадьорить публіку бравурними маршами, на табличці-трафаретці напис "Санкт-Петербурзька консерваторія". Неподалеку - чудо дивовижне: пронизливо-щемливу мелодія, що прийшла з дитинства наших бабусь. Літня шарманщиця, схожа на пані Метелицю, - фрау Холі, однією рукою крутить рукоятку свого інструмента, іншою - дістає з мішка льодяники, пригощає малят. Сіяють дитячі очі: навкруги дійсна казка! А за порядком спостерігає величезний Лускунчик ростом під три метри - яке ж без нього Різдво в Німеччині?


Годинами можна бродити навколо Ринкової площі по середньовічних вуличках, де готичні шпилі простромлюють низькі зимові хмари, де таємничим передзвоном про щось попереджають стародавні куранти, а хвойний аромат змішується з запахом палаючих свіч. Легкий морозець - не перешкода, адже на кожному кроці можна зігрітися кухлем гарячого, ароматного глінтвейну.


А красивий керамічний кухоль із зображенням святкової Ринкової площі варто прихопити на пам'ять. Кожне місто готує для різдвяного базару свої сувенірні кружки, щорічно їх забарвлення і малюнок змінюються, так що за кілька років можна зібрати чудову колекцію.


До пізнього вечора шумить на площі веселий торг, а ранком відновляється з новою силою. І так - чотири тижні.


Наближається кульмінація! Але в перший різдвяний ранок - новий подив: місто чисте, тихе і порожнє. Повні народом тільки церкви. Навіть той німець, що цілий рік не відав сюди дороги, у Різдво відправляється до меси. Кірха теж святково прикрашена пухнатими ялинами, над вівтарем сіяє Віфлеємська зірка, а у входу під вітринним склом ціла композиція: вертеп, ясла дитини Христа, вдалині урочисті процесії - наближаються волхви з дарунками. Кинеш монетку в щілину - і оживе біблійна сцена: займе дороговказна зірка, побіжить гірський струмочок, рушать каравани.


Після різдвяної служби німецька родина всідається за святковий стіл, який очолює, звичайно ж, традиційний гусак з яблуками і капустою. Закриваються вікна і двері, починається Святий Вечір, коли кожний прагне опинитися в колі найближчих людей, насолодитися радістю спілкування один з одним. Після місячної метушні і вакханалії передсвяткових готувань два різдвяних дні уражають тихою урочистістю і камерністю.


Але зате через тиждень у Новорічну ніч, коли стрілки годинника зійдуться на дванадцятьох, - і старий і малий висипають на вулицю. Стріляють петарди, розсипаються в небі різнобарвні снопи, вертяться вогненні вертушки - довго триває грандіозний феєрверк. Усі поздоровляють один одного, ні на мить не розстаються з мобільними телефонами - бажають далеким друзям щастя в році, який наступив.


            Також Німеччина багата на інші цікаві події та свята, але щоб описати їх усіх, потрібно більше часу і якнайменше кілька томів захоплюючих описів.


\    Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах  Гостинний двір «Вечір в Карпатах» Відпочинок в яремче, відпочинок в котеджі, відпочинок в Карпатах       
[11-01-16][Все для туристів]
Наші на Ельбрусі (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Туристичні агентства торгують сексом за кордоном (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Китайське чаювання (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Гороскоп і імена тижн (0)