П’ятниця
23-03-24
21:16

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Екскурсія в м. Берегово. Купання в термальному басейні.

Екскурсія в м. Берегово. Купання в термальному басейні.
Країна: Україна
Пункт початку екскурсії: Ужгород.
Тривалість: 7часов
Ціна: 350 грн.
Тип транспорту: автомобільний, піший
Вид екскурсії: Оглядова, історична.

Про екскурсії: Оглядова автомобільно-піша екскурсія по історичному центру старовинного угорського містечка Берегово з купанням у басейні з термальною водою (1:00). Екскурсія по двох середньовічних замків Закарпаття-Мукачівським та Середнянській. Відвідування винних підвалів XVIв. (Дегустація-за бажанням). За бажанням можлива дегустація ексклюзивних фруктових настоянок і вин домашнього виробництва в недавно відкритому дегустаційному залі «Під Ловачка», розташованому в старовинному підвалі.

Відвідувані визначні пам'ятки:
Щоб відчути себе в Угорщині, не обов'язково перетинати кордон, достатньо поїхати в Берегово. Цей закарпатський місто з більш, ніж тисячолітньою історією, і в цілому весь район, центром якого він є - така собі вітчизняна закордон. Тут панують інші звичаї, інша культура і архітектура, іншу мову.

Місто Beregszasz - самий угорське місто з усіх населених пунктів Закарпатья.Город і район довгі століття був вотчиною угорських королів. Заснований в кінці Х-го початку ХІ століття, вперше згадується в письмових джерелах в 1063 році як маєток Ламперта - молодшого сина угорського короля Бейли І.Берегово дуже компактний містечко. І за сим не помічають головного - розмір не збереглися майже всі угорські архітектурні стилі від романської епохи до бароко. заважає Берегову залишатися не просто одним з найдавніших населених пунктів Закарпаття, але одним з дуже добре збереглися в історичному плані міст - такою собі застиглої в часі маленької імперської австро-угорської одиницею, де архітектура і історія збереглися куди краще, ніж в будь-якому іншому населеному пункті Закарпаття. Мало того, все це тут бережуть, любовно досліджують, дбайливо реставрують.

Гуляючи по Берегову і уважно придивляючись не просто до загального вигляду будівель, а до архітектурних деталей, орнаментів, берельефам, балюстрадами, бортикам, огорож, починаєш розуміти, що тут зберіг майже всі угорські архітектурниестілі від романського стилю до барокко.

Безсумнівно, головною визначною пам'яткою м. Берегово є басейн термальних вод, який розташований на території навчально-спортивної бази «Закарпаття».

Цей басейн будували 50 років тому для потреб спортсменів. Керівництво радянського спорту вважало, що майбутнім олімпійцям дуже корисно не просто займатися спортом, а при цьому ще й оздоровлюватися. Адже басейн побудований на термальних джерелах - вода тут піднімається з глибини 1600 м (Термальна кремниста азотно-вуглекисла хлоридно-натрієва вода високої мінералізації). І влітку, і взимку тут майже однакова, тепла вода - +32 градуси. Втім, взимку - тепліше. Купання в басейні рекомендується для лікування органів опорно-рухового апарату, нервової системи, серцево-судинних захворювань і ін Аналогічні за властивостями термальні басейни є тільки в Новій Зеландії, Ісландії та на Курильських островах.

Ціна 1ч. купання - 30 грн. для дорослих, 10 грн. для дітей до 12 років.

Нещодавно неподалік від старого відкритого басейну було відкрито новий критий басейн із термальною водою, побудований в стилі римських купалень (50грн./час, 80грн. / 2:00). Басейн невеликих шой (вміщує 60-70 чол.) І неглибокий. За бажанням екскурсантів групу можна розділити на бажаючих поплавати (старий басейн) і любителів гламуру ("Римські купальні").


В ході оглядової екскурсії по місту ви побачите:

    будівля управління Бережанського коми тата,
    перший Берегівський готель Орослан (17в.),
    будівля імперського комітатського суду,
    Берегівський кам'яний міст,
    казино «Золота пава»,
    римо-католицький костел,
    графський двір Габора Бетлена
    Мукачівський замок Паланок

У південно-західній частині Мукачева, в передмісті Паланок, стоїть самотній пагорб-Замкова гора, увінчаний баштами колись могутнього і славного середньовічного замку. Мукачівський замок XIV-XVII ст. стоїть на самотній горі вулканічного походження висотою 68 метрів.

Багато побачив він на своєму віку, по різному складалася його доля протягом довгих століть. Ще в середньовіччі придбав він славу неприступної твердині і непереможного воїна, про мужність і непохитний дух якого в 17 столітті з повагою говорили в столицях найбільших держав Європи; за його володіння вели суперечку князі і королі; придбав він і сумну популярність наполеонівських військ Угорську святу корону. А сьогодні, перетворений в архітектурно-історичний пам'ятник, найбільш суворої в'язниці Австрійської імперіі.С 11 грудня 1805 по 6 березня 1806 року у замку зберігали від стоїть замок над Латорицею, як символ високої моралі духу і таланту свого народу, як багатство його історії і культури.

Вхідний квиток-10грн. для дорослих 5грн для дітей
Час роботи-10.00-18.00
Вихідний - понеділок

Середнянський замок тамплієрів

Тампле? Ри або Лицарі Христа і Храму Соломона - духовно-лицарський орден, заснований в Святій землі в 1019 році невеликою групою лицарів на чолі з Гуго де Пейном після Першого хрестового похода.Одін з самих закритих орденів Європи - лицарів-храмовників мав свою резиденцію і в Україну. Тут на Закарпатті в селі среденй до сих пір збереглися стіни колись неприступної фортеці, що належить ордену.

Тамплієри вміли зберігати свої таємниці. Вони пішли звідси так само таємничо, як і з'явилися, забравши з собою секрет Грааля і незліченних сокровіщ.Замок розташований на західній околиці села Середнє. На відміну від інших укріплень Закарпаття, Середнянський замок був зведений не на пагорбі, а на рівнині. Класична і найпоширеніша версія відносить будівництво замку до 13 або навіть 12 століття. Таким чином, замок отримав статус одного з найбільш древніх кам'яних укріплень, що збереглися на території Україні. Прийнято вважати, що в цьому класичному зразку ранніх замкових споруд середньовіччя збереглися риси романського стилю - унікальне для замків Закарпаття явище. Незвична для Україні і структура замку - ізольований від інших будов масивний кам'яний донжон, розташований в центрі замчища, під захистом декількох ліній оборони. Саме планування замку - головний аргумент на користь того, що це дуже давнє укріплення.
Вхід вільний. Доступ цілодобово

Середнянські винні підвали
Винні підвали в Середньому - найстаріший і найбільший центр виноробства в Закарпатті. Підвали, дійсно унікальні, недарма ЮНЕСКО включило їх у свої списки. На одній зі стін видовбана напис: «видовбані (підвали) стараннями знатних братів, спадкоємців і власників замку в Середньому Франциска, Стефана і Домініка» і дата - 1557 рік.
Будівництво підвалів велося силами полонених турків. Загальна довжина підвалів склала 4,5 км. Спочатку вони грали роль підземного притулку при нападі ворогів, проте поступово перетворилися в виносховищі. Тунелі висічені в туфі - пористої породи вулканічного походження. Усередині постійно підтримується температура +12 ° С, що є ідеальними умовами для витримки вина. Середнянські вина були відомі багатьом монархам Європи, його поставляли до двору російського царя Петра I. В радянські часи підвали були націоналізовані, на їх основі був створений радгосп-завод "Середнянський", який прославився знаменитими марочними винами "Середнянське", "Перлина Карпат", "Троянда Закарпаття". Зараз завод належить АПФ "Леанка". Проводяться екскурсії в підвали, де вино витримується у величезних дубових бочках, відвідувачам пропонують продегустувати найкращі середнянські вина. Продукцію заводу можна придбати у фірмовому магазині.


[10-01-23][Все для туристов]
Как определить дату Пасхи (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Історія виноробства в Ізраїлі (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Домініканські сигари (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туризм в Білорусі (1)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (12-06-04)
Переглядів: 3050 | Теги: Екскурсія в м. Берегово. Купання в | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: