Понеділок
23-09-25
12:01

test [404]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Туризм і все про нього. » test

Додаток 2. Ухвала уряду РФ "Про медичне страхування іноземних громадян, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, і російських громад

Додаток 2. Ухвала уряду РФ "Про медичне страхування іноземних громадян, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, і російських громадян при виїзді з Російської Федерациі"11


от грудня 1998 р.  1488

Відповідно до ст. 8 Закону РРФСР "Про медичне страхування громадян в Російській Федерації" (Відомості З'їзду народних депутатів РРФСР і Верховної Ради РРФСР. - 1991. -  27. - Ст. 920) Уряд Російської Федерації ухвалює:

1. Утвердіть Положення, що додається, про медичне страхування іноземних громадян, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації.

2. Міністерству охорони здоров'я Російської Федерації розробити за участю Міністерства фінансів Російської Федерації, зацікавлених організацій і утвердіть мінімальний перелік медичних послуг (включаючи медико-транспортные послуги), що надаються в системі медичного страхування застрахованим іноземним громадянам, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації.

Мин мальний перелік медичних послуг, що надаються в системі медичного страхування застрахованим іноземним громадянам, що тимчасово знаходяться в РФ. затверджений наказом Мінохоронздоров'я Росії від 6 серпня 1999 р.  315.

3. Встановити, що при введенні іноземною державою порядку, відповідно до якої обов'язкової умови в'їзду на його територію громадян Російської Федерації є здійснення на час їх перебування медичного страхування Міністерству закордонних справ Російської Федерації в установленому порядку розглядати питання про необхідність введення аналогічної умови при в'їзді громадян цієї держави до Російської Федерації.

4. Міністерству закордонних справ Російської Федерації спільно з Міністерством фінансів Російської Федерації. Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації і за участю зацікавлених організацій розробити і утвердіть план першочергових заходів, направлених на посилення страхового захисту російських громадян при виїзді з Російської Федерації. Голова Уряду Російської Федерації Е. Прімаков

Положення про медичне страхування іноземних громадян, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації

1. Справжнє Положення відповідно до Закону РРФСР "Про медичне страхування громадян в Російській Федерації» встановлює порядок медичного страхування іноземних громадян, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації.

2. Справжнє Положення не розповсюджується на іноземних громадян:

а ) що проживають в Російській Федерації в цілому більше 183 днів в календарному році;
б) що працюють в Російській Федерації по трудових договорах;
у) що знаходяться в службових відрядженнях в іноземних дипломатичних представництвах, консульських установах, міжнародних організаціях, акредитованих при Міністерстві закордонних справ Російської Федерації;
г) що перебувають в Російській Федерації з офіційним візитом;
д) що знаходяться в Російській Федерації на запрошення працівників іноземних дипломатичних представництв, консульських установ і міжнародних організацій, акредитованих при Міністерстві закордонних справ Російської Федерації;
е) що мають право на безкоштовне надання медичної допомоги (включаючи медико-транспортные послуги) відповідно до міжнародних договорів Російської Федерації.

3. Медичне страхування громадян держав - учасників Співдружності Незалежних Держав, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, проводиться на основі міжнародних договорів Російської Федерації з цими державами.

4. Медичне страхування іноземних громадян, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, передбачає надання ним медичній допомозі, включаючи медико-транспортные послуги, і зокрема екстрену евакуацію (репатріацію).

5. Надання і фінансування медичної допомоги (включаючи медико-транспортные послуги) іноземним громадянам, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, в рамках медичного страхування здійснюється відповідно до договору медичного страхування і розміру фактично виплаченого страхового внеску, але в об'ємі, не меншому, ніж передбачено мінімальним переліком медичних послуг (включаючи медико-транспортные послуги), що надаються в системі медичного страхування застрахованим іноземним громадянам, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, затверджуваним Міністерством охорони здоров'я Російської Федерації.

6. Російські страхові організації здійснюють медичне страхування іноземних громадян, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, на підставі ліцензії, що видається в установленому порядку федеральним органом виконавчої влади по нагляду за страховою діяльністю.

7. Організація і фінансування медичної допомоги (включаючи медико-транспортные послуги) іноземним громадянам, що тимчасово знаходяться в Російській Федерації, медичне страхування яких здійснене іноземною страховою організацією, що уклала договір з російською страховою організацією, що має ліцензію на проведення страхування даного вигляду, або з сервісною організацією, що забезпечує організацію медичної допомоги (медико-транспортных послуг), здійснюються російською страховою організацією (сервісною організацією) в об'ємі, не меншому, ніж передбачено мінімальним переліком, вказаним в п. 5 справжнього Положення.[10-10-10][Все для туристів]
Вертеп (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Легенда Порт-галіба (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Легенда про озеро Синевір (4)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Визначні пам'ятки Кіпру (0)

Категорія: test | Додав: vechervkarpatah (10-03-19)
Переглядів: 711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: