Середа
23-06-07
21:25

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Сливовиця - горілка буває смачною

Сливовиця - горілка буває смачною

Російські лікарі регулярно б'ють тривогу - мовляв, нація спивається остаточно і безповоротно. Але, здається, вони трохи лукавлять. Дивитеся самі: більшість наших співгромадян все ж таки приходять на роботу абсолютно тверезими майже кожен ранок. Чи то справа на Балканах - там до чарки прикладаються ще до сніданку. А все тому, що ковтати наше гарячливе, ледве прокинувшись, скрутно. Колишні ж югослави роблять горілку на порядок смачніше.

Дары природи, які в Росії злочинно пускають на варення, на Балканському півострові використовуються набагато ефективнішим. Груші, яблука, вишня і інші ласощі йдуть на виготовлення міцних або дуже міцних напоїв. Формально їх називають фруктовими і ягідними бренді. Але традиції пиття примушують зарахувати їх саме до водкам. Тим більше, мудрі виготівники самі вважають свій продукт рідною сестрою російської аквавіт.

У виробництві сливовиці (серби і хорвати вимовляють це заповітне слово з наголосом на перший склад, трохи шепелявивши на першій приголосній) жителям Балкан і зовсім немає рівних. Фортеця напою коливається від 45 до 75 градусів залежно від числа перегонок. Стиглі сливи разом з кісточками товчуть у великій ступі, а потім терпляче чекають, поки ця вкуснотіща почне бродити і пінитися. Після перегону субстанцію заливають в бочки з лімусинського дуба. Перед тим, як напій потрапить на магазинний прилавок, може пройти до п'яти років.

У домашніх засіках бутлі не затримуються. Серби, наприклад, запевняють, що сливовиця допомагає майже від всіх відомих хвороб, особливо тих, що виникають на нервовому грунті. І із задоволенням демонструють результати лікування на власному прикладі. Залишками ліків дезинфікують порізи і чистять автомобільні стекла.

Дехто з учених стверджує, що традиції виготовлення сливових водок народилися у Валахиі часів Дракули. Але цінителі напою не схильні цьому вірити. Будь у графа під рукою бутиль-другая сливовиці, він поводився б куди людяніше.

Славу винахідників прагнуть привласнити собі поперемінно чехи і словаки. Але в цих славних республіках занадто популярне пиво. Тому під час пінних фестивалів всі горілчані історичні претензії забуваються - не до того.

ез оглядки на релігійні заборони і слов'янське походження напою балуються ним навіть боснійські мусульмани. Виправдовуються тим, що аллах забороняв споживати вино з винограду, а ніяк не із слив.

И х можна зрозуміти. Незалежно від фортеці, п'ється сливовиця виключно легко. Тому в тутешніх краях до Джеймса Бонду відносяться з легким презирством: що ж це за мачо такий, якщо якусь погань з мартіні хлебче? Після першої дегустації балканської горілки антібондовськие настрою розділяють і російські туристи.
Смільчаки мружаться, храбрують і за звичкою театрально морщаться. Але після процедури роблять єдино вірний вивід - такого алкоголю можна випити багато. А якщо бути зовсім чесним, то дуже, дуже багато.

Найправильніша сливовиця має підозрілий жовтуватий відтінок - від тих самих дубових бочок. Крім того, на вигляд вона здається трохи маслянистою. Чомусь ці сорти, як правило, розливають в самі малоестетичні бутлі.

Прозра чниє ж різновиди на смак нагадують звичайну виноградну ракию - така найчастіше зустрічається на російських прилавках. Видатними такі екземпляри назвати можна з натяжкою.

Поэто му горілчаним гурманам рекомендується отримати товаришів на Балканській землі. Там літрова ємкість задоволення коштує близько 3-5 євро. На вітчизняних інтернет-просторах можна придбати схожий продукт, але вже по 500-800 рублів за півлітра. Там літрова ємкість задоволення коштує близько 3-5 євро.

Проте зусилля і витрати повністю виправдовують себе. Сп'яніння від сливовиці м'яке і ненав'язливе. Вона не провокує на буйну травматічноє веселість і у жодному випадку не викликає нападів агресії, навіть якщо мова йде про запеклих бешкетниках. Замість цього людина майже гарантовано починає любити весь світ.
хмелье
По від сливовиці теж специфічне. Нападів нудоти і щонайгострішого сушняка можна не чекати. Готуйтеся краще отримати за вечірні подвиги ватяну голову, проблеми з координацією і повну нездатність міркувати до самого вечора.
ви
Если новачок або просто перевиконали свою норму, як уранішній бонус може виявитися легкий дзвін у вухах або традиційна мігрень.
не
Это останній мінус сливовиці. Наприклад, скласти коктейль з нею практично неможливо. Спроби змішати з кисло-солодкими соками або алкогольними напоями, як правило, народжують неприємний металевий присмак.

Е чи два
Е не єдиний варіант - поєднання з лікером Мідорі. Налийте в шутер 20 мл лікеру і зверху додайте 25-30 мл сливовиці. Для краси можна кинути коктейльну вишню, тоді вміст чарки нагадуватиме японський прапор.
егустіровать
Д кінцевий напій можна і без азіатської стриманості. Навіть пані, не навчену споживанню шотов, буде складно зупинити після второй-третьей стопки.

Не випускайте з уваги той факт, що сливовиця навіть в розумних кількостях провокує полюбити життя в цілому і ближнього свого зокрема. Отже мій вам рада: для розпивання сливового алкоголю вибирайте товаришів по чарці, приємних в усіх відношеннях. Щоб на ранок не було розчарувань.[10-03-16][All for the tourists of]
Than in the tourist travels (1)

[09-09-19][Відпочинок]
Солотвино. (1)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Дауншифтінг - як кинути роботу і відпочивати вічно (0)
[09-09-18][Яремче]
Гірськолижний комплекс "БУКОВЕЛЬ" м. Яремче (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: Lubchuk (09-09-01)
Переглядів: 2247 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: